Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

BF3 jak ma online passa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam BF3: przereklamowany crap; kupiłem za 50zł w listopadzie (w pięciu jeszcze składka) i żałuję tych pieniędzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 80 zł: castlevania, portal 2, la noire, rdr(ale pewnie już ograłeś), deus z dodatkami, a i używkę raymana za tą cenę ogarniesz :P...

Co mogę polecić fanom slasherów... x-man origins wolverine, jakoś olałem ten tytuł, teraz nadrabiam zaległości i naprawdę świetnie się bawię - bardzo dobry i brutalny tytuł, już 8 godzin na liczniku i końca nie widać więc i długościowo ogarnia :) a Logan robi rozpizdziel niczym Kratos :biggrin:

Jakoś ta gra przeszła obok mnie niezauważona, teraz jak o niej napisałeś to popatrzyłem sobie na gameplay i stwierdzam że faktycznie wygląda na fajnego slashera, dziś kupię na 100% :) Dzięki za zwrócenie uwagi na tą grę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę gra ogarniająca i jakże mało doceniona... Mało co mi w niej nieodpowiada :) a właściwie tylko jedna kwestia a mianowicie czasem poszarpana fabuła i radzę najpierw zaznajopmić się z filmem.(przypomnieć sobię) gdyż szczególnie pod koniec akcja skacze z miejsca na miejsce i się fabularnie lekko zgubiłem a to dlatego że film widziałem raz w kinie... 10 godzin i jeszcze nie skończyłem

(jak na slashera jestem w pozytywnym szoku :biggrin: ). jak na razie takie mocne 8/10 a spodziewałem się średniaka... A tytuł do dostania za grosze... A zobaczyć takie akcje:

bezcenne, a tego typu momentów jest znacznie więcej!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje coś w klimacie God of War. Pobiegać poskakać i wybijać wroga:)

Fajnie gdyby gra miała np. napisy PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad nowym zakupem, ekonomicznym zakupem :).

Mam skyrim,u1 i u2, barman AA,RdR,Infamous, fallout 3, Wwe12, buzz,

Zastanawiam się m.in. nad Assassins creed 2 (a może lepiej kupic brotherhood?), Deus ex HR, Mass effect 2 lub inną propozycja w podobnym koszcie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klimkatach god of war rozumiem że chodzi ci o slashery:

dantes inferno, devil may cry 4/hd (ale to bardziej techniczne jest), bayonetta (to samo co w devil may cry), castlevania no i właśnie x-man origins wolverine którego opisałem wyżej...

Bitter - bierz deusa, a dlaczego?? poczytaj opinie w tym temacie parę stron wstecz, było wałkowane 1000 razy... Alternatywną propozycją jest uncharted 3 skoro masz 2 poprzedników, a jak dobrze poszukasz to i dość tanio znajdziesz....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje coś w klimacie God of War. Pobiegać poskakać i wybijać wroga:)

Fajnie gdyby gra miała np. napisy PL.

Darksiders, z tym że bez polskiej wersji językowej.

@Bitter

Red Dead Redemption GOTY, albo SKYRIM. Zależnie co wolisz, RPG'a ze sporym światem i masą możliwości, czy bardziej TPS'a z otwartym światem i rozbudowaną fabułą, no i oczywiście klimaty albo nordyckie, albo westernowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedługo kończę platynę w Dark Souls i szukam już czegoś nowego do grania.

18 wychodzi Sleeping Dogs gra wygląda obiecująco.

Wychodzą jeszcze jakieś nowe gry w najbliższym okresie (2-3 tygodnie) warte uwagi.

Lato/wakacje i jakoś mniej czytam co się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedługo kończę platynę w Dark Souls i szukam już czegoś nowego do grania.

18 wychodzi Sleeping Dogs gra wygląda obiecująco.

Wychodzą jeszcze jakieś nowe gry w najbliższym okresie (2-3 tygodnie) warte uwagi.

Lato/wakacje i jakoś mniej czytam co się dzieje :)

Darksiders 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleeping dogs za 2 albo 3 tygodnie ma się pojawić, świetnie się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls wymaga trochę innego podejścia niż większość gier i sporo wiedzy o samej mechanice rozgrywki.

Jednak z samym poziomem trudności bym nie przesadzał, jest spokojnie do ogarnięcia.

Darksiders 2 zupełnie zapomniałem o tym tytule :)

Pewnie łyknę razem ze Sleeping Dogs.

Dzięki.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark souls rzeczywiście jest takie trudne????

Na pewno trudniejsze pod pewnymi względami niż Demon Souls...ponieważ w Demon Souls hp można odnawiać za pomoca herbów...a tych herbów możesz mieć 99x każdego rodzaju a w Dark Souls masz głównie flaski które odnawiają hp...ale jest ich ograniczona ilość...i bez siedzenia przy campfire ich nie odnowisz...a jak usiadziesz przy campfire to automatycznie wszystkie moby się respią...no i demon souls jak brało się klase "noble" to dostawałeś pierścień który odnawiał ci mp...dzięki czemu mogłeś poczekać chwile i zawsze miałeś mane żeby rzucić heala...a w dark souls czary masz na sztuki i zrezygnowali całkowicie z many...no i nawalasz je kosztem staminy z tego co pamiętam...

Ogólnie gra jest genialna...pokazuje Ci jak an serio by wyglądała walka jeżeli miałbyś za przeciwnika jakiegoś demona albo coś...to nie to samo co inne rpg gdzie żeby zginąć to trzeba chcieć...tutaj wystarczy że źle postawisz krok i już po Tobie...ale tak jak mówił shemaforash...wszystko da się ogarnąć po godzinie albo dwóch...i potem wystarczy stosowac taktyki i szukać słabych punktów przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleeping dogs za 2 albo 3 tygodnie ma się pojawić, świetnie się zapowiada.

17 Sierpnia, więc równe 2 tygodnie. A na muve preorder limited edition, koszulka, DLC i nakładki na :l2: i :r2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Deus Ex, brać opłaca się ? fabuła dobra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...do tego nówka jest za grosze praktycznie na PSS ( z polskimi napisami )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Deus Ex, brać opłaca się ? fabuła dobra ?

Bardzo dobra... Dokup sobie dodatek na PSS za grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Deus Ex-a bez namysłu. Gra jest niesamowita a jak lubisz skradanki to dobrze będziesz się przy niej bawił. A jak nie, to i tak jest dobra, bo skradać się nie musisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brać L.A. Noire Complete Edition z wykorzystanym kodem, czy lepiej kupić nówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×