Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ochotę na jakiegoś epickiego rpga (ze smokami o taak !) Rozważam nad skyrimem, ale nie wiem czy warto w wersji na czarnulkę (słyszałem o masie bugów itd.) Co sądzicie o nowym Ratchet and Clank: Into the Nexus gra warta tych 100zł ?

Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desune czytaj ze zrozumieniem  nastepnym razem i przemyśl nim coś napiszesz zamiast strzelać sobie w kolano...Z całej serii wymienionych gier wyłapałeś AC...Jeżeli Wojtasso88 nie ograł to nie będzie to dla niego odgrzewany kotlet.O odgrzewanym kotlecie będzie można mówić gdy ogra pare części.IMO, ja mogę powiedzieć po ograniu wszystkich czy Brotherhood,Rev czy ACIII,ACBF to kotlety(gdzie Brotherhood,Rev i III są nimi IMO)...A jeżeli Infamousy,Bioshock Inf,Bayonetta,Castlevania,Resistance,Uncharted itp. to dla Ciebie odgrzewane kotlety to chyba będziesz miał duży problem z wyborem gier dla siebie.

 

P.S PatrikoPPL rozglądnij się za Dragons Dogma,Amalurem,Two Worlds II ,Dragon Age ale najlepszy będzie z tego wszystkiego Skyrim,chyba że zdecydujesz się na Demons/ Dark Souls gdzie staty ,equip są bardzo istotne,ale skill i cierpliwość to podstawa.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie RPG, to polecam Skyrim, nie jest tak źle z błędami, a nawet da się zrobić platynkę.

Także bierz i nie czytaj głupot, jakie są wypisywane, tylko się baw dobrze w świecie Skyrim.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze sterowaniem na ps3 jak chodzi o dark souls i skyrima? Bo gralem na pc i powiem szczerze tak jak w skyrimie bylo spoko tak w dark souls bylo tak spieprzone ze bez pada nie szlo grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon's /Dark Souls tylko na padzie, na klawiaturze to jest istna padaka. W Skyrimie ciężko początkowo ogarnąć na padzie, jednak w miarę postępów w grze idzie się do tego przyzwyczaić i nie jest to uciążliwe a wręcz przeciwnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze sterowaniem na ps3 jak chodzi o dark souls i skyrima? Bo gralem na pc i powiem szczerze tak jak w skyrimie bylo spoko tak w dark souls bylo tak spieprzone ze bez pada nie szlo grac

Tak jak wcześniej FancyMichael powiedział, Dark Souls wyłącznie na pada. Wtedy zabawa jest przednia.

 

Jeśli chodzi o Skyrim, to nawet nie bierz go na konsolę. Czemu? Jak po XXX godzinach znudzisz się podstawowymi rzeczami w grze, na PC z łatwością ściągniesz ogrom modyfikacji, które sprawią, że do gry powrócisz wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie zamierzam brać bo przeszedłem chodziło mi tylko z ciekawości o to nieszczęsne sterowanie bo dark souls bym sobie ograł tylko nie przy takim komputerowym badziewiu.

 

Ps. oczywiście merlin znowu ze swoim pożal się boże outletem poleciał w kulki i odmowił zamowienia, ciekawe czy komus sie udalo zamowic. Smieszne to jest.

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Piraci z Karaibów czy może Fifa Street ? Gdzie więcej zabawy ? Interesują mnie obydwa tytuły a nie wiem na który się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Piraci z Karaibów czy może Fifa Street ? Gdzie więcej zabawy ? Interesują mnie obydwa tytuły a nie wiem na który się zdecydować.

FIFA Street to crap, z tego co pamiętam online można było bezkarnie wychodzić z meczy, solą tej gry miała być gra opierająca się na trikach, a każdy pakował punkty w speed i strzał, do tego błędy, błędy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lone Survivor za 50 zł opłaca się?

 

Hej! Polecam zastanowić sięnad grą Lone Survivor za 50 zł. Myślę że powinieneś zastanowić się nad tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Piraci z Karaibów czy może Fifa Street ? Gdzie więcej zabawy ? Interesują mnie obydwa tytuły a nie wiem na który się zdecydować.

