Skocz do zawartości
Patricko

South Park: The Stick Of Truth

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zmieniać tempo. Ja zapi**ałem kółka lewą gałką w stronę odwrotną do ruchu wskazowek zegara i rozbroiłem :)

Trzeba to zrobić dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmieniać tempo. Ja zapi**ałem kółka lewą gałką w stronę odwrotną do ruchu wskazowek zegara i rozbroiłem :)

Wielkie dzięki. Udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła wczoraj platynka w Kijku Prawdy :). Powiem tak - grę przeszedłem 2 razy. Pierwszy raz dla siebie, drugi raz dla trofeów. Po dłuższym czasie stwierdzam że gra świetna, ale bardzo krótka.

Swoją drogą czytałem wczoraj w PSX Extreme recenzję i w minusach redaktor dał humor. O ludzie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z loadingami w wersji PS3? Podobno w wersji PC jest to uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywałem na PC i nie zauważyłem jakoś przesadnych loadingów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł czemu pucharek z pierdnięcie na 4 ważne osobistości nie wpada? Jak trzeba na nich pierdzieć? Cup-o-Smell, Dragonsnout, czy wystarczy prawego analoga w górę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł czemu pucharek z pierdnięcie na 4 ważne osobistości nie wpada? Jak trzeba na nich pierdzieć? Cup-o-Smell, Dragonsnout, czy wystarczy prawego analoga w górę?

Ja na wszelki wypadek robiłem zwykłe pierdnięcie i ryk smoka. Podobno gra czasem nie notuje czy to zrobiłeś więc najlepiej zrobić to kilka razy. Problem jest jeżeli nie zaliczyło ministra montrealu ale miałem podobnie i okazało się że została mi pani Burmistrz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł czemu pucharek z pierdnięcie na 4 ważne osobistości nie wpada? Jak trzeba na nich pierdzieć? Cup-o-Smell, Dragonsnout, czy wystarczy prawego analoga w górę?

Nic nie wiem na temat tej gry, ale wpływ ustawienia prawego analoga na rodzaj pierdnięcia skutecznie mnie zaintrygował :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek robiłem zwykłe pierdnięcie i ryk smoka. Podobno gra czasem nie notuje czy to zrobiłeś więc najlepiej zrobić to kilka razy. Problem jest jeżeli nie zaliczyło ministra montrealu ale miałem podobnie i okazało się że została mi pani Burmistrz ;)

A orientujesz się czy reakcja postaci, na którą pierdzę jest jednoznaczna z tym, że na nią napierdziałem?

 

Edit: dokładnie tak. Odpaliłem wcześniejszy save, napierdziałem na ministra ile wlezie i nic. Okazało się, że właśnie pani burmistrz uchowała się jakoś przed potęgą mojej magii :D

 

Nic nie wiem na temat tej gry, ale wpływ ustawienia prawego analoga na rodzaj pierdnięcia skutecznie mnie zaintrygował :)

Oglądałeś South Park? Zagraj koniecznie. Nie oglądałeś? To czas najwyższy obejrzeć, a potem zagrać :)

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę i nasuwa się jedno: WOW!

Gra jest mistrzowska, pod warunkiem, że ktoś jest fanem serialu. Ja do niedawna nie byłem, ale jakiś czas po wyjściu gry zacząłem oglądać South Park. Do czasu kupienia i odpalenia Kijka miałem za sobą już niemal całość (został najnowszy sezon) - w serialu się zakochałem i to samo mogę powiedzieć odnośnie gry. Odwzorowanie całego miasteczka, bohaterów jest perfekcyjne. Mamy tonę poukrywanych drobnych smaczków (zajrzyjcie do namiotu Cartmana, szafy Stana, czy krzaków obok kawiarni Tweeka), większość postaci pojawiających się w serialu (zabrakło mi tylko Michaela jacksona i Barbry Streisand). Humor jest przedni i widać, że Stone z Parkerem położyli na tym swoją łapę.

 

Odnośnie samej rozgrywki - początkowo wydawało mi się, że jest zbyt banalna, bo grając Żydem opracowalem system, w którym pokonywałem wszystkich wrogów zanim mnie nawet zaatakowali - przyszli silniejsi przeciwnicy i mój system padł, więc nie jest tak źle. Mamy do dyspozycji ogrom broni, zbroi i różne umiejętności. Gra nie jest trudna, poziom bym określił jako adekwatny do tego, że nie ma być to rpg, w którym giniemy co 5 minut, a jedynie rpgowy gameplay dla całej otoczki. Sprawdza się idealnie.

 

Jedyny zarzut jaki mogę wysunąć wobec gry, to krzaczenie się - momentami animacja mi drastycznie spadała (przy poruszaniu się po mieście, nigdy w walkach), niekiedy męczą loadingi - przy wchodzeniu do domów, przechodzeniu przez ulice.

