Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się ciekawie Zresztą jak dla mnie niewiele muszą zmieniać a i tak kupie ;p oczywiście lepsza grafika itd nie zaszkodzi ^^ Takie szpile są potrzebne w moim przekonaniu do grania ze znajomymi, szczególnie z takimi którzy którym nie najlepiej idzie gra, włączysz takiemu tekkena a on cieszy się waląc obojętnie jak pięścia w pada bo jego zawodnik wykonuje jakieś niesamowite kombinacje

MUST HAVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szósty Tekken jak dla mnie zapowiada się na bardzo przeciętnie. Za to bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły jeśli chodzi o bijatyki Soul Calibur IV i Street Fighter IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kiedy zapowiadana jest premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szósty Tekken jak dla mnie zapowiada się na bardzo przeciętnie. Za to bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły jeśli chodzi o bijatyki Soul Calibur IV i Street Fighter IV.

Ja tam wolę Tekkena od tych gier. Co więcej Street Fighter to straszny syf . SC IV jest ok, ale nie o tym mowa.

Tekken 6 będzie super, ale rewolucji graficznej w nim nie widzę (na screenach, które miałem okazję zobaczyć postacie są ''plastikowe''). Pewnie poza nowymi postaciami i grafiką nic nowego nie będzie, no może jeszcze po nowym combosie dla każdego ze znanych nam bohaterów . Ale to jest Tekken, czyli sama klasa w sobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tam wolę Tekkena od tych gier. Co więcej Street Fighter to straszny syf . SC IV jest ok, ale nie o tym mowa.

Tekken 6 będzie super, ale rewolucji graficznej w nim nie widzę (na screenach, które miałem okazję zobaczyć postacie są ''plastikowe''). Pewnie poza nowymi postaciami i grafiką nic nowego nie będzie, no może jeszcze po nowym combosie dla każdego ze znanych nam bohaterów . Ale to jest Tekken, czyli sama klasa w sobie .

Jestem Tekkenowym hardkorowcem.. ale klasyka... SF nie tykaj mi tutaj publicznie bo się poleje e-krew ! :-)

Co do 6, mam juz chrapkę, DR mi wystarcza.. ale jednak coś nowego by się przydało :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken to klasyk w każdej możliwej formie! Gram od pierwszej części z PSXa, pomimo marudzenia że grafa nie ta, że mało realistyczna itd pozostaje przy niej bo moim zdaniem gra daje możliwości większe niż niejedna inna bijatyka i w jej aspekcie nie leży pokazanie super wygładzonych włosów gelem u Paula, lecz pokazanie całej złożoności i dynamiki walki!

Król jest jeden! TEKKEN!

Czekam z niecierpliwością na część 6, może tam być grafa jak z T5DR ale i tak kupię! Gram aktualnie z kumplem, w sumei nie aktualnie bo już ponad rok najpierw w T5 a teraz od listopada w T5DR i jakoś nam sie nei nudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem Tekkenowym hardkorowcem.. ale klasyka... SF nie tykaj mi tutaj publicznie bo się poleje e-krew ! :-)

Co do 6, mam juz chrapkę, DR mi wystarcza.. ale jednak coś nowego by się przydało :>.

Ja mam Street Fighter EX3 na PS2 i muszę przyznać, że to jest straszny syf, tragedia wręcz (w gorszą bijatykę nie grałem). Jednak te na automatach to co innego - klasyka i nigdy nie zapomnę tych czasów, kiedy wywijałem z kolegami na automatach . Mi się wydaję, że im nowszy SF tym jest gorszy i bardziej ''dziecinny''.

Tekken jest jeden i jego pozycja na razie nie jest zagrożona, tym bardziej przez nowego Street Fighter'a. A to dlatego, że ludzie tworzący tą grę nie rezygnują z najlepszych elementów swojej bijatyki, tylko ją unowocześniają. To jest sekret Tekkena .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namco ma chyba patent na mistrzowskie bijatyki.A porównanie SF do Tekkena jest nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się wydaje że SF i T to nie ten sam klimat zatem nie ma co porównywać... bijatyka niby i jedno i drugie ale, cóż, widać że różnica wielka i nie mówię tylko o technicznym aspekcie lecz też o tym że gra i jedna i druga reprezentuje soba inny styl bijatyk!

Tak czy siak, moje zdanie jest jedno! Król jest jeden!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Mi sie DR znudzilo dosc szybko, nie kupie gry ktora szybko mi sie znudzi. Ciagle sie tluczesz i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie DR znudzilo dosc szybko, nie kupie gry ktora szybko mi sie znudzi. Ciagle sie tluczesz i nic wiecej.

Wiesz, jak grasz byle dobębnić walke to sie nudzi, poucz się Kingiem czegoś więcej niż kopniaki, postaraj się ogarnąć choćby z 4 postaci na maxa i zobaczysz że zabawa jest długa...

