Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mecz za nami. Tym razem pierwszy raz zagraliśmy w trybie Hardcore. Debiut był na poziomie, bowiem zremisowaliśmy 3:3. Dziękuje wszystkim za udział oraz Jagodzie, że był w gotowości jako rezerwowy. Następny mecz gramy w przyszły weekend z Expendables. Jak tylko ustalimy dzień, to dam Wam o tym znać i będzie można się zapisywać.

RockAlone ma swój kanal na YT gdzie razem z drugim kolesiem komentuja swoją radosną tworczość. Generalnie trzaskają w CoD i Skyrima, Borderland i graja dla fun nie jakies pro. O ile RockAlone jest spokojny to Rojo jest pocieszny i wali tekstami co chwile :)

Mimo tego, że grają jak grają, to lubię od czasu do czasu obejrzeć jak sobie poczynają. Dzięki temu zawsze mam świadomość, że w Battlefielda bawią się także gorsi ode mnie, a to nie jest duża grupa. :biggrin:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było łatwo,ale na małe punkty byliśmy o niebo lepsi niż przeciwnicy przyznam,że jestem pod wrażeniem plutonu P4F,organizacja i kultura gry na "Tak".Dzięki za możliwość pogrania,brakowało mi plutonowego "Rambo",ale chłop ma nawał pracy przed sobą i musi ładować akumulatory :happy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł prosić to kolejny sparing też zaklepcie na niedzielny wieczór z racji tego że nie dam rady w sobotę, a nie chciałbym opuszczać takiej akcji :) Lecz zdaje sobie sprawę że takie prośby nie powinny być składane bo zacznie się robić bałagan jak każdy poda inny dzień, lecz warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne wieczory są najlepsze do grania :) Wrzucam dwie fotki z meczu, po których widać kto był dużo lepszy mimo remisu :P Gdy my atakujemy mapa trwa 20 min, gdy oni niecałe 9 min :biggrin: Dzięki za gre :)

20120318213719.jpg

20120318214817.jpg

Edytowane przez Shatan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :) idę fap fap bo znów dobre wyniki kręciłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije wczorajszej akcji z 'folksdojczem', gdy chłopa wszyscy wyzywali bo myślieli że to german a to był nasz rodak hahah

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udany sparing panowie. Fajnie się grało i myślę, że jeżeli będziecie wyrażać chęć powtórki to znajdą się od nas ludzie, żeby stanąć w szranki.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udany sparing panowie. Fajnie się grało i myślę, że jeżeli będziecie wyrażać chęć powtórki to znajdą się od nas ludzie, żeby stanąć w szranki.

My również dziękujemy(mogę chyba w imieniu nas wszystkich tak napisać)za wczorajszy pojedynek,takie spotkania mogą stać się częścią naszej zabawy z BF,miło było grać z ogarniętym i dobrze zgranym plutonem.Pawnie nasz prezes będzie miał na uwadze waszą ekipę i jeszcze nie raz się spotkamy naa polu bitwy :happy: .Dzięki za grę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udany sparing panowie. Fajnie się grało i myślę, że jeżeli będziecie wyrażać chęć powtórki to znajdą się od nas ludzie, żeby stanąć w szranki.

Tak niebawem znowu będziemy chcieli zagrać na Waszych zasadach. Tym razem Wy będziecie mieli do powiedzenia w kwestii zasad. Do zobaczenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije wczorajszej akcji z 'folksdojczem', gdy chłopa wszyscy wyzywali bo myślieli że to german a to był nasz rodak hahah

Hahahaha! Kurcze nic nie słyszałem o tej akcji! Nie jestem nacjonalistą ale tzw.stereotypy są mi bliskie z uwagi na to,że urodziłem się i żyję na "Ziemiach Odzyskanych" hehe,

Dzięki za udany sparing panowie. Fajnie się grało i myślę, że jeżeli będziecie wyrażać chęć powtórki to znajdą się od nas ludzie, żeby stanąć w szranki.

