Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Zdun a ja myslalem ze Ty juz dawno grasz...cos Ty w nocy robil? Tylko nie mow ze spales;D

Daj znac po godzinie gry czy jest dobrze.

Ja dopiero ogram po pracy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pracy (ok.16-17) udam się do Empiku, zapewne usłyszę, że już nie ma na stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapilem i usnalem ;) ale spokojnie is nadrabiam...

a origami killerem byla moja mama... tyle w temacie spoilerow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkim wam już ciągnie grę z ps store? Ja robiłem składkę i  ciągle nie chce ruszyć i to ani z głównego konta ani z tego drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego wczoraj zarezerwowalem sobie moja sztuke,Diablo 3 w Opolu podobno poszlo wszystko w godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkim wam już ciągnie grę z ps store? Ja robiłem składkę i  ciągle nie chce ruszyć i to ani z głównego konta ani z tego drugiego.

Może jest nieopłacone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona empik na ursynowie byly male problemy bo wskakiwalo 279zl ale po 10min zminili cos w systemie i kupione za199zl spieszcie sie bo kolega po mnie chcial kupic 7 sztuk niestety pani sprzedala mu tylko 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piedziele najbliższa godzina = 6stron spamu kto do emiku zdąży..... klimat panowie!!!!

u mnie na dysku się kisi... dzien wolny spokojnie zaraz się zje śniadanie, ogarnie córkę i z małżonka zasiądzie ... gra nie ucieknie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona empik na ursynowie byly male problemy bo wskakiwalo 279zl ale po 10min zminili cos w systemie i kupione za199zl spieszcie sie bo kolega po mnie chcial kupic 7 sztuk niestety pani sprzedala mu tylko 2

 

7 sztuk ? :O To jakiś przedsiębiorca ? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem z empiku

przed sklepem nie było nikogo

w sklepie nie było gry

po 20 min znaleźli grę

cena 279 zł

10 min zmieniali cenę na 199

kupiłem z cashbackiem za 190 

tyle w sensowności składania preorderów

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił mnie tylko czas ściągania. Niby trzeba pobrać 24Gb - ściąga to pewnie masa ludzi a licznik mi podał 2h14 min - miłe zaskoczenie. No chyba, że to jest min. żeby zacząć grać a reszta jakoś pobiera się w tle.

 

ten licznik jest jakiś dziwny bo niby u mnie pokazywał 4h 30 miunut o pierwszej a jak się obudziłem ok 7:30 to było 99.6% pobrane i było info, że jak chcę grać wciśnij x. Raczej wątpię by mi net zwolnił w nocy (mam 10mb) więc ten licznik chyba właśnie odlicza tylko do kiedy nie można jeszcze grać a potem go już nie ma.

 

edit: gra z PSS ma zzarówno eng jak i pl napisy i audio dostępne- także w pss jest błąd

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam problem z pobranie .

Wyskakuje mi komunikat "Materiał jest nie dostępny przed datą rozpoczęcia" (8002951E)

Czy ktoś wie o co chodzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueeehhh, a ja głupi koczowałem po nocnej zmianie i myślałem, dlaczego mi nie idzie do tej pory i ściąganie nie chce się uruchomić... mądry po szkodzie jak widać...

Popełniłem podstawowy błąd - dodałem kasę do portfela po zamówieniu gry wczoraj. Jakieś 20 minut po. I w przeciągu tych 20 minut sklep spróbował obciążyć mój portfel, co naturalnie się nie udało. I teraz kupa, jest po dacie premiery, sklep nie spróbuje ponownie ściągnąć kasy, więc musiałem anulować pre-order i kupić normalnie.

Nawet nie musiałem ponownie ściągać tego instalatora. Pobieranie ruszyło. W sumie bonusy z pre-ordera ściągnąłem wcześniej, więc chyba mi z dysku nikt ich nie zabierze, ale jak zniknęły z listy pobierania, mój składkowicz może już ich nie mieć, chyba że również ściągnął je zawczasu :P

 

Anyway, czas samemu przekonać się o świetności tej gry. Grałem już w pełniaka u znajomego wcześniej (choć dość krótko) i nadal nie robi wrażenia innego, niż Uncharted na sterydach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam problem z pobranie .

