Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Moj rage mode jest jedyny w swoim rodzaju :biggrin: Chyba trzeba go opatentowac ;P

było mnie dzisiaj posłuchać, darłem się przy 1:12 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Ostatnio złapałem zajawkę na tryb Rush, ale w formie Hardocore. W ciągu tygodnia (pon-pt) jeśli w ogóle będę grał, to właśnie w ten tryb. Jeśli chcecie, to dołączajcie śmiało, ale to specyficzny tryb, więc nie będę Wam wysyłał zaproszeń. :)

Ja zaczynałem właśnie od HC-teraz gram (jeśli jestem solo) prawie wyłąacznie w tym trybie i to mi najbardziej pasi.Nie trzeba przynajmniej wywalić połowy magazynka w kolesia nim padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem właśnie od HC-teraz gram (jeśli jestem solo) prawie wyłąacznie w tym trybie i to mi najbardziej pasi.Nie trzeba przynajmniej wywalić połowy magazynka w kolesia nim padnie.

ale częściej się pada zza ściany i od gości co są na drugim końcu mapy, grałem metro w tym trybie i niszczyłem pada i wszystko w około mojego miejsca gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale częściej się pada zza ściany i od gości co są na drugim końcu mapy, grałem metro w tym trybie i niszczyłem pada i wszystko w około mojego miejsca gry :P

Pomyśl o kaftanie i graj stopami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pewne cwaniaki na Forum a zwłaszcza jeden ,który mnie dzisiaj prawie wyprowadził z równowagi.Nie wiem chłopaki czy ja jestem taki cham czy po prostu nie rozumiem gówniarstwa?

Jeśli chcecie to 11.03 możemy zagrać, już mój CL wyzwał was na forum battlefielfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, bedzie co robic w niedziele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie będę przykładał ręki do organizowania meczu z jakimiś napinaczami. My nie musimy nikomu nic udowadniać. :) Nie znam historii i nawet chyba nie chce znać. Ten wpis na tamtym forum był bardzo niesympatyczny, więc ja takim panom od razu mówię dobranoc.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie w weekend ma odbyć się mecz z naszymi ptaszynami z PSRT. Jeśli chcecie wziąć w tym udział, to się zapisujcie. Potrzebujemy ośmiu osób.

Wklejajcie tę listę do swojego posta i dopisujcie się w trybie 1. 2. 3. itd. Umiecie, potraficie już nieraz to robiliśmy.

Lista graczy:

EDIT:

Jeśli nie wiecie co to ma być, to informuję, że tryb Squad Rush (potrzebujemy dwóch czteroosobowych teamów).

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. Mation_PL

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Rezerwa:

1. ArTurek_PL

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Squad Rush, mi osobiście ten tryb nie odpowiada więc się nie zapisuje :) Sorry za nieaktywność w tym tygodniu ale robiłem na ciulatą zmiane, na 12-stą i jak widać nie miałem czasu wogule pograć

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać,że ten tryb nie ma wśród nas powodzenia-Ja pomimo tego,że trochę pogrywałem w SR to nie mogę się deklarować ponieważ nie dam gwarancji swej obecności(goście,goście) i przez to nie chcę wyjść na gołosłownego dupka.Może jeśli los dopisze będę obecny wieczorami w ten weekend.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. Mation_PL

2.KOSMITA1916

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Rezerwa:

1. ArTurek_PL

Tak wogóle 8 graczy nie ogarniemy raczej :) Ustaliliśmy mecz o 16 JA MATION SZYMA PATJAN chyba że do 15 znajdzie się jeszcze paru graczy pozdrawiam.

Edytowane przez Kosmita1948
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak dla mnie trochę za późno robicie ustawkę i ten tryb :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przedarłem się przez 4 strony postów i blisko 60 z nich mi tu nie pasowało, jeśli poszedł jakiś rykoszet i wywaliłem coś za dużo to przepraszam, nie było to celowe.

Nie będę przykładał ręki do organizowania meczu z jakimiś napinaczami. My nie musimy nikomu nic udowadniać. :) Nie znam historii i nawet chyba nie chce znać. Ten wpis na tamtym forum był bardzo niesympatyczny, więc ja takim panom od razu mówię dobranoc.

Mały apel do Panów z innego forum; powyższy post jest dość precyzyjnie sformułowany i pliss o nie nagabywanie o ustawkę, nie chcą, nie zmuszajcie nikogo, może los będzie łaskawy i będziecie mieli okazję pochlastać się na randomie. Wchodzenie z butami na topic Ps3Site'owców i sianie chaosu jest też mało fair i pliss do dowódców plutonów/klanów/zbiórek/kółek/zrzeszeń czy co tam jeszcze kto prowadzi o powściągnięcie zapędów reszty waszych kolegów.

To samo oczywiście dotyczy też członków plutonu Ps3Site, jak wyczuje celową prowokację to z bólem w sercu wywalę z forum.

