Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z pracy i zaraz odpalam napiszcie na jakim poziomie gracie czy normalny daje rade czy zaczynac na trudnym jak ktos chetny na multi to chetnie zagram PSN niagar76

Ja polecam hard, jak jest więcej przeciwników, to najpier trzeba przemyśleć w jaki sposób ich załatwić... lub też ominąć.

 

Co do amunicji, to maksymalnie mam jej 6-8 naboi do każdej rodzaju broni. Dodać do tego, że w takiego rozpędzonego klikacza trudno trafić, czasami robi się naprawdę nerwowo, jak mamy np. tylko jedno ostrze (można nim zabić klikacza po cichu). Z biegaczami można walczyć białą bronią, butelka, cegłówka, kij, lub rurka z przyklejonymi nożyczkami (sweet smile.png ).

 

PS. Granat składający się z puszki i gwoździ, coś pięknego, kończyny latają na wszystkie strony, a ekran pokrywa się juchą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje problem z zapisem - mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie jakaś łatka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One --> z Twojego opisu wynika, że gra idealna. Ciekawe ;) Czy po prostu skupiłeś się tylko na plusach?

Minusy? Na chwile obecną bugi z Ellie, gram 4h i może 2-3 zdarzyło się, że przebiegła 3m obok wroga niezauważona, ale może to i dobrze, bo nie widzi mi się ratować jej co moment. Są momenty, że dziewczyna zostaje złapana i wtedy musimy jej pomóc. Rzuca fajnymi tekstami, jak na 14 latke, to rodzice byliby bardzo podenerwowani jej słownictwem. :)

U mnie też występuje problem z zapisem - mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie jakaś łatka...

Sądzę, że w najbliższych 24h, ND juz wie o problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z savem, kasa wyrzucona w błoto, grać się nie da, do tego i inne rażące bugi jak laska biegająca koło przeciwników bez żadnej reakcji z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem przed premierą nie było problemów z zapisywaniem. Chyba usunę patcha i będę odpalał grę offline, żeby mieć spokój.

@Niewidoczni towarzysze to nie bug, a celowy zabieg ze strony ND, żeby AI nie psuło skradania się, bo tak nie dało by się grać z wykorzystaniem stealth'u.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i dopiero zauważyłem, że autosave jest zepsuty, a sam ręcznie nie mogłem zapisać. Więc godzina gry w dupe. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i dopiero zauważyłem, że autosave jest zepsuty, a sam ręcznie nie mogłem zapisać. Więc godzina gry w dupe. :E

To samo miałem. zapisuję co chwile ale jednak się tak nie da grać. akurat teraz ładnie wszystkich rozłożyłem po czym chciałem sobie zapisać i amen nic nie szło zrobić. Cały fan z gry się momentalnie ulatnia. Niestety ale strzeliło sobie Naughty dog w kolano żeby takiej drobnostki i podstawowej rzeczy nieprzypilnować jak "sejvowanie" gry. Takiego syfu nie było dawno w żadnej grze. Kiedy niby oni mają zamiar wypuścić ten patch naprawiający ten problem ktoś wie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem. zapisuję co chwile ale jednak się tak nie da grać. akurat teraz ładnie wszystkich rozłożyłem po czym chciałem sobie zapisać i amen nic nie szło zrobić. Cały fan z gry się momentalnie ulatnia. Niestety ale strzeliło sobie Naughty dog w kolano żeby takiej drobnostki i podstawowej rzeczy nieprzypilnować jak "sejvowanie" gry. Takiego syfu nie było dawno w żadnej grze. Kiedy niby oni mają zamiar wypuścić ten patch naprawiający ten problem ktoś wie??

Jutro wieczorem podobno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę płakał, jak patch będzie dopiero jutro. Po prostu szkoda, że od nowa muszę przechodzić początek, bo zostawił on po sobie fajne wrażenie. Za drugim razem emocje już nie te i klimat też gdzieś leci w piz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku.!#@ nigdy nie ogarnę dlaczego gry teraz są wydawane w wersjach testowych beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha żeby było jasne... w promkach tego błędu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogole nie ma zapisu,czy tylko o autosave zjeb....?