 

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie jest to ostatnia tak dobra gra na podstawie South Parku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przechodzenia, bez dwóch zdań pozycja obowiązkowa dla fanów serialu. Świetnie oddany klimat, humor, cała masa małych i większych nawiązań do wydarzeń z serialu. Poza tym rozgrywka, oprawa A/V, eksploracja, warstwa techniczna też na wysokim poziomie, właściwie nie ma się za bardzo do czego przyczepić, poza jedną kwestią - ta #%@#@% CENZURA! Ilekroć pojawia się ekran z dumną flagą UE w tle, czuję się potraktowany, jak gówniarz, którego trzeba prowadzić przez życie za rączkę i tłumaczyć co dobre a co złe. Niesamowicie mi to na nerwy działa, i jak ktoś ma w planach kupno gry to niech rozważy zakup wersji na amerykański rynek, nieocenzurowanej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie oglądał serialu ?

Sama mechanika gry daje rade czy trzeba być fanem serialu i bazować na humorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba znać i lubić humor South Park. Cała gra sprawia wrażenie jednego dużego odcinka, także sam sobie musisz odpowiedzieć, czy Ci to pasuje.

Mechanika gry jest banalnie prosta, powiedziałbym że zbyt prosta, ale prawda jest taka, że w tą grę się gra dla humoru Sp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie oglądał serialu ?

Sama mechanika gry daje rade czy trzeba być fanem serialu i bazować na humorze ?

Ja bym jednak polecił zapoznać się chociaż z kilkoma odcinkami SP. Jak zobaczysz, że to humor nie dla Ciebie to grę sobie odpuść.

Możesz spokojnie grać nie znając SP, ale naprawdę ogromna ilość smaczków i postaci Cię ominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie oglądał serialu ?

Sama mechanika gry daje rade czy trzeba być fanem serialu i bazować na humorze ?

Ja nie znam w ogóle serialu i mimo że generalnie czarny, chamski, ksenofobiczny i rasistowsko-żydowski humor jest dla mnie najlepszy, to od gry się ostatecznie odbiłem po kilku godzinach. Nie mogłem się przebić przez atmosferę i nawet mało śmiesznie dla mnie było. Wg mnie trzeba znać i lubić serial, żeby naprawdę wejść w tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dam grze szansę, lubie taki humor a i grę za niespełna 8 dyszek wyrwałem więc stratny nie będę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty "śmieci" warto trzymać czy wszystko można sprzedawać bez obaw ?

Dużo jest missable trophies ?

Wiem że jest opis na trophy.org  ale nie chcę w to wchodzić na razie a chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę 1 raz przechodząć grę żeby sporą część tych missable zdobyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty "śmieci" warto trzymać czy wszystko można sprzedawać bez obaw ?

Dużo jest missable trophies ?

Wiem że jest opis na trophy.org  ale nie chcę w to wchodzić na razie a chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę 1 raz przechodząć grę żeby sporą część tych missable zdobyć .

 

Śmieci możesz śmiało sprzedawać. Missables jest sporo, ponad połowa listy, jak chcesz wbić platynę to czeka cię 2gi run dla trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty "śmieci" warto trzymać czy wszystko można sprzedawać bez obaw ?

Dużo jest missable trophies ?

Wiem że jest opis na trophy.org  ale nie chcę w to wchodzić na razie a chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę 1 raz przechodząć grę żeby sporą część tych missable zdobyć .

Są dwa missable, które wymagają przejścia całej gry od nowa (za wyjątkiem znajdziek): przejście bez sprzedawania jakiegokolwiek śmiecia (bronie, zbroje możesz CHYBA sprzedawać) oraz niezakończenie pojedynku ze zdechniętym bohaterem (zawsze jak kończysz walkę to obie postacie muszą mieć co najmniej 1HP).

Jest też guide samych pomijalnych przedmiotów/trofeów/znajomych na fb/itp. - spoilerów chyba jakoś dużo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem, po Saints Row IV zagram ;) humor serialu mi pasuje więc nastawiam się na świetną zabawę ;D

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, zakupiłem wersje amerykańską Kijka Prawdy BLUS 31991 i czytałem, że posiada polskie napisy, zresztą dużo osób też na allegro sprzedaje tą wersje i również piszą, że posiada polskie napisy. Po właczeniu gry w ustawieniach nie mam możliwości zmiany języka na pl. Jest jakaś możliwość by włączyć te polskie napisy, zmienic jakoś język w konsoli albo zmienić ustawienia regionalne konsoli? Ktoś się z tym bawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konsoli zmieniasz język na PL. Jeśli wciąż nie masz PL napisów w grze, tzn. że ich po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytałem o to czy nie, więc pytam ponownie.

Czy wersja pudełkowa PL posiada pełną angielską wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gra jest w biedronce to ponawiam pytanie.

Czy gra kupiona u nas ma możliwość ustawienia pełnego angielskiego języka? Głos + napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta gra ominęła na PS3.

Gram na Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej.

Mega zabawa jak ktoś lubi South Park!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×