Skocz do zawartości
isanywoltoe

Sposoby Na Obolałe Palce Od Grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem ciekaw jak sobie radzicie z tym problemem.

hahhaha dobre ,ale mimoe ze jestem ostrym amniakiem i napierdzielam po 10/14 godzin dziennie to jakos nie odczulem bolu hehehehe wiec nie pomoge.moze mi sie juz alce wyrobily heheheh

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jestem maniakiem grania i problem mnie nie dotyczy bo wlasnie palce sie przyzwyczaily

Myslę że problem mają tzw "niedzielni " gracze

Jedyna rada to grac codziennie i systematycznie :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Granie w rękawiczkach? Najlepiej w tych gumowych do zmywania naczyń, podobno dobrze trzymają się analogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pograj na gitarze troche (zwyklej, nie tej plastikowej :D ) Od strun wyrobia ci sie opuszki na palcach (stwardnieja).

A jesli bola to pewnie od krzyzaka. Graj w cos na galce albo naprawde zrob przerwe, ile mozna tyrac konsole :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

... jestem ciekaw jak sobie radzicie z tym problemem.

Wyłączamy konsolę :fool:

Idź do dziewczyny, znajdź sobie jakąś jeśli nie masz, wyjdź na dwór, może jakieś hobby, może rower? basen? inne? Czytanie książek i przewracanie stron też dobrze działa na opuszki. :thumbsup:

Ja pierdziele jestem tak mocno pod wrażeniem pierwszego postu że pierwszy raz opcja sarkazmu nie chce mi się uaktywnić :blink:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączamy konsolę :fool:

Idź do dziewczyny, znajdź sobie jakąś jeśli nie masz, wyjdź na dwór, może jakieś hobby, może rower? basen? inne? Czytanie książek i przewracanie stron też dobrze działa na opuszki. :thumbsup:

Ja pierdziele jestem tak mocno pod wrażeniem pierwszego postu że pierwszy raz opcja sarkazmu nie chce mi się uaktywnić :blink:

Konsola i granie to też hobby.

Kup sobie rękawice antywibracyjne :D 7G7Lo8mis1FCdzqG_600.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 wyrób palce, po 2 ja pierdziele żeby tyle grac że aż palce bolą?Czy tak trudno wyłączyc konsolę? Nie musisz nawet do konsoli podchodzic, możesz padem wyłączyc :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

graj nogami :teehee:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jestem ciekaw jak sobie radzicie z tym problemem.

A ile średnio spędzasz czasu przy konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko autora tematu rozumiem

To nie chodzi o to żeby konsolę wyłączyć

Mam żonę ,dzieci, pracę i nie mam czasu grac nalogowo ale w sobotę i niedzielę ,szczególnie przy jesienno-zimowej pogodzie przy grach typu bijatyki palce potrafią dostac niezly wycisk

Czyli kolejna rada , aby różnicować gatunki gier , bo w takim tekkenie juz po dwoch godzinach mozna sobie odciskow narobić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jestem ciekaw jak sobie radzicie z tym problemem.

Nie mogę Ci pomóc, nie mam rąk.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej to chyba będzie jak wyłączysz konsolę :fool:. Ja ostatnio maniaczyłem we Fifę, kciuka nie czułem, ale wystarczyło zrobić sobie przerwę i dokończyć następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Temat idealnie wpasowuje się w "Ścianę płaczu" :D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jestem ciekaw jak sobie radzicie z tym problemem.

Gotuje sagan mleka, wkładam łapy i na koniec smaruje masłem. Potem wycieram i przestają boleć.

A tak na serio, ja max na konsoli grałem 9h i jakoś palce mnie nie bolały. Tak samo jak z seksem, nie możesz często, musisz ograniczyć.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Konsola i granie to też hobby ...

Przyjrzyj się zagadnieniu a może będzie Ci dane zauważyć cienką granicę między hobby a uzależnieniem :wacko:

Temat idealnie wpasowuje się w "Ścianę płaczu" :D

I słowo ciałem się stało :thumbsup:

Petycje w sprawie ewentualnego przywrócenia topicu do życia ślijcie do mnie na PW, jak mnie akurat palce nie będą bolały to nie omieszkam nie odpisać :whistling:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×