Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Można grać na padzie, ale to żadna rewelacja.

Na padzie gra jest zadowalająca (4/6), ale na dobrej kierownicy jest zachwycająca.(6+/6)

Lepiej rozejrzeć się za inną grą, jest wiele które spisują się doskonale na padzie.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam jakiejś ciekawej gierki do 100zł; max 150zł. Z multiplayer'em w którą grają ludzie, abym też mógł sobie pograć :) Czekam na propozycje :)

Battlefield 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam jakiejś ciekawej gierki do 100zł; max 150zł. Z multiplayer'em w którą grają ludzie, abym też mógł sobie pograć :)  Czekam na propozycje :)

Uncharted 3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z pozycji sportowych typowo na move'a np. typu: UFC Trainer lub The Fight? A może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo AA. Co prawda L.A złe nie jest ale narazie po kilku zbrodniach zaczynam dostrzegać schematy ale może się mylę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman AA.

L.A. Noire sprawiła w sumie zawód. To dobra gra, ale zmarnowano tam niesamowity potencjał. Do tego ten brak jakiejkolwiek lokalizacji.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta juz zaniedlugo a ja dalej się nie zdecydowalem jaką grę wybrać

Od gry oczekuje dobrą fabułe i mnostwo funu ;d

Zastanawialem się nad grami: Bulletstorm lub Portal 2 ale podzielone opinie slyszales

Ze sportow walki tez mnie coś korciło aby kupić np: Fight Night Champion

Aa moze Fifa 12? Hmm 11 daje mi mnostwo frajdy więc warto przeskoczyc na 12 a moze poczekać aż stanieje

Dobra a moze wy mi doradzicie:

Potrzebuje gierki z dobrą fabułą lub grę której nie odloze na polke po jakiś 2 tygodniach.

Dodam, ze nie interesuje mnie zaden Batman.

Gry jakie posiadam/posiadałem: Uncharted (wszystkie), Heavy rain, gta 4, Red dead redemption, Fifa 11, F1 2010, Assasin Creed 2 i Brootherhood, God of war (wszytskie), Deus ex, Dead Island, Battlefield 3, Cod: Mw 1,2,3, Black ops, Sport Champion, Wolverine: Geneza, Killzone 2, Fifa World cup 2010, FEAR 3, Tekken 6 , Borderlands, Crysis 2, Little Big planet, Infamous 1 i 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Champion odradzam. . Może na jakieś party przy piwku się nadaję ale zarówno online, walki z cpu czy tryb kariery rozczarowują.

Jak masz Fifę 11 do czasu wyłączenia serwerów sens zakupu kolejnej części jest wątpliwy.

Gra z fabułą której nie odłożysz po 2 tygodniach to może być jakiś sandbox , ale widzę że większość lepszych już przeszedłeś. (może Just Cause 2)

W takim razie może coś z RPG. (Dark Souls , Skyrim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci BioShock genialna gra w ktora trzeba zagrac. Sam z niechecia podchodzilem do niej ale juz po chwili gra mnie zmiazdzyla polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Champion odradzam. . Może na jakieś party przy piwku się nadaję ale zarówno online, walki z cpu czy tryb kariery rozczarowują.

Jak masz Fifę 11 do czasu wyłączenia serwerów sens zakupu kolejnej części jest wątpliwy.

Gra z fabułą której nie odłożysz po 2 tygodniach to może być jakiś sandbox , ale widzę że większość lepszych już przeszedłeś. (może Just Cause 2)

W takim razie może coś z RPG. (Dark Souls , Skyrim)

Rpg jakos do mnie nie przemawiają

Zastanowie się panowie nad Bioshockiem i just cause

A co myslicie o nowym Bondzie?

Daje radę?

Zagralem w demko i bardzo mi się spodobało

Jeszcze poczekam na opinie innych odnosnie gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Condemned 2, Singularity, Darkness czy Bulletstorm ?

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta juz zaniedlugo a ja dalej się nie zdecydowalem jaką grę wybrać

Od gry oczekuje dobrą fabułe i mnostwo funu ;d

Zastanawialem się nad grami: Bulletstorm lub Portal 2 ale podzielone opinie slyszales

Ze sportow walki tez mnie coś korciło aby kupić np: Fight Night Champion

Aa moze Fifa 12? Hmm 11 daje mi mnostwo frajdy więc warto przeskoczyc na 12 a moze poczekać aż stanieje

Dobra a moze wy mi doradzicie:

Potrzebuje gierki z dobrą fabułą lub grę której nie odloze na polke po jakiś 2 tygodniach.

Dodam, ze nie interesuje mnie zaden Batman.

Gry jakie posiadam/posiadałem: Uncharted (wszystkie), Heavy rain, gta 4, Red dead redemption, Fifa 11, F1 2010, Assasin Creed 2 i Brootherhood, God of war (wszytskie), Deus ex, Dead Island, Battlefield 3, Cod: Mw 1,2,3, Black ops, Sport Champion, Wolverine: Geneza, Killzone 2, Fifa World cup 2010, FEAR 3, Tekken 6 , Borderlands, Crysis 2, Little Big planet, Infamous 1 i 2

Moim zdaniem nie kupuj FIFY 12, jeśli masz 11 i masz fun z gry czekaj na koniec kwietnia i EURO 2012, tę grę trzeba mieć z kilku powodów, pierwsza imreza tej rangi w naszym kraju, a poza tym te wersje zwykle są ciut lepsze od poprzedniczek z jesieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie kupuj FIFY 12, jeśli masz 11 i masz fun z gry czekaj na koniec kwietnia i EURO 2012, tę grę trzeba mieć z kilku powodów, pierwsza imreza tej rangi w naszym kraju, a poza tym te wersje zwykle są ciut lepsze od poprzedniczek z jesieni.

Z tego co wiem gra Euro 2008 nie była najwyższej jakości ale moge sie mylić, EA chyba nie ma licencji co do UEFA więc nie onie robia gry dla tej imprezy ;) Nie jestem pewien ale tak mi sie wydaję, a moja FIFA już czeka na święta i zagoszczenie w moim czytniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole mam od niedawna i już GT5 mi się znudziło, więc chce sobie kupić nowe gry. niestety nie ukrywam, że jak na razie granie w FPSy idzie mi słabo i muszę się przyzwyczaić, że nie ma tutaj myszki ;)

niemniej jednak zastanawiam się nad kupnem BF 3 i CoD MW3. na razie chciałbym trochę 'posinglować' i nauczyć się dobrze ogarniać pada, żeby potem pograć w multi bo taki jest sens tych gier :) obydwie gry można na allegro wyrwać za 170zł z wysyłką, którą lepiej wziąć?

drugie pytanie, nowa FIFA 11 + nowe GTA IV za 150/160zł czy używana FIFA 11 + używane GTA IV za ~100zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem gra Euro 2008 nie była najwyższej jakości ale moge sie mylić, EA chyba nie ma licencji co do UEFA więc nie onie robia gry dla tej imprezy ;) Nie jestem pewien ale tak mi sie wydaję, a moja FIFA już czeka na święta i zagoszczenie w moim czytniku ;)

Ale już FIFA World Cup 2