Chyba tylko autosave, ale nie da się normalnie zapisać jak jest napis "trwa automatyczny zapis" czy coś takiego. Trzeba ręcznie wyłączyć autozapis i samemu zapisywać co jakiś czas. Szkoda, że dowiedziałem się o tym dopiero po tym, jak zorientowałem się, że mój zapis się zesrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha żeby było jasne... w promkach tego błędu nie było.

Mówię, ludzie usuńcie patcha i grajcie offline, nie warto czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę płakał, jak patch będzie dopiero jutro. Po prostu szkoda, że od nowa muszę przechodzić początek, bo zostawił on po sobie fajne wrażenie. Za drugim razem emocje już nie te i klimat też gdzieś leci w piz...

Cała gra traci przez ten syf z savem. najgorsze jest to że się traci w jednej chwili całe zaufanie do ulubionej firmy jaka jest Naughty Dog. Takiego faila nie pamiętam. Heh śmieszne jutro wieczorem dopiero patch?? Nie po to wydaje się ciężkie pieniądze żeby mieć grę na premierę i na weekend żeby oglądać pudełko z grą. Heh teraz zamiast sie cieszyć gra to po prostu cały klimat uleciał z grania. Coś czuje że zapamiętam ta grę negatywnie już tylko zamiast pozytywnie. Ech szkoda nerwów na tych ... lepiej nie kończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety cały prolog poszedł się paść przez tego buga...

Niestety punkt w dół, bo taki babol przez testy akceptacyjne przejść nie powinien...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię, ludzie usuńcie patcha i grajcie offline, nie warto czekać.

Dobra tylko że ja już tak jestem zniesmaczony tą niestabilnością tej gry że po prostu mam już obawy czy aby coś się niespier....doli na amen jeśli ten patch usunę. A więc pytanie normalnie tylko patch usunąć i można wczytywać grę i grać bez problemu? aha ktoś napisał żeby po prostu usunąć w opcjach autozapis tylko że ja już tam zajrzałem i nie mogę tego znaleźć w opcjach gdzie to jest jeśli mogę prosić o odpowiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cyfrowej nie ma patcha ciekawe czy w takiej wersji ten błąd tez występuje... jeszcze nie grałem czy ktoś może napisać czy. w w/w wersji gry ma problem z savem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha żeby było jasne... w promkach tego błędu nie było.

No właśnie - promki tego nie miały, ale też i chyba nie były spaczowane tym patchem który ściąga się przy pierwszym uruchomieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie grać offline, lub gdy kończycie grę nie wchodźcie do menu, tylko od razy wychodźcie do XMB. Ja tak robiłem do tej pory, przy ostatniej sesji chciałem coś sprawdzić w opcjach gry, wchodzę do menu gry i od razu złapał mnie autosave. Dziwne, że problemy rozpoczęły się dziś, ludzie grali przed premiera i nie było problemu, ciekawe z czym jest to związane. Miejmy nadzieję, że patch dostaniemy już w weekend.

 

PS. Najpewniej to dzisiejszy patch, odinstalować nie zaszkodzi.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączam po prostu grę tym przyciskiem środkowym na padzie, to konsola się cała resetuje. I to pewnie nie tylko u mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cyfrowej nie ma patcha ciekawe czy w takiej wersji ten błąd tez występuje... jeszcze nie grałem czy ktoś może napisać czy. w w/w wersji gry ma problem z savem...

Też jeszcze nie grałem, czekam aż zapadnie błoga noc...ale wersja cyfrowa pobrała patcha 1.01 (40mb) przed rozpoczęciem pobierania gry, a po ściągnieciu 137mb downloadera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie grać offline, lub gdy kończycie grę nie wchodźcie do menu, tylko od razy wychodźcie do XMB. Ja tak robiłem do tej pory, przy ostatniej sesji chciałem coś sprawdzić w opcjach gry, wchodzę do menu gry i od razu złapał mnie autosave. Dziwne, że problemy rozpoczęły się dziś, ludzie grali przed premiera i nie było problemu, ciekawe z czym jest to związane. Miejmy nadzieję, że patch dostaniemy już w weekend.

 

PS. Najpewniej to dzisiejszy patch, odinstalować nie zaszkodzi.

Niestety - usunięcie patcha też nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×