Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, teraz kończę właśnie Uncharted 1 :) z góry mówię, że odpada batman i gta, po prostu mi się nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić tekken tag tournament 2 i tu moje pytanie.  online żyje w tej grze jeszcze? i czy warto ogólnie?

Edytowane przez Lookero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo warto. Tag Tournament nieco różni się od zwykłego Tekkena, bo walczysz w tag teamach, ale zabawa jest przednia i jak najbardziej polecam :) Co do multi jest dobrze nie mam zastrzeżeń, jest płynnie o ile masz normalny internet :D Osób bardzo dużo gra, więc z pewnością problemu z match-making nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 i 2 i 3 -> Assasin 4 -> The lost of us -> .....

co dalej ? co polecicie ? powyższe gry mi bardzo się podobały. Gta ->odpada, nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry jakie podałeś to te z widokiem TPP - więc może Batman: Arkham Asylum lub Batman: Arkham City. Ewentualnie "cofnij się" i spróbuj Assassin's Creed II ;)

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 i 2 i 3 -> Assasin 4 -> The lost of us -> .....

co dalej ? co polecicie ? powyższe gry mi bardzo się podobały. Gta ->odpada, nie podoba mi się.

 

Polecam Darksiders obie części, Diablo, GoWy i InFamousy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?
Mam pytanko z kategorii: sam nie wiem czego chcę. Otóż mam ochotę w coś pograć a nie skończyłem jeszcze (a tak naprawdę dobrze nie zacząłem) Dishonored ale mimo to już szukam jakiejś kolejnej dobrej gry. Ostatnio skończyłem Tomb Raider'a i obecnie zabijam czas grając w Injustice. Więc jak widać nie ograniczam się specjalnie do jednego gatunku.

Zastanawiam się nad:

Dark Souls (lub Demon Souls) - wiem tylko tyle o tej serii, że to hardcorowe RPG. Pytanie czy można np zacząć swoją przygodę z *Souls od Dark Souls 2?

Metal Gear Rising - pewnie kiedyś i tak kupię i zagram ale zastanawiam się "co wybrać" - w co należy zagrać natychmiast :P

Far Cry 3 - ? 

Chyba, że jest coś ciekawego o czym nie mam pojęcia? ;)
Pozostaje jeszcze seria MoH, CoD, Battlefield. Ale ostatnio grałem w CoD:MW3 i powiem szczerze (choć to pewnie kwestia gustu), że bardziej mi podchodzi Battlefield 2 albo Crysis (w które grałem dawno temu na PC) a najbardziej Killzone. Chyba, że z nowszych strzelanek jest coś ciekawego.

 

Trochę chaotycznie ale proszę o zrozumienie, bo jak sam wspomniałem "nie wiem czego chcę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie nie wiesz, czego chcesz :) Soulsy możesz zacząć od dwójki, ale skoro cechuje Cię słomiany zapał, to najprawdopodobniej się od nich odbijesz - to długa i wymagająca seria, przy której należy nieco posiedzieć.

Sam cioram obecnie w Dishonored, więc skup się i wracaj do Gristolu, to dobra giera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie nie wiesz, czego chcesz :) Soulsy możesz zacząć od dwójki, ale skoro cechuje Cię słomiany zapał, to najprawdopodobniej się od nich odbijesz - to długa i wymagająca seria, przy której należy nieco posiedzieć.

Sam cioram obecnie w Dishonored, więc skup się i wracaj do Gristolu, to dobra giera.

 

Słomiany zapał - to nie ja :) Ja jestem raczej konsekwentny. Na początku mojego pytania piszę, że mimo, że nie przeszedłem jeszcze to JUŻ szukam następnej. Po trofeach widać, że jak już w coś gram, to raczej do końca. 2 gry w historii zacząłem i wiem, że nie skończę: Beowulf i Avatar... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Obcy:Izolacja czy The Evil Within? Przesiadka na ps4 to póki co odległe plany więc co byście poradzili wybrać? Jak obie gry się prezentują na ps3? Czy nie są tylko z musu na tej generacji? Póki co bardziej bym się skłaniał ku Obcemu po przeczytaniu jednej z opinii tu na forum ale jednak był to opis wersji na ps4.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To doczytaj jeszcze opinie Dannego o wersji na ps3 - łap się za aliena.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również polecę ci aliena. Mam, gram na ps3 i nie żałuję że kupiłem. Klimat, dzwięk i ta niepewność że ci nagle niespodziewanie gdzieś on wyjdzie.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał ktoś na PS2 grę Spartan Total Warrior? Jedno wielkie siekanie i wyrzynanie :) Znajdzie się coś podobnego na PS3? Chodzi mi o dużą ilość przeciwników ;) GOWy raczej takie nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci jeszcze polecił Dead Rising 2 (wiem, że kompletnie inny temat bo tutaj wybijasz zombiaki) - tu masz jedno wielkie siekanie i wyrzynanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam porządnej szutrówki, oczywiście zostaje albo Ditr lub WRC. Tylko którą część byście polecieli?

 

 

Tak jak cwir pisze, bierz Dirt 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepsze - mortal kombat czy tekken tag tournament 2? a moze jakas inna bijatyka? zalezy mi na wysokim skillcapie gry i aktywnej spolecznosci (multi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra (najlepiej nawalanka) do kanapowego co-opa od 3 osób wzwyż :). Poleci coś ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×