Skocz do zawartości
Patricko

South Park: The Stick Of Truth

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze! Co to za zwariowany tytuł! Musze wiedzieć coś więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to będzie gra z jajem typu najnowszy Saint Row. Zobaczymy co z tego wyjdzie i czekamy na konkrety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie jedyna w swoim rodzaju, jeśli tylko autorzy zrobią co do nich należy, a nie odwalą bubla i fajrant.

Ale myślę, że SP to zbyt duża marka i zbyt duże grono fanów, żeby olać ten temat.

Do połowy 2012 (niby wtedy planowana premiera) mają naprawdę sporo czasu, więc jest to dobra wiadomość dla nas, jeśli planują poświęcić tyle czasu na tą grę.

Oby tylko nie zrezygnowali z projektu.

Swoją drogą fani SP na PS3 byli zaniedbywani, chyba bodajże 1 gra na PSN i to też jakaś totalna popierdółka, która tylko w USA się pokazała.

Nigdy nie zapomnę South Park'a na Nintendo 64 :D Bronie były mega odjazdowe, np. śniegowa kulka jako normalna, a jako alternatywa żółta posikana śniegowa kulka, która leci wolniej, ale zadaje większe obrażenia. Albo karabin na strzałki z pianki, itd. Naprawdę bronie były odjechane. Z tego co pamiętam to lokacje również były bardzo spoko.

Również mam nadzieję, że przestrzeń będzie ogromna (tak jak w Falloutcie, albo nawet i większa), żeby było co robić i odwiedzać znane nam miejsca :P

EDIT:

Trochę nowości i szczegółów:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=64201

Czyli o rozgrywce ala Fallout możemy zapomnieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź jednego z twórców gry. Turowy system walki, ukryci potężni sub-bossowie jak w FFVII, "żyd" jako jedna z dostępnych klas postaci - gra może być fajna. Zastanawiam się tylko jak zrealizują ten system walki turowej. Czy będzie tak jak w Costume Quest czy może coś innego.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tą walką turową to trochę dziwnie, z drugiej jednak strony ciężko byłoby wykonać walkę w czasie rzeczywistym z animacjami jak z serialu i żeby wyglądało to dobrze, nie mniej zaprezentowane trzy screeny wyglądają po prostu wspaniale, zwłaszcza ostatni - może jakiś quest polegający na napie**alaniu w rudzielców ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wygląda tak samo jak kreskówka. Będzie turowy system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] "żyd" jako jedna z dostępnych klas postaci [...]

Znając South Park to pewnie ta klasa dostanie bonus do handlu, albo bonusowe złoto na początku rozgrywki ("Kyle, give me your Jew gold!") :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już trochę przestarzałem info, ale w końcu mam okładkę :)

sp_packshot.jpg

South Park The Stick of Truth.

Już sam projekt okładki i tytuł daje znać, że maczali w nim palce sami autorzy genialnego serialu :)

Nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie. Byle tylko gra była rozbudowana i starczała na długie godziny, a nie robiła za popierdółkę, która ma tylko ściągnąć kasę i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park zdecydowanie zapowiada się na jedną z lepszy gier, o ile nie najlepszą w świecie SP.

Obsidian + Trey i Matt = kawał solidnej gry, która po prostu będzie South Parkiem, a nie jego imitacją

Trailer z E3:

http://youtu.be/Gmutu13hN-8

Co sądzicie? :) Dla mnie czarny koń :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się fajna gierka na zjarane zimowe wieczorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay i zakończenie na pewno będą lepsze niż w Mass Effecie 3 :P

Na serio, z tego trailera można jedynie wywnioskować, że humor im wyszedł. Nie mamy pokazanego gameplayu, nie wiemy jak wygląda rozwój postaci, czy daje dużo możliwości. Jak na razie gra "jedzie" wyłącznie na marce South Park i tyle. Z chęcią jednak dowiem się więcej i jestem zainteresowany tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym obejrzeniu miałem wrażenie, że oglądam sneak peaka najnowszego filmu o SP. :D Bardzo fajnie to wygląda, mam nadzieję, że to nie będzie zwykły pojazd po kase na znanej marce (na co zapowiada się najnowsza gra w uniwersum, a raczej multiwersum Family Guy'a) i wyjdzie bardzo dobra i śmieszna gra. Klimat serialu jest, teraz Obsidian jedynie musi wstawić klimat RPG i sporo bugów. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer:

Nie mogę się doczekać tej gry :D

Nawet na GTAV tak nie czekam jak na tą grę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenny jako księżniczka XD szkoda że pokazali tylko okładkę na x'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:41 i popłakałem się ze śmiechu dosłownie :)

Podobnie jak Butters z Hello Kity w odcinku Make Love Not Warcraft XD

No i ten atak Cartmana XD Pierd + zapalniczka :P

Premira w Maju 2013? Może to i dobrze, że zrobią dopracowaną i rozbudowaną grę jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiadomo że będzie to mmo, czy bedzie pudło?? z checią bym takie spobie sprawił i najważniejsze ciekawe czy free to play :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, to będzie normalna singlowa gra RPG, tak jak Fallout czy Final Fantasy.

Żadnych mikropłatności, mmo, itd. :) Czysty fun dla samotników, tak jak to powinno być :D

Szkoda tylko, że tyle trzeba na to czekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie GTA V, Bioshock Infinite, czy Last of Us będzie tytułem zwieńczającym tą generację konsol, ale właśnie South Park Stick of Truth :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×