Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się dobrze wyswietlaly

 

Gra ktoś na Hard+? Trudno jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy grając z angielskim dubbingiem wyświetlają się wam prawidłowo polskie napisy?

Kilka razy źle, ale w 99,5% przypadków ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety gra także ukończona. Niestety, bo chętnie jeszcze chciałbym zobaczyć dalsze wątki tego duetu. Świetny gameplay, miejscami monotonny, ale jednak dawno żadna gra na hardzie nie była dla mnie tak wymagająca. Mało amunicji, dużo kombinowania w sytuacjach kryzysowych czyli to co dawno nie widziałem w tego typu grach. To taka gra jaką powinny być nowe REsy i 

szacuneczek dla NG, że stworzyli nowe IP, które jest tak samo świetne jak uncharted. Spotkałem kilka bugów, jak znikający przeciwnik, ale można tej grze wybaczyć, bo daje masę zabawy. GOTY.

Mam tylko jedno pytanie - skończyłem grę na hardzie i żeby przejść grę na "przetrwanie+", muszę odpalić zwykłą nową grę na poziom przetrwanie, który powinien być teraz odblokowany? Czyli podsumowując, będę musiał zbierać wszystko od nowa i upgrejdować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jedno pytanie - skończyłem grę na hardzie i żeby przejść grę na "przetrwanie+", muszę odpalić zwykłą nową grę na poziom przetrwanie, który powinien być teraz odblokowany? Czyli podsumowując, będę musiał zbierać wszystko od nowa i upgrejdować?

 

Tak, nie ma lekko, jesli chcesz miec umiejetnosci na wyzszym poziomie, nie mozesz ich zdobyc na nizszym, takze wszystko od nowa, nie ma ze boli :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, trochę to brutalne, bo nie rozumiem dlaczego nie dali tego poziomu od samego początku :D Swoją drogą, new game + dodaję coś nowego, prócz znajdziek, broni itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do 3 przejścia gry. Najpierw na łatwym potem łatwy + a teraz wysoki. Niestety mnie też nie podoba się zakończenie więc już czekam na kontynuację bo być powinna i to jest fakt. Historia opowiedziana w grze jest świetna. Graficznie takie trochę lepsze Uncharted 3. Muzyka też jest super. Jedyne do czego ja mogę się osobiście przyczepić to za dużo skradania a za mało akcji mimo iż od początku gra była tak planowana. Multiplayer też niczego sobie. Ma on przynajmniej jakiś sens nie tak jak w uncharted, Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nie każdy myśli tak samo. Tak czy inaczej polecam :)

 

edit. co do tej grafiki post wyżej to bardzo mnie to śmieszy że ja się skradam bo tu pełno klikaczy a Ellie i np. Bill hasają dookoła w najlepsze :biggrin:

 

Aaa jeszcze jeśli chodzi o polską wersję to z góry mówie że jak ktoś zaczyna gre to niech odrazu zmieni dialogi na język angielski bo polska wersja jest bardzo słaba

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 'bardzo słaba' trochę chyba przesadziłeś. ktoś kto nie grał pomyśli że 'IVONA' podkłada głosy. Dla mnie np PL dubbing jest naprawdę udany..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za tryb "przetrwanie".Różnice to brak nasłuchiwania i informacji na ekranie typu "trójkąt przy skradaniu za wrogiem"

Coś czuję, że dalej będzie ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za tryb "przetrwanie".Różnice to brak nasłuchiwania i informacji na ekranie typu "trójkąt przy skradaniu za wrogiem"

Coś czuję, że dalej będzie ciężko :)

Do tego przeciwnicy mają większy kąt widzenia, potrzebują tylko chwili, żeby cię zauważyć (mowa o ludziach i dźwięku, gdy znajdujemy się w ich polu widzenia), bycie za przeszkodą nie daje 100% osłony (jeśli wystaje ci ramie za przeszkodę to licz się z tym, że cię widać). Chodzenie za przeciwnikiem na pełnej prędkości podczas kucania jest słyszalne i przeciwnik się odwróci jak to zrobimy. Jest znacznie ciężej, niemalże inna gra - w tym przypadku jest mega, bo przejście na tym poziomie to znacznie większe wyzwanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowię gry, jest mega :).

Jeśli chodzi o wady to na pewno cicho mówiący ludzie - główni bohaterzy jeszcze mniej więcej ok ale przeciwnicy jak coś mówią to ledwo słychać (ktoś o tym już pisał) no i trochę śmieszy inteligencja naszych partnerów i to, że są niewidzialni dla wrogów - ale to detale, gra miażdży :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzył ktoś sejf w tej zalanej kawiarni? Jest napisane WYMAGANA KOMBINACJA ale skąd ją wziąść??