W lego nie grałem, ale fife street jak najbardziej polecam, dużo fajnych trybów gry, dobrze rozbudowane tricki, nie wiem jak jest z multi bo nie grałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś samochodówki o bardziej zręcznościowym modelu jazdy. Nfs mw szybko mi się znudziło. Motorstormy ograne. Zastanawiam się nad Gridem, pierwsza częścią. Warto to brać za 35zł czy szukać czegoś innego? Szkoda trochę, że serwery pozamykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś samochodówki o bardziej zręcznościowym modelu jazdy. Nfs mw szybko mi się znudziło. Motorstormy ograne. Zastanawiam się nad Gridem, pierwsza częścią. Warto to brać za 35zł czy szukać czegoś innego? Szkoda trochę, że serwery pozamykane.

Burnout Paradise?

NFS: HP?

Albo z innej rury: Motorstorm RC.

 

Lego Piraci z Karaibów czy może Fifa Street ? Gdzie więcej zabawy ? Interesują mnie obydwa tytuły a nie wiem na który się zdecydować.

Lego bardzo przyjemne. W co-opie gra się świetnie, singiel też dobry, więc gdybyś miał grać sam, to też warto. Humor jest zajebisty, gra podobała mi się dużo bardziej niż filmy - warto je w sumie obejrzeć żeby wiedzieć dokładnie o co chodzi, bo ludziki tylko gestykulują i stękają ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfsa już nie chce. To już nie te gry co kiedys, takie bez duszy. Motorstorma na razie tez odpuszczam. Burnouta ogrywalem na ps2. W sumie była dobra zabawa. W Gridzie kusi mnie ten drift.. Sam nie wiem. Grid wydaje mi się byc bardziej urozmaicony od Burnouta, ale znowu bez multi.. Singlowo która gra moze byc dłuższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfsa już nie chce. To już nie te gry co kiedys, takie bez duszy. Motorstorma na razie tez odpuszczam. Burnouta ogrywalem na ps2. W sumie była dobra zabawa. W Gridzie kusi mnie ten drift.. Sam nie wiem. Grid wydaje mi się byc bardziej urozmaicony od Burnouta, ale znowu bez multi.. Singlowo która gra moze byc dłuższa?

 

Polecam tę stronkę do sprawdzania czasów gier:

 

http://www.howlongtobeat.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfsa już nie chce. To już nie te gry co kiedys, takie bez duszy. Motorstorma na razie tez odpuszczam. Burnouta ogrywalem na ps2. W sumie była dobra zabawa. W Gridzie kusi mnie ten drift.. Sam nie wiem. Grid wydaje mi się byc bardziej urozmaicony od Burnouta, ale znowu bez multi.. Singlowo która gra moze byc dłuższa?

Mowa o Gridzie 1? Jeśli model jazdy jest taki jak w 2, to sobie sprawdź, czy w ogóle gra będzie dla Ciebie grywalna.

 

Zainteresuj się Burnoutem, bo mimo kilku lat na karku może dać kupę frajdy, duży ogromny świat, stosunkowo różnorodne eventy, multi prawdopodobnie wciąż żywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gra poza Way Of The Samurai, dziejąca się właśnie w takich czasach jest na PS3? Żądam serii Onimusha w HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko Dynasty Warriors 6-7-8, Sengoku Basara: Samurai Heroes, Genji: Cośtamcośtam.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdoms of amalur reckoning czy dark souls ? Lubię wyzwanie, o ile gra przynosi satysfakcję. Zaproponujcie jeszcze jakieś rpg, ze swojej listy oprócz two worlds, dragon age, skyrim, final fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdoms of amalur reckoning czy dark souls ? Lubię wyzwanie, o ile gra przynosi satysfakcję. Zaproponujcie jeszcze jakieś rpg, ze swojej listy oprócz two worlds, dragon age, skyrim, final fantasy.

Jak się nie boisz i jesteś dość cierpliwy to bierz Dark Souls. Genialna gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Castiel gra nie prowadzi za rączkę to wiem, ale czy jest intuicyjna tzn. wiadomo mniej więcej na początku o co chodzi, czy jesteśmy rzucani na głęboką wodę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Castiel gra nie prowadzi za rączkę to wiem, ale czy jest intuicyjna tzn. wiadomo mniej więcej na początku o co chodzi, czy jesteśmy rzucani na głęboką wodę ?

 

Powiedziałbym, że nie wiadomo nic xD Dostajesz pałke i idz zabijaj xD Ale od czego jest wikia:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×