Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mation a możesz napisać jak dokładnie wykonujesz "Armia Ciemności"?? Mi wskoczyło bez problemu, wiec może jak się wymienimy doświadczeniami to się uda:)

Pozdrawiam.

Okazało się, że po prostu gdy mi się nie udało, kontynuowałem od ostatniego zapisu zamiast od początku misji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety problem ze zdobyciem trofea "Trening czyni mistrza". Zrobiłem to tak jak jest opisane i trofea nie dodało, będę próbował jeszcze.

I od razu mam takie pytanie, gram na pożyczonym "Battlefield 3", jeśli przyjdzie taki czas, że sam sobie kupię grę będę mógł kontynuować dalej zdobywanie trofeów np. we współpracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety problem ze zdobyciem trofea "Trening czyni mistrza". Zrobiłem to tak jak jest opisane i trofea nie dodało, będę próbował jeszcze.

I od razu mam takie pytanie, gram na pożyczonym "Battlefield 3", jeśli przyjdzie taki czas, że sam sobie kupię grę będę mógł kontynuować dalej zdobywanie trofeów np. we współpracy?

Staraj się tam najpierw eliminować przeciwników, bo oni też mogą strzelić w tarczę i już musisz iść od nowa wtedy.

Pojawiają się oni zawsze w tym samym miejscu, także najpierw przeciwnicy, a potem tarcze na spokojnie.

Celuj w sam czubek głowy tarczy.

Nie ma tutaj nic trudnego, jedynie kwestia opanowania miejsc pojawiania się przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea nie są naprawdę trudne, jedynie dwa mogą być bardziej wymagające:

- strzał w dziesiątkę - upierdliwa misja i wymaga troszkę skilla ale też praktyki, mnie z kumplem udało się dopiero po kilkunastu próbach. Staramy walić w głowę i korzystamy z bipoda. HS to obowiązek, bez tego nie ma absolutnie szans;

- wszechstronny wojownik - trofeum z DLC nie jest potrzebne do platyny. Zaczynamy grę koniecznie jako szturmowiec i zaczynamy od myśliwca gdy tam jakiś kill wpadnie wyskakujemy nad swoją bazą i bierzemy czołg. Ubijamy kogoś czołgiem i ostatnia cześć może być trudniejsza. Ja zrobiłem tak, gdy dojrzałem typka wyskoczyłem z czołgu i go ubiłem. Potem powrót i trofeum wpadło. Nie jest to trudne jak ktoś sporo grał w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wspólnej gry i powbijania baretek.Mogę się z kimś ustawić i tym samym ułatwić odblokowanie brakujących baretek.Chętnych na przejście co-opa na hard również zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wbiję z kimś beretki Obrońca przekaźników i to drugie co trzeba obronić przekaźniki. Nie przepadam za tym trybem, a chciałbym zrobić wszystkie beretki. Jeśli ktoś jest chętny to pisać na PSN. turned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie konkretnie są potrzebne baretki do Infantry Efficiency battlefield 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma opis trofeów z dodatku najnowszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma opis trofeów z dodatku najnowszego

Nie ma, jeszcze nie zrobiłem i nie wiem kiedy zrobie i czy w ogóle, bo na razie mam przerwę od BF'a.

No chyba, że Ty jesteś chętny do napisania to śmiało. Jak masz zapał to napisz na PW po wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullseye/ w samą dziesiątkę

Polecam ten

, strategia nieco odmienna do innych filmików z YT, w miejscówce gdzie idą 3 fale po 3 przeciwników i trzeba je kolejno likwidować, wybrano tutaj jako pierwszy cel grupkę ze skrajnej prawej strony, koło sklepu z zielonymi neonami, następnie niewielka modyfikacja pozycji i ubicie typów na schodach, na koniec trójkę schodzącą na plac na wprost. Nowatorskie i proste, wyszło nam za pierwszym razem.

Zajmowanie się wpierw "zielonymi" powoduje że typki ze skrajnej lewej zejdą mniej więcej w tym czasie do połowy schów, automaczynie wymagana korekta pozycji jest dużo mniejsza, nie zasłania ich bowiem naroże budynku, czy też duży neon HOTEL. Zyskujemy kilka cennych sekund na wydanie komendy, odliczenie czy co tam robicie

Atakując najpierw ludków na schodach i potem kolejno likwidowanie kolejnych celów powodowało zauważanie i alarm, Nie twierdzę że to był zły pomysł jednak po prostu za każdym razem coś wychodziło nie tak, za mało czasu na przycelowanie, skomunikowanie się z partnerem etc ...

