Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety żadna z tych gier mnie nie interesuje. Może jakieś inne propozycje dobrych gier o zombie ?

Undead Nightmare. To musisz wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry, która wciągnie mnie na długie godziny. Z wysokim poziomem trudności. Bym chciał ją przejść 2-3 razy. Jeszcze żeby nie była bardzo droga ;)

Borderlands. Kup najlepiej wersję GOTY ze wszystkimi DLC, a będziesz miał grania aż do wiosny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry dla siostry, którą interesuje coś podobnego do Tomb Raider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry dla siostry, którą interesuje coś podobnego do Tomb Raider.

Uncharted - wszystkie czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted - wszystkie czesci

Właśnie chce Uncha trylogię na spółę ze mną kupić, ale się waha. Jest jeszcze coś w miarę podobnego? Choć i tak raczej strzał pójdzie w Uncharted.

@down

Siorka musi trochę poszukać, bo rzadko gra, a lepiej czasem parę furtek mieć do wyboru ;)

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce Uncha trylogię na spółę ze mną kupić, ale się waha. Jest jeszcze coś w miarę podobnego? Choć i tak raczej strzał pójdzie w Uncharted.

Okolo 200 zl razem z przesylka za 3 swietne tytuly to dobra cena , nie ma co sie wahac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry dla siostry, którą interesuje coś podobnego do Tomb Raider.

Może nie w stylu Tomb Raider, ale dziewczynom zwykle podobają się gry w stylu Ratchet & Clank.

Edytowane przez matt21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w stylu Tomb Raider, ale dziewczynom zwykle podobają się gry w stylu Ratchet & Clank.

Ona ma 21 lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 21 lata ;)

I co z tego, moja dziewczyna też ma 21 i bardzo podoba jej się Ratchet & Clank, Rayman, LBP czy Lego Piraci z Karaibów i powiem szczerze, że sam z chęcią z nią pykam w te tytuły. Nie zawsze trzeba chodzić, strzelać i zabijać z krwią na ekranie by się świetnie bawić przy TV ;) Ale Uncharted to trafny wybór no i najbardziej podobne do wspomnianego TR. Mi też do głowy przychodzi Portal 2 ale to już gra z innej beczki :)

Edytowane przez _Tommy13_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w przedziale 80 zł jakiegoś dobrego hitu.Zastanawiałem się nad kupnem fallouta 3 goty.ale teraz mam lekki dylemat.Pomóżcie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym hitem jest Dragons Dogma...ewt. RDR + UN albo Deus EX + DLC...możesz też spróbować Fallout New Vegas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w przedziale 80 zł jakiegoś dobrego hitu.Zastanawiałem się nad kupnem fallouta 3 goty.ale teraz mam lekki dylemat.Pomóżcie ; )

Deus z dodatkiem, RDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w przedziale 80 zł jakiegoś dobrego hitu.Zastanawiałem się nad kupnem fallouta 3 goty.ale teraz mam lekki dylemat.Pomóżcie ; )

Jeżeli jeszcze nie grałeś, to Uncharted 3 wyciągniesz za ok 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 80 zł: castlevania, portal 2, la noire, rdr(ale pewnie już ograłeś), deus z dodatkami, a i używkę raymana za tą cenę ogarniesz :P...

Co mogę polecić fanom slasherów... x-man origins wolverine, jakoś olałem ten tytuł, teraz nadrabiam zaległości i naprawdę świetnie się bawię - bardzo dobry i brutalny tytuł, już 8 godzin na liczniku i końca nie widać więc i długościowo ogarnia :) a Logan robi rozpizdziel niczym Kratos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Apropos gier dla kobiet... chciałem coś prostego do pogrania z moją lubą(totalna dziewica konsolowa) myślałem o czymś w stylu starego PeCetowego "wacky racer".

Może ktoś z obeznanych w temacie doradzi?

zależy mi, żeby to były proste jeżdżenie i strzelanie z humorem.

Edytowane przez radek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Crysis 2 za GOW III ? Jak stoi fabuła i tryb single bo to mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto. GoW3 po przejściu już Ci się nie przyda, a crysis 2 ma jeszcze multi. A singiel jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×