Wyskakuje mi komunikat "Materiał jest nie dostępny przed datą rozpoczęcia" (8002951E)

Czy ktoś wie o co chodzi ? 

mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piedziele najbliższa godzina = 6stron spamu kto do emiku zdąży..... klimat panowie!!!!

u mnie na dysku się kisi... dzien wolny spokojnie zaraz się zje śniadanie, ogarnie córkę i z małżonka zasiądzie ... gra nie ucieknie...

 To idealna gra dla mnie, po półtorej godziny nie zawodzi. Plejaka wziąłem do pracy, takie miałem ciśnienie :)

Edytowane przez Gumorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś mod zrobić porządek z tym SYFEM! Co drugi post dotyczy pobierania z PSS, składek, gdzie kupić i jakiś problemów.

 

Co do gry, jeżeli sam początek (min. lokacja z dema) nie zachwyca graficznie, jest tylko bardzo dobrze, to później opad szczeny, a jak będziecie w lokacji Las, to wyraz twarzy taki 0________o, masakra co oni wycisnęli z PS3. W multiplayer jeszcze nie grałem, miałem sprawdzić wczoraj, ale single mnie tak wciągnął, że przed 3:00 trzeba było się kłaść, bo człowiek już był nieco zmęczony. Dziś może sprawdzę jak to wszytsko wygląda, a poniżej macie pierwszą opinie o multi z forum psxe.

 

 

Multi w tej grze początkowo wydało mi się największym failem ever póki nie zrozumiałem, że jest to innowacja na nieprawdopodobną wręcz skalę. Mamy chyba pierwsze połączenie strzelanki TPP z czymś w stylu Awesomenauts albo League og Legends (czyli gier typu MOBA). Polowanie na surowce, flankowanie, osłanianie się i przede wszystkim gra zespołowa dają naprawdę dużo frajdy. Dodatkowo ten posępny klimat, brutalne finishery i zdawkowa muzyka potęgują tylko doznania. Super też, że online działa płynnie i idzie się szybko połączyć z innymi graczami.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10:00 bylem pod Empikiem w Warszawie. Pusto, chyba bylem pierwsza osoba po gre i tak, cena 199 zl! A od jutra 280 haha pogielo ich... Oj dzisiaj bedzie grane, bedzie....

Ps. Powiedzieli, ze sporo gier na dzisiaj maja. Nie powinno zabraknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280zł za grę?! takie już ceny będa na ps3? po premierach ? i czy na ps4 tez tak bedzie ?:O 280!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pani w empiku też chciała odstraszyć ceną (279) i musiałem jej palcem pokazywać jaka cena widnieje na plakacie bo twardo obstawała przy swojej cenie. W Kieleckim empiku byłem o 10 pierwszym kupującym grę, więc nie ma takiego ciśnienia na grę jak mogło się wydawać.

Gdyby ktoś grał w multi, to ja bardzo chętnie się dołączę, bo skoro duże znaczenie ma współpraca to fajnie będzie pograć z ludźmi którym gra skradła serce tak samo jak mnie:)

Póki co gra jest suuuper!

Edytowane przez Dejwd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe hieny:

 

http://allegro.pl/the-last-of-us-dlc-ps3-od-tworcow-uncharted-nowa-i3320413539.html


280zł za grę?! takie już ceny będa na ps3? po premierach ? i czy na ps4 tez tak bedzie ? :ohmy: 280!

No właśnie trzebaby zapytać naszych cudownych dystrybutorów, kolejna gra 250+, a na amazonie za 40 funtów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sobie poczekam, miesiąc lub dwa, ogram to co mam do ogrania i kupie za stówkę :) Nie ciągnie mnie jakoś strasznie do tej gry a są w życiu ważniejsze sprawy niż taką kasę przeznaczać na granie :)

Edytowane przez pio_89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Arkadii jak w latach 80-tych z kawą, sprzedają po jednej sztuce. Chętnych na większe ilości nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×