Komunikacja głosowa; ustaliliśmy że komendę "strzał" dawał jeden z nas po tym jak drugi potwierdził że jest "gotowy", komendę strzał dawała zawsze ta sama osoba. Dla ułatwienia jeszcze ustaliliśmy ze jeden zajmuje się zawsze celami po prawej a drugi po lewej. Dużo prostsze i mniej upierdliwe niż jakieś tam "trzy-czte-ry", biorę tego z prawej/lewej/bliżej/obok drzewa czy co tam kto stosuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję osoby chętnej do zrobienia trofeum W dziesiątkę/Bullseye. Problem taki, że czas mam raczej tylko do 15 w tygodniu. Jak ktoś byłby chętny niech pisze na PW lub w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik świetny ale małe ale u mnie trofeum Trening Czyni Mistrza wpadło przed ubiciem ruchomego ,,manekina" gdyż łaziłem kołoniego ze snajperką i się męczyłem aż wkońcu trophy wpadło a manekin się ruszał. Może ta informacja komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi ch*** 3 już podejście robie a trofeum Nie ma takiego latania nie wpada

Yeah 5 podejście i wlazło

Edytowane przez gidam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem gdy wykonuje misje "Między młotem a kowadłem" i gdy już ide po Stinger-a to go tam niema i nie moge wykonać misji niewiem dlaczego tak sie dzieje bo przeszedłem już raz całą kampanię na poziomie średnim a teraz przechodze na wysokim. Battlefielda kupiłem jakos podczas premiery i nie miałem żadnych problemów aż do dzisiaj. Resetowałem konsole i nic to nie dało. Mam ps3 Slim (1) 350gb i zaktualizowałem dzisiaj soft. Prosze o pomoc.

UP

Edytowane przez krzysieQ55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, dziwne że jeszcze na to nie wpadłem bo ciągle zaczynałem od tego momentu gdy nadlatywał ten odrzutowiec :wallbash: . Jeszcze dzisiaj postaram się to sprawdzić.

Niestety restart całej misji nie zadziałał stingera dalej nie ma ;(

Edytowane przez krzysieQ55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi się zdaje, ale podnieśli poziom trudności. Chciałem na najniższym poziomie trudności powbijać te łatwe trofki, a tu jeden chuj. Padam na hita, życie się nie regeneruje w ogóle. Gra mi się dużo ciężej niż na multi hc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie możliwe, bo przecież jak mieliby to zrobić np: egzemplarzach ogrywanych offline? Ktoś miałby łatwiej, inny trudniej - to bez sensu. Możesz to oczywiście sprawdzić usuwając patche (dane gry) i pliki zapisane w konsoli dot. BF3 (pomijając save'a), potem odpalić swój zapis gry na golutkiej niespatchowanej kopii i sprawdzić czy faktycznie podniesiono poziom czy po prostu zawsze byłeś taki "cienki" ;) (Żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku to byłem cienki, ale nie miałem problemu z przejściem kampanii na normalnym poziomie trudności... No, ale kurde chciałem sobie pograć na niskim, po wbijać pucharki a tu taki numer. Padałem do słownie jak szmata. Żebym leciał i robił wszystko na pałę to bym to zrozumiał, ale tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to nie wiem, na pewno masz odpalony na easy?

Pamiętam że jak grałem pierwsze podejście na hard to faktycznie padałem na strzała, baaa, czasem nieźle się nawkurzałem jak dostawałem head'a z kilometra czy dwóch tylko po wystawieniu łba zza ciężarówki czy murka gdzie leżałem przykampiony jak trusia i normalnie nie byłoby opcji aby mnie tam utrafić. Na szczęście gra jest fest oskryptowana, miejscówki gdzie nie dawałem rady przejść na hardzie po prostu starałem się przebiec "na pałę" tylko po to aby dolecieć do najbliższego punktu kontrolnego, oczywiście ginąłem przy nim od razu ale odrodzenie na mapie było już o ten jeden krok dalej i co ciekawe wrogowie których minąłem już się nie pojawiali :D Taki bug dla nobów :D Co do easy to nie było jak piszesz, spokojnie dawało rade nawet w pojedynkę bez czekania na drużynę ubijać wszystko i wszystkich. Kampanię jednak grałem 1,5 roku temu więc co do obecnej sytuacji niech się lepiej wypowie ktoś co ma to na świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem kampanię na hard dla trofeów i mam wrażenie, że zmniejszyli poziom trudności.

Doszedłem do misji gdzie na końcu zestrzelić trzeba samolot ze stingera.

Dice dało ciała i stingera nigdzie nie było (bug), musiałem usunąć wszystkie dane gry i wtedy przejść kampanię do końca.

Powiem tak przed usunięciem patchy grało się w miarę łatwo na hard, praktycznie będąc ostrożnym nie ginąłem.

Po usunięciu danych odpaliłem misję ze stingerem od nowa i normalnie koszmar, tak jak pisze Tomo, heady z 500m z pistoletu dla przeciwników to nie problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×