Poza tym, masz zawsze możliwość podbijania swoich statystyk!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Gralem lili na poczatku ale potem przerzucilem sie na howranga (nie wiem cz dobrze napisalem) bo chcialem zobaczc co w tej postaci takiego fajnego ze duzo ludzi nia gra... no i zobaczylem, po okolo 20 walkach nie przegranych nim bo ciagle napierdzielalem z nogi to juz wiedzialem czemu taki uwielbiany, a no bo latwo nim sie gra. Wybacz ale jezeli gra polega ciagle tylko aby powalac przeciwnkow to po jakims czasie sie to znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze znakomita czesc gier polega na rywalizacji ("powalanie przeciwnikow" jak to ujales). Tylko czym sie rozni wygrywanie w GT, Rock Bandzie czy innym golfie od zwyciestwa w Tekkenie? Jezeli tak jak mowisz wygrales 20 walk pod rzad Hwoarangiem to wybacz, ale nie grales z powaznymi przeciwnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hwoarangiem wygrywałeś? Gratuluję przeciwników

We mnie może jedna seria by weszła, nie jestem maszyną, ale zapewne każda pozostała kończyła by się kontrą

W czasach Tekkena 3 ktoś udzielił mi lekcji pod tytułem "czemu Hwoarang nie nadaje się na poważnego przeciwnika" od tamtej pory śmigam Jinem z jego słodkimi kontrami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Ja gram z kompem i to juz z tymi mocnymi rangami lili tam nie doszedlem gdzie hwoarangiem i jegno noga ale po dluzszym czasie odpuscilem sobie zdobywani rank lepszych ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram z kompem i to juz z tymi mocnymi rangami lili tam nie doszedlem gdzie hwoarangiem i jegno noga ale po dluzszym czasie odpuscilem sobie zdobywani rank lepszych ;/

PODSTAWOWA ZASADA: w Tekkena nie gra sie z komputerem, tylko z zywym przeciwnikiem. granie w Tekkna z kompem to jak granie nie przymierzajac w Guitar Hero na padzie. traci sie to co najlepsze w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

DOOOOKŁAAADNIEEE ! Tekken = tylko i wyłącznie kompan siedzący obok któremu skaczemy po głowie, dla gry z kompem tej gry się nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tekkenie 6 tez beda te rozne rangi czyli np 6 dan itp? i czy bedzie mozliwosc grania online z innymi ludzmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w tekkenie 6 tez beda te rozne rangi czyli np 6 dan itp? i czy bedzie mozliwosc grania online z innymi ludzmi?

Na pewno będzie, z tego co wiem to ranking ma byc podniesiony o nowe kategorie, czyli coś ponad DAN, Dark Lord i inne takie...

Co do grania Hwoarangiem, powiem szczerze że to masakra, nic dobrego nim nie zrobisz bo zaraz po bloku Cię zabijają... ja pykalem kilka lat Paulem, teraz pykam Kingiem i na dany moment daje mi najwięcej satysfakcji!...

Pierwsza zasada, jeśli grasz kimś bo graja nim inni... to lepiej nie graj!

Najlepiej znaleźć swoją postać, swój 'profil' i ogarnąć jednego z wszystkich na maxa, granie wszystkimi naraz nic nie zrobi dobrego!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że wszystkich ogarniesz na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że wszystkich ogarniesz na maxa

Chyba sam nie wierzysz w to co napisaleś, że można... Nie da się! i niech nikt nie mówi że to zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam fanatyków z mojego otoczenia którzy znają kilka postaci do perfekcji a jako że moje otoczenie to malutka część świata to dopuszczam do siebie myśl iż są ludzie którzy to potrafią. Gra jest kultowa i daje se rękę uciąć że są tacy ludzie, myśle nawet że nie trzeba by długo szukać Aż takim problemem by to nie było, wyobraź sobie że przez lata grasz dziennie w to po pare godzin.. nie da się czy Ty nie dałbyś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul - gram od części pierwszej, mam go opanowanego (moim zdaniem) do perfekcji, wiem co w danym momencie moge zrobić i nie sprawia mi obsługa tego gościa padem problemów w żadnym przypadku!...

Baek - kombinacje kopniaków i czasami juggli nie sprawia problemów, gram od stycznia i staram się ogarnąć go w formie nieco bardziej zaawansowanej, niestety sprawia mi zawód ponieważ jego ciosy są slabe, nawet kombinacje mozna przewidzieć i w stosunku do Kinga jest słaby!

King - gram od około stycznia, TA postac jest zarąbista, mnogość podbitek, duża siła, mocna obrona i wielokrotne kombinacje które albo nie dają Ci wstać z ziemi albo na nią upaśc czynią z niego postać którą trudno ogarnąć i trudno pokonać! Moim zdaniem King to najlepsza ze starych postaci w serii Tekken'a, pomimo trudnych kombinacji w łapankach, daje duzo więcej mozliwości niż ma niejedna postać!....

Racja, mozna ogarnąć kilka-naście postaci, ale na zdrowy rozum, taką Srili sie grać nie da na dłuższy dystans, Sergiej, Srili, Kuma, Panda... proszę... litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, zazdroszczę japońskim graczom

Oni mają już możliwość grania w Tekkena 6, w wersji na automaty. Kurcze, kiedy wreszcie zostanie wydana wersja na PS3? Nie mogę się już doczekać nowego Tekkena, w "trójkę" grałem przez kilka dobrych lat. Była to rewelacyjna gra. Mam nadzieję, że szósta będzie równie dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des26 tylko ze podnad DAN nie ma innej rangi przynajmniej w Karate SHOTOKAN (w ktorym mam 3KYU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×