Skocz do zawartości
maciek34

Nieśmiertelniki W Grze Mag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ostatnio grając w gre Mag zostałem wyrzucony z gry i od tego momentu w lewym dolnym rogu pokazał mi się nieśmiertelnik a pod spodem cyfra 1.Co to może być?


Ps.Gram frakcją sver a mój PSN ID to maciek15PL chętnie z kimś zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zaprosił Cię do klanu.Z tego co pamiętam to,musisz wejść w ,,społeczność'' i potwierdzić lub nie.Tak apropo,dużo ludzi jeszcze gra w Mag'a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gra duża ilość Polaków ale, po testowaniu triala przez tydzień zamiast coda 4 kupiłem MAG. Gra sporo ludzi nie ma problemów z grą, brak "dzieci neo" ludzie nawzajem się wskrzeszają i pomagają, usuwają z drużyny pojedynczych debili jak się trafią dzięki głosowaniu. System rozwoju postaci jest dość fajny. Jak teraz patrzę na BF3, to mnie istny śmiech ogarnia jak beznadziejnie mi się w niego grało za sprawą zjebanych ludzi. A nie mam czasu na jakieś klany battlelogi i inne pierdy. Tutaj z randomami lepiej mi się gra. No i jest prawdziwa wojna najmniejsza mapa 64 graczy. :)

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gra duża ilość Polaków ale, po testowaniu triala przez tydzień zamiast coda 4 kupiłem MAG. Gra sporo ludzi nie ma problemów z grą, brak "dzieci neo" ludzie nawzajem się wskrzeszają i pomagają, usuwają z drużyny pojedynczych debili jak się trafią dzięki głosowaniu. System rozwoju postaci jest dość fajny. Jak teraz patrzę na BF3, to mnie istny śmiech ogarnia jak beznadziejnie mi się w niego grało za sprawą zjebanych ludzi. A nie mam czasu na jakieś klany battlelogi i inne pierdy. Tutaj z randomami lepiej mi się gra. No i jest prawdziwa wojna najmniejsza mapa 64 graczy. :)

Fakt,w B3 można często spotkać gamoni.Medycy nie leczą i bardzo rzadko reanimują.Wsparcie,które samo siebie wspiera,mając w dupie kompanów z drużyny.Można tak wymieniać i wymieniać.Jeśli chodzi o MAG'a to ,gra jest świetna.Zajebiscie mi się podobał tryb ,,Zdobywanie'' .Ostatni raz grałem kilka miesięcy temu,ale frekwencja nie była ciekawa,a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź!Wbrew pozorom ludzi gra jak narazie całkiem sporo(nie ma problemu ze stworzeniem gry),zapraszam wszystkich do wspólnej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×