Ellie jest cudowna. Gdybym miał córkę chciałbym, żeby była taka jak ona ^_^

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to samo miałem zapytać. Też nie udało mi się go otworzyć. Co więcej w budynku na przeciwko znalazłem kartkę w którym kobieta piszę, że zapasy schowała i oznaczyła miejsce czerwonym Xem. Także w tej lokacji obu miejsc nie znalazłem. Ani kodu do sejfu ani zapasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z tą grą, mianowicie po pierwszym przejściu gry na poziomie normalnym postanowiłem spróbować swoich sił na "survivorze". Od samego początku uderzyła mnie słaba jakość grafiki... Na początku gry, w momencie kiedy jako Sarah odbieramy telefon, za pierwszym przejściem widziałem dokładnie smsy, mogłem je przeczytać itd, natomiast teraz jest to nieczytelne. Grafika jest beznadziejna, rośliny wyglądają jak te z GTA: SA albo gorzej.... Strasznie mnie to sfrustrowało, ma ktoś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza ? Bo chyba coś z patrzałkami masz nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to samo miałem zapytać. Też nie udało mi się go otworzyć. Co więcej w budynku na przeciwko znalazłem kartkę w którym kobieta piszę, że zapasy schowała i oznaczyła miejsce czerwonym Xem. Także w tej lokacji obu miejsc nie znalazłem. Ani kodu do sejfu ani zapasów.

Skoro Wy tego nie możecie znaleźć to co będzie pózniej :biggrin:

Te drzwi są przed "tratwą" po lewej stronie. Trzeba je otworzyć nożem. Nie pamietam gdzie byla ta kartka z kodem, ale na pewno blisko. Nie trzeba daleko chodzic. Poszperajcie dokladnie kazdy zakamarek i pietro etc. Niekiedy trzeba isc kawalek dalej aby cos znalezc, mozna wrocic.

 

Co do samej gry to gram na hard, mam 89%, 18,5h, zginąłem chyba 90 razy, 3150 $, ponad 100 przedmiotów zebranych. Wchodzę praktycznie w każdy zakamarek, liże ściany i podziwiam piekne widoki, projekty poziomów i inne. Jednak przegapiłem jedne drzwi (brak noża) i nie dało rady wrócić.

Chyba w zadnej grze nie widzialem tylu detali, takiej narracji i świetnych postaci. Projekty poziomów ;O Rewelacja, gra w większej mierze spełniła moje oczekiwania. Dobre twisty fabularne, kilka do przewidzenia ale come on :)) To jak to wszystko ukazali to mistrzostwo swiata.

Jak oni wykreowali taki piekny swiat na PS3.... Cudo. A ludzie jarali sie lasem i górami w Tomb Raider (tak wiem, nie ten świat). 

Chyba długo nic nie przebije tej produkcji. 

Dziwnie, że tak piszę o grze, której jeszcze nie ukończyłem ale to po prostu trzeba napisać. Imo obowiazek kazdego gracza. 

Nie doświadczyłem żadnych problemów z dźwiekiem. Wszyscy mówia w miare głośno, all słyszę. 

Troszkę bugów jest, ale nie przeszkadza mi to. 

Co do niewidzialnych/nieslyszalnych NPC - ja bym zaliczyl to jako plus. Pewnie nie raz bym sie ostro wkurzyl gdyby nie ta decyzja twórców.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ź do lekarza ? Bo chyba coś z patrzałkami masz nie tak.
To nie jest taka drobna różnica, ten telefon wygląda.porostu beznadziejnie, rodePixelem z minecrafta. Tak samp gazeta która znajdujemy zaraz.po wyjściu z łóżka. Pudelek100x100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany! Trzymajcie się foteli, prequel TLOU już w drodze ;)

post-14741-1371707058,462_thumb.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ludzi do popykania w The last of us (Multiplayer) pisac i dodoawac do znajomych PsN:ziajka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmialiście kolegę piszącego o problemach z teksturami, ale to nie jest żaden wymysł - sam miałem to samo, ale tylko w jednym miejscu.

 Spoiler z ok 60% gry:

W elektrowni, gdzie kryjówkę ma brat Joela, nie doczytywały się tekstury w jednym z pomieszczeń, a zbierane przedmioty były rozmazane przez kilkanaście sekund.

Działo się to tam i tylko tam, ale nie wygląda fajnie. Identycznie było z Uncharted 3 w paru miejscach, ale to akurat pojawiało się u każdego.

 

Pewnie to jedna z wad silnika na tej generacji, możliwe że konsola musi ochłonąć ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Wy tego nie możecie znaleźć to co będzie pózniej :biggrin:

Jakoś damy radę. Ja już mam ok 80% - gram na Hard i myślę, że wyjdzie mi więcej jak 20h. To bardzo miłe zaskoczenie. A co do kodu do sejfu w zalanej kawiarni to pomimo tego, że zaglądam wszędzie (nawet pod wodę ;) ) to go nie znalazłem - wired ;) Pewnie gdzieś go przegapiłem po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kody zawsze leżą w pobliżu, po prostu łatwo je przegapić w otoczeniu ;) Do tej pory znalazłem wszystkie, ale nie wiem ile jeszcze przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej byłem zdziwiony. W ciągu całej gry otworzyłem wszystkie sejfy i zamknięte drzwi oprócz tego z kawiarni. Co ciekawe cały czas mam mnóstwo naboi do broni, apteczek i innego stuffu oprócz noży - ciągły deficyt, a to najważniejszy przedmiot gry ;)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×