Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

ooo tak polecam diablo :)  Nie byłem fanem tego typu gier na PC, ale odkąd kupiłem Diablo z dodatkiem na konsole to gra się wyśmienicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest mega tylko ze na konsole to kolejny crap. Ludzie kopiuja sejvy, robią bronie które zadają xxx xxx xxx obrażeń także zero funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyraznie pisze ze chce dobrego rpga gdzie mozna pograc magiem, oraz coop na jednej konsoli ;) ja gram z chrzesniakiem w coopa i jest mega frajda. Nie warto sie zastanawiac tylko bierz i najlepiej z dodatkiem od razu :) jest ponoc o wiele lepsza ogolna oprawa audio wizualna gry. Co do multi sie nie wypowiem bo nie gram i narazie nie mam zamiaru. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za odpowiedzi, dziś powinienem otrzymać swoja kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam wymienić mojego Batmana Arkham City na jakiegoś FPSa z dobrym multi, tylko nie za bardzo wiem jakiego. Poleciłby mi ktoś jakieś dobre tytuły?

________________

Zastanawiam się jeszcze nad jakąś grą żebym mógł pograć ze znajomymi/bratem na jednej konsoli. Fifa/PES/Sport champions mnie nie interesuje.

 

Tak więc poproszę o propozycję FPSa jak i gry na parę osób na jednej konsoli. :)

Edytowane przez BeH1nD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytasz o jakiegos fpsa to cod i bf Cie nie interesuje ?? Jesli cod to bo2, jesli inny fps to chyba tylko killzone. Co do gry na dwoch to sie okresl jaki typ gier. Polecam diablo 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytasz o jakiegos fpsa to cod i bf Cie nie interesuje ?? Jesli cod to bo2, jesli inny fps to chyba tylko killzone. Co do gry na dwoch to sie okresl jaki typ gier. Polecam diablo 3

 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie wahałem sie pomiędzy BF3 i CoDem, jednak po negatywnych komentarzach byłem bardziej skłonny kupić tą drugą grę. Nie wiedziałem za bardzo jaką część wybrać (za duży wybór) lecz teraz dzięki Tobie chyba wiem.

Co do gry na 2 ciężko mi się określić. Wspomniałem których gier nie chcę, dorzuciłbym jeszcze do nich bijatyki typu Tekken; ogarnę diablo3 .

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie do nauki celowania na padzie? Na czym wy się uczyliście? Single w codach i bf gówno daje. Nie potrafię szybko namierzyć stojącego kolesia żeby wpakować mu kule w łeb. Że już nie wspomne o ruchomym celu.. A trochę już pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie miałeś wcześniej do czynienia z Fps'ami na padzie to nie pozostaje nic innego jak trening :) Graj a z biegiem czasu będzie wychodzić coraz lepiej :) Pozdro.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Właśnie wahałem sie pomiędzy BF3 i CoDem, jednak po negatywnych komentarzach byłem bardziej skłonny kupić tą drugą grę. Nie wiedziałem za bardzo jaką część wybrać (za duży wybór) lecz teraz dzięki Tobie chyba wiem.

Co do gry na 2 ciężko mi się określić. Wspomniałem których gier nie chcę, dorzuciłbym jeszcze do nich bijatyki typu Tekken; ogarnę diablo3 .

Dzięki za odpowiedź :)

Zdecydowanie BO2. Nie spotkałem tam ani jednego czitera, zero lagów (choć zalezy to pewnie od neta)  gra w to  w tygodniu okolo 120 tysięcy ludu, w weekend 180, a co za tym idzie? że wchodzisz do lobby i po 3 sekundach już biegasz po mapie :)  BO ponoć też dobre. Ghost totalne dno... w AW nie grałem.

Co do co-opów musisz poczytać na jakiś stronach, sam się ostatnio zastanawialem i dla siebie i siostrzenca wzialem diablo 3 a dla mnie i żony Lego :)

 

 

Jaką grę polecacie do nauki celowania na padzie? Na czym wy się uczyliście? Single w codach i bf gówno daje. Nie potrafię szybko namierzyć stojącego kolesia żeby wpakować mu kule w łeb. Że już nie wspomne o ruchomym celu.. A trochę już pograłem.

Słuchaj... nie ma konkretnej gry, żeby się nauczyć celować -_-  Właśnie taki COD i nie w singlu... gdzie przeciwnicy stoją a Ty musisz idealnie na nich wycelować tylko od razu w MULTI zacząć grać i po miesiącu będziesz już grał dobrze. Idealnym przykładem jest mój siostrzeniec (lat 12) który chciał u mnie zagrać w COD'a. Na początku były to wyniki 2/15.... 3/20...  z wiadomych przyczyn - pierwszy kontakt z padem.  Teraz jak przychodzi do mnie, bierze pada i wiadomo, że nie jest wyjadaczem ale potrafi byc pierwszy na serwerze i spokojnie ubić wynik np. 15/10.

Także powodzenia i trenuj. Najlepiej od razu na głęboką wodę i uczyć się na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie do nauki celowania na padzie? Na czym wy się uczyliście? Single w codach i bf gówno daje. Nie potrafię szybko namierzyć stojącego kolesia żeby wpakować mu kule w łeb. Że już nie wspomne o ruchomym celu.. A trochę już pograłem.

