Skocz do zawartości
erwines

DIRT Showdown

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze aktualnie ją maksuje do platynki takie jedno pytanie :)) Zostal mi tylko multi i pytanko. Jak zdobywac i za co te cale Underdog Bonus ? ? Mam 15 lvl wiec prawie w polowie drogi hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest połowa drogi . z 29 na 30 potrzeba chyba tyle co z 1 do 10 . Underdoga masz jak zajmiesz wysokie miejsce , a miałeś najniższy , albo jeden z najniższych leveli w lobby. Z tego , co pamiętam powyżej któregoś levelu i tak przestajesz to dostawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha w takim razie dzięki za informacje i za dodanie otuchy xD hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem właśnie singla...ta gra jest tak denna, że szok...najgorszy DIRT jaki powstał (myślałem, że po "3" się nie da gorzej), a nie wiem czy nie najgorsza samochodówka na PS3.

Takiej kupy dawno nie grałem. Ta gra by się nadawała za 20zł na PSS, a nie w pudełku za ciężkie pieniądze...Chociaż teraz i tak kosztuje grosze.

Większość tras to po prostu te z poprzednich części + dodali jakieś debilne beczki i skocznie na nich...po co i na co to nie wiem.

Tryb Destruction Derby również nie powala. Może w online jest lepiej, ale nie ma nawet jak sprawdzić, bo już nikt w to ścierwo nie gra po sieci.

Najlepsze są też akcje, jak auto przykleja się do band, albo jak AI non-stop nas taranuje...nie zmieni toru jazdy, bo po prostu nie potrafi, będzie cały czas starał się mnie przepchnąć i pozostaje tylko restart.

Brak flashbacków...nie kumam...to w normalnych Dirtach flashbacki były cały czas, a w takim pełnym arkadzie ich nie dali?! Serio...nie ogarniam tych tumanów co tam siedzą...

Jedynie flashbacki były na tym kręceniu się jak gówno w przeręblu, ale w reszcie gry je wycięto.

Ogólnie ta gra sprawia wrażenie, jakby wycięli wszystko co najgorsze z poprzednich Dirtów i wrzucili na osobną płytę.

I nie chodzi mi tutaj o to, że gra to same tryby zabawy, itd., ale o to że jedyne co zmienili to kilka tras na krzyż + kilka fur, gdzie i tak jeździmy przez większość czasu tymi samymi.

Trzymajcie się z daleko od tego kitu. Gra jest do bani i nawet za darmo bym jej nie chciał.

Ale moje zboczenie niestety bierze górę i skoro już singla zrobiłem to chce online dokończyć, żebym mógł z czystym sumienie sprzedać ten szajs.

PS.

W dziale online szukam ewentualnych chętnych do boostowania 30 levelu.

Szukam też na ps3t.org, także jak ktoś się odezwie po kilku tygodniach to niech się nie zdziwi, że już nie potrzebuje pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem ci info na PS3. Aktualnie do bytowania mam 1 osobę. Z tobą było by w sumie 3 no bo i ja hehe jak coś to daj znać. Ps mogę spokojnie od 20 zostawić wlaczonego ba całą noc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już to mam zrobione więc nie liczcie na mnie. Życzę tylko wytrwałości bo sporo to trwa.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, przeszedłem wszystkie wyścigi serii Pro. Nawet fajna, choć DIRT 2 zdecydowanie lepszy i ciekawszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem zlota koparka.

Gra byla chyba za free rzucana, lub w jakims bundlu po 1$ lezalo to u mnie na dysku zmobilizowalem sie i ogralem singla.

 

mam tez ograne jakies 40% DiRT3 ktory tez byl za free.

 

Zaznaczam nie jestem fanem Rally wole torowe wyscigi.

 

W duzej mierze zgadzam sie z tym co napisal @Patricko i dziwie sie ze ta gra wyladowala w dziale WRC powinna byc w "inne" bo to jest full arcade destruction derby, showoff a la ken block.

Dla mnie przecietniak - pewnie i ocenilbym bym nizej ale grafika na max detalach na PC w full hd wyglada o nawet ok, a i 60fps robi swoje. Muzyczka jest ok.

Reszta o ja piorkuje panie i panowie...

W kolko to samo, ekonomia w tej grze to jakis zart, mody wozow to zart, i co najgorsze model jazdy i roznica w prowadzeniu wozow to tragedia.

Lepiej mi sie jezdzilo jednym z poczatkowych wozow w race off nizli jakims dopasionym co to mialbyc szybki i miec lepsze prowadzenie ten woz byl nijaki i bez sensu bylo spedzac czas na nauce jak ten badziew prowadzic, lepiej przejechac jednym z pierwszych wozow ktore dostalismy po upgrade.

I znow urozmaicenie male. po dotarciu do 3ciej serii wiedzialem ze niczym juz mnie nie zaskocza i ze bedzie recyckling torow i zawodow...

 

Jak pisalem nie jestem fanem rally ale ta gra powinna wyjsc bez DiRT w tytule. I celowac w inna publike.

 

Dla porownania @Patricko pisal ze DiRT3 to juz marnosc, ale tez ogrywam i powiem ze to niebo do ziemi w porownaniu do Showdown. (no ale jak pisalem ja tam fanem rajdow nigdy nie bylem).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×