Rewanż to pewnie tylko kwestia czasu z uwagi na bardzo pozytywne opinie odnośnie Was i Waszego podejścia do ustawek.Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia polega na tym, że wszedł typ spoza naszego układu. Gadamy do niego po angielsku, on w odpowiedzi mówił, że nie wyjdzie, bo to go relaksuje (WTF?! :biggrin:) w końcu zaczął mówić do nas łamaną polszczyzną. No i się zaczęło. Szkoda, że tego nie nagrałem, bo ładna wiązanka poszła. Dopiero wtedy wyszedł. Tak na co dzień jestem otwarty na wszelkie mniejszości, zboczenia itp. No ale to była sytuacja wyjątkowa. Ogólnie co chwila kogoś wyrzucało, więc ja w tym meczu wyjątkowo źle się bawiłem. :)

Kolejna rzecz o jakiej muszę napisać, to zbliżający się mecz z Expendables. Jak wiecie, bądź nie, byłem w tym plutonie dawno temu, więc ten mecz ma dla mnie wyjątkowy charakter. Liczę, więc że znowu pokażemy klasę pod każdym względem. :) Mecz odbędzie się najprawdopodobniej w niedzielę ok. 22 (napisałem do Kuby, aby zacząć jednak trochę wcześniej) bądź w sobotę (wtedy nie będzie problemu ze wczesną pobudką do pracy). Wcześniej godziny nie wchodzą w grę, gdyż chłopaki ze względu na swoje zobowiązanie rodzinne itp. Nie zdążą się zebrać wcześniej na serwerze. Zapisując się, przy okazji piszcie do której moglibyście grać - przypominam, że godzina rozpoczęcia może jednak ulec zmianie. Jeśli chodzi o tryb, to jest wciąż kwestia do ustalenia, ale hej! Jest dopiero wtorek. :)

Ruszamy. :) Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote nie zagram, jak bedzie to niedziela i godzina koło 21 to mogę się zapisać :biggrin: Jaki tryb, bo nic o tym nie wspomniałeś

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

2. Fajsoon wpisuje się na rezerwę z racji tego że w sobotę pracuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

4. Smiechu12

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

2. Fajsoon wpisuje się na rezerwę z racji tego że w sobotę pracuję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

4. Smiechu12

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

2. Fajsoon wpisuje się na rezerwę z racji tego że w sobotę pracuję

3.jagoda1111-jeśli w sobotę to mogę grać w niedzielę jak dla mnie 22 to zbyt późno :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

4. Smiechu12

5. Mation_PL

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

2. Fajsoon wpisuje się na rezerwę z racji tego że w sobotę pracuję

3.jagoda1111-jeśli w sobotę to mogę grać w niedzielę jak dla mnie 22 to zbyt późno :mellow:

Dobrze by było gdyby udało się zagrać trochę wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Guziiok

3. matison14 (jak o 22 to na 100%)

4. Smiechu12

5. Mation_PL

Rezerwa:

1.rejczu_wawa ;)

2. Fajsoon wpisuje się na rezerwę z racji tego że w sobotę pracuję

3.jagoda1111-jeśli w sobotę to mogę grać w niedzielę jak dla mnie 22 to zbyt późno :mellow:

4.Twinskillers -jeśli w sobotę to mogę grać w niedzielę jak dla mnie 22 to zbyt późno :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wpis z naszego Battleloga. Ustaliliśmy już wszystkie szczegóły dotyczące najbliższego meczu. Będzie to Conquest, bez USASA, moździerza, latarek oraz roadkilli MAV-em. Gramy jednak w SOBOTĘ, godzina bez zmian, czyli 22.Tryb Normal. Jeśli nie możecie grać w sobotę (np. Guziiok) to piszcie na Battlelogu, lub zmieniajcie deklaracje, przepisując się z ławki do głównej dwunastki.

Wg. mnie to wygląda tak:

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. matison14

3. Smiechu12

4. Mation_PL

5. Jagoda1111

6. Twinskillers

Rezerwowi:

1. Guziiok

2. Fajsoon

3. rejczu_wawa

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam na chwilę obecną moją gotowość do walki...właśnie przed sekundą poinformowałem o tym moją małżę-cóż...powiedzmy,że przyjęła to do wiadomości...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejczu a Tobie to sie plutony aby nie pomylily czy cos mnie przez ten czas ominelo?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. matison14

3. Smiechu12

4. Mation_PL

5. Jagoda1111

6. Twinskillers

7. Bagilks

Rezerwowi:

1. Guziiok

2. Fajsoon

3. rejczu_wawa

Jak w sobotę to i ja zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×