Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca sie brać L.A. Noire Complete Edition z wykorzystanym kodem, czy lepiej kupić nówkę?

lepiej kup na pss z kimś na spółkę- najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 - warto się skusić na premierowe wydanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 - warto się skusić na premierowe wydanie ?

Jedynka jest świetna, dwójka zapowiada się równie dobrze- tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty MW 2, Call of Duty BO, Battlefield 1943, MAG. Którą wybrać, do nauki grania w FPS'y? ( multiplayer ) Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 - warto się skusić na premierowe wydanie ?

jeśli jedynka Ci się podoba to myślę, że tak, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darksiders 2 nie, jeżeli masz na uwadze borderlands 2 czy resident evil 6. Dla mnie 1ka była typowym tytułem za cenę "80 zł i jestem mega zadowolony", myślę że 2ka będzie kontynuowała tą tendencję czyli zakup tego tytułu na święta :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty MW 2, Call of Duty BO, Battlefield 1943, MAG. Którą wybrać, do nauki grania w FPS'y? ( multiplayer ) Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie :)

Do nauki ? CoD bez watpienia, latwe do ogarniecia sterowanie i masa ludzi do strzelania co 5 sekund coby refleks pocwiczyc. A jak CoD, to Black Ops, MW2 jest do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 bardzo się opłaca. Pierwsza część jest świetna a druga będzie jeszcze lepsza z tego co widać. Aczkolwiek jakbym miał wydawać kasę to wolałbym kupić Sleeping dogs

Edytowane przez DeadTormau5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie - czyli trzeba kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty MW 2, Call of Duty BO, Battlefield 1943, MAG. Którą wybrać, do nauki grania w FPS'y? ( multiplayer ) Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie :)

Ja do nauki wybrałem KZ 3 ;]. Do 10 poziomu multi jest za free, ja przy 8 już wykupiłem za 5x zł pełną wersje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty MW 2, Call of Duty BO, Battlefield 1943, MAG. Którą wybrać, do nauki grania w FPS'y? ( multiplayer ) Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie :)

Zdecydowanie COD BO. Jak już wejdziesz w FPS to BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Skuszę się na BO, a co do KZ3 pobiorę tą wersję trial i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci głównie o rozgrywkę online, to bierz Battlefield 3, tam znajdziesz największą ilość grających, gdyż jak wiemy jest to nowsza produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kupno tylko trybu multi na PSS k3 jest nieopłacalne, jeśli kupujemy sami- pełną wersję da się za podobną cenę kupić a dostajemy jeszcze świetną kampanię...

Co innego gdy się z kimś zrzucimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie brac kane&lynch 1? gra nie wyglada az tak zle, ale ogladalem recenzje to te strzelanie troche dziwnie wyglada czasami (np. raz koles pada po 1-2 kulach a w innego trzeba 5 wpakowac). Gierke mozna wyrwac za 25-30 zl a chce ja wziac zeby ogarnac pozniej 2 czesc ktora wypada znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem maniakiem tak jedynki jak i następcy więc piszę ci: bierz a zobaczysz tych naprawdę złych :biggrin: i zwyrolnych! Wiem że seria jest raczej tytułami średnimi dla większości ale ja w nich widzę naprawdę kawał dobrych gier i świetnie zarysowanych postaci głównych bohaterów...

Ale może niech się wypowie "nie fan" gdyż jestem średnio obiektywny :) Dla mnie spokojnie 1ka i 2ka są tytułami co najmniej bardzo dobrymi. Dla mnie tzn "8+/10" za całokształt i przede wszystkim za "oryginalnych bohaterów" (jeżeli ich herosami można nazwać)...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za takie pieniądze możesz brać, bo nie będzie czego żałować jak Ci się nie spodoba. Ale gra jest przyjemna, fajnie się strzela, fajne są misję. 2 też jest fajna.

Edytowane przez DeadTormau5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gra mi sie podoba, ale z 1 czesci znalazlem tylko 2 recenzje z gameplayem na yt. No coz to mnie troszke przekonaliscie bardziej, kupie 2 czesci i potem moze uda sie je sprzedac razem. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie brac kane&lynch 1? gra nie wyglada az tak zle, ale ogladalem recenzje to te strzelanie troche dziwnie wyglada czasami (np. raz koles pada po 1-2 kulach a w innego trzeba 5 wpakowac). Gierke mozna wyrwac za 25-30 zl a chce ja wziac zeby ogarnac pozniej 2 czesc ktora wypada znacznie lepiej.

Generalnie, to chyba jedynka jest bardziej zjadliwa niż druga część - więc bierz jedynkę jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie tez Kane and Lynch 1 przypadl bardziej od 2jki do gustu. Dluzszy i lepszy singiel oraz lepiej dzialajace multi (niestety serwery juz prawie puste). Za takie pieniadze grzech nie wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim - nie ma porównania w stosunek ceny do jakości a już tym bardziej do długości :) zresztą w skyrim mam na liczniku 120 godzin, w ufc 2009 około 30, ufc 2010 - mniej więcej 10 a do ufc najnowsze nie wiem jak musieliby mnie zachęcić abym brał po raz 3ci praktycznie ten sam produkt...

Polecam inne bijatyki aby się pobawić (takie w którym multi nie szwankuje) czyli: seria street fighter, soul calibur 5(chociaż i się średnio podobał) czy dopiero co nadchodzący ttt2...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×