Myślę, że dobrą grą do takiej nauki może być Uncharted - ze względu na dość zróżnicowane poziomy trudności. Ja właśnie na U2 zaczynałem przygodę z padem.

Heh, pamiętam jak na normalu męczyłem się z godzinę w jednym miejscu, a po jakimś roku jak wróciłem do gry na hardzie, to umiejętność obsługi pada tak się poprawiła, że poszło za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrą grą do takiej nauki może być Uncharted - ze względu na dość zróżnicowane poziomy trudności. Ja właśnie na U2 zaczynałem przygodę z padem.

Heh, pamiętam jak na normalu męczyłem się z godzinę w jednym miejscu, a po jakimś roku jak wróciłem do gry na hardzie, to umiejętność obsługi pada tak się poprawiła, że poszło za pierwszym razem.

Potwierdzam ;-) @ eMek zwłaszcza w Uncharted 2 jak pograsz kilkadziesiąt/set deathmatchy to Ci się skill taki wyrobi, że po przejściu na FPS będzie Ci znacznie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeszedłem:

Uncharted 1,2,3, The lasu of us, Assasin IV -> pierwsze 2 tytułu = super, Assasin IV - w miarę :)

zacząłem teraz grać w Assasin III - ale już mi się nie podoba ;/

Co polecicie dalej ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeszedłem:

Uncharted 1,2,3, The lasu of us, Assasin IV -> pierwsze 2 tytułu = super, Assasin IV - w miarę :)

zacząłem teraz grać w Assasin III - ale już mi się nie podoba ;/

Co polecicie dalej ? :)

Jak Uncharted Ci się podobało, to może teraz Tomb Raider albo trochę inny klimat i GTA V?

Ewentualnie jakiś fajny FPS: Bioshock Infinite, Far Cry 3, Borderlands 1 lub 2?

Wszystkie z tych gier, za wyjątkiem GTA, powinieneś wyłapać za grosze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Uncharted Ci się podobało, to może teraz Tomb Raider albo trochę inny klimat i GTA V?

Ewentualnie jakiś fajny FPS: Bioshock Infinite, Far Cry 3, Borderlands 1 lub 2?

Wszystkie z tych gier, za wyjątkiem GTA, powinieneś wyłapać za grosze.

 

zapomniałem dopisać, ze GTA grałem i nie bardzo mi pod pasował :)

myślałem o Tomb Raider -> w takim razie już wiem co zakupie :)

mam jeszcze Max Payna 3 -> ale dopiero zaczynam i taki moim zdaniem jest średni ? może temu że początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeszedłem:

Uncharted 1,2,3, The lasu of us, Assasin IV -> pierwsze 2 tytułu = super, Assasin IV - w miarę :)

zacząłem teraz grać w Assasin III - ale już mi się nie podoba ;/

Co polecicie dalej ? :)

Z czystym sumieniem gorąco polecam Ci Saint Rowa 3 i Diablo 3: obie przekozackie gierki zapewniające długie godziny zabawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem gorąco polecam Ci Saint Rowa 3 i Diablo 3: obie przekozackie gierki zapewniające długie godziny zabawy.

 

Saint Row 3 - na pewno się zaopatrzę :) gry w stylu Diablo 3 - nie bardzo mi się podobają :)

Dziękuje za pomoc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeszedłem:

Uncharted 1,2,3, The lasu of us, Assasin IV -> pierwsze 2 tytułu = super, Assasin IV - w miarę :)

zacząłem teraz grać w Assasin III - ale już mi się nie podoba ;/

Co polecicie dalej ? :)

Tomb Raider przeszedłem na PC i gorąco polecam. Na konsoli nie grałem, ale zapewne niczym się nie różni.

Może dla zróżnicowania Heavy Rain ? :biggrin:

Edit:  orientuje się ktoś jakie najlepiej NBA na ps3 wybrać ?  nie orientuje się jak to na konsolach z nba jest czy 12, 14 i 15 to odgrzewane kotlety czy jednak lepiej wziąć najnowsze ? hmmm czekam na opinie kogoś kto ma/grał

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do grania z drugą połówką?

Rayman, Little big planet, lego- które?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do grania z drugą połówką?

Rayman, Little big planet, lego- które?

My ograliśmy następujące tytuły:

 

Castle Crashers - bardzo spoko, elementy i rywalizacji i współpracy.

LEGO Piraci z Karaibów - jak wyżej.

Guacamelee - tutaj już tylko współpraca, miodnie się grało, a wspólne pokonywanie bossów daje dużo satysfakcji.

Puppeteer - tutaj niestety drugi gracz ma druoplanową rolę, ale my zmienialiśmy się padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm :D Uwielbia tą grę do tego stopnia, że już zaczynam mieć jej dość :D

A z Dead Islandów który lepiej brać? Czy to bez większej różnicy;) Do coopa na splicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gemtin polecam Ci LBP. Moja połówka przekonała się tą serią do grania na konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś piłkę nożna na PS3. Głównie do grania przy jednym PS3 (nie przez neta). Zatrzymałem się przy wersjach 06 Fify i PES. Nie musi to być najnowsza odsłona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 polecam PES 2013.
Za grosze, a do singla i kanapowego grania jak dla mnie najlepsza piłka na PS3.
Swoją drogą mogę Ci to sprzedać z mojej bogatej kolekcji :) bo przesiadłem się na PESa na PS4.

Do arcadowego odprężenia fajna jest FIFA Street.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×