Skocz do zawartości
cwir

Andy Mcnab - Battlefield 3: The Russian

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może już czytał albo ma zamiar? Ponoć niezła i jak się lubi książki McNaba to się nie będzie zawiedzionym. Ja czytałem tylko "Bravo Two Zero" i podobała mi się. Opowiada historię Dimy, poboczną do singla z gry. A że mi się historia z singla gry bardzo podoba to chyba łyknę.

2006713-the_russian_image.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem Metro 2033 (tak, tak to ta gierka z x'kloca), chętnie bym znowu coś złapał w ręce tym bardziej że mam pewne przypuszczenia co do fabuły BF3 książki, nie znam szczegółów i obecnie nie mam czasu szukać, masz jakieś info odnośnie dostępności tej książki w Polsce? Czy jest lub będzie tłumaczona? itp, itd?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o polskiej wersji bo ja wolę w orginale czytać. Wkurza mnie tylko że wersja cyfrowa kosztuje tyle samo co papierowa. No ale takie czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam książkę od 17 kwietnia. Wiadomo dostawa z Empika jest szybsza niż premiera. Jestem na 350/450 stronie. Historia wciąga, akcja dzieje się bez przerwy. W tym co już przeczytałem znalazło się kilka nawiązań fabularnych do gry. Sądze że gdyby na podstawie książki oparto grę singiel w grze byłby ciekawszy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×