PS: Pamiętacie jeszcze że to tylko gra?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tu bardziej chodzi o negowanie wyników osiąganych przez członków loL i zarzucanie nam, że gramy z leszczami. Skoro pluton PS3S jest taki dobry, a my jesteśmy ciency to chcieliśmy zagrać i sprawdzić kto jest lepszy. To jest gra i w ten sposób się powinno rostrzygac takie sprawy, a nie negować czyjeś umiejętności i odmawiać zaprezentowania ich na polu bitwy. Być może jest to spowodowane tym, że tutejszy pluton mając nawet większe rangi od "low skillów" dzięki którym uzyskujemy takie wyniki wypadłby blado.

Pozdrawiam i może kiedyś spotkamy się na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić, to zrobiła jedna osoba z 60cio osobowego pluton, więc nie pociągaj za tym wszystkich. Ustaw się z nim 1on1 i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przedarłem się przez 4 strony postów i blisko 60 z nich mi tu nie pasowało, jeśli poszedł jakiś rykoszet i wywaliłem coś za dużo to przepraszam, nie było to celowe.

Mały apel do Panów z innego forum; powyższy post jest dość precyzyjnie sformułowany i pliss o nie nagabywanie o ustawkę, nie chcą, nie zmuszajcie nikogo, może los będzie łaskawy i będziecie mieli okazję pochlastać się na randomie. Wchodzenie z butami na topic Ps3Site'owców i sianie chaosu jest też mało fair i pliss do dowódców plutonów/klanów/zbiórek/kółek/zrzeszeń czy co tam jeszcze kto prowadzi o powściągnięcie zapędów reszty waszych kolegów.

To samo oczywiście dotyczy też członków plutonu Ps3Site, jak wyczuje celową prowokację to z bólem w sercu wywalę z forum.

PS: Pamiętacie jeszcze że to tylko gra?

Na szczęście mamy kumatych i czujnych Moderatorów,którzy nie pozwolą na zasyfienie forum.Dziękuję i z mojej strony przepraszam za zaistniałe zamieszanie!PEACE!

Widzisz, tu bardziej chodzi o negowanie wyników osiąganych przez członków loL i zarzucanie nam, że gramy z leszczami. Skoro pluton PS3S jest taki dobry, a my jesteśmy ciency to chcieliśmy zagrać i sprawdzić kto jest lepszy. To jest gra i w ten sposób się powinno rostrzygac takie sprawy, a nie negować czyjeś umiejętności i odmawiać zaprezentowania ich na polu bitwy. Być może jest to spowodowane tym, że tutejszy pluton mając nawet większe rangi od "low skillów" dzięki którym uzyskujemy takie wyniki wypadłby blado.

Pozdrawiam i może kiedyś spotkamy się na serwerze.

Ani słowem nie oceniałem Waszego Plutonu bądź innych plutonów.Zacząłem od skomentowania osiągnięcia zamieszczonego przez Twojego kolegę w odpowiednim topicu i wszystko było ok do chwili kiedy usłyszałem od Twoich koleżków,że nie ma w Polsce plutonu bądź klanu który jest ich godzien,to po prostu szlag mnie trafił.I o to poszło.Nigdy nie zastawiałem się ziomkami z Plutonu i nie miałem zamiaru wciągać ich w tę głupią pyskówkę.A tu nagle ku mojemu zaskoczeniu zrobiła się jakaś krucjata przeciwko ludziom z PS3SITE PLUTON.Więcej nie mam się zamiaru tłumaczyć.Pozdrawiam.

Edytowane przez Tomo
Podkreślenie/pogrubienie! Dotrzymaj słowa!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach] Edit by Tomo

... Wchodzenie z butami na topic Ps3Site'owców i sianie chaosu jest też mało fair i pliss ...

Nie wiesz kiedy przestać? Karny jeżyk na tydzień, kolejny będzie na stałe, przy okazji i bratu załatwisz zakaz wjazdu bo wykoszę Twoje IP, nic osobistego więc nie traktuj tego jako personalny atak, lojalnie uprzedzałem i prosiłem o nie robienie mi roboty w tym topicu. Nie wyszło!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy kolejny sparing. Gramy z BattlefieldPolska w trybie Rush w najbliższą sobotę o g. 20.

Zapisujcie się jak zawsze.

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład:

1 IMPERATORE_PL

2 Bagilks

Rezerwa:

1. Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład:

1. IMPERATORE_PL

2. Bagilks

3. Smiechu12

Rezerwa:

1. Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z Wami zagrać? ;)

Frekwencja na ten moment jest kiepskawa. Dlatego jestem tak, lecz musiałbyś na ten czas zmienić taga, aby nie było przypału. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam znać nieco bliżej soboty bo jeszcze kupa czasu, a nie mam pojęcia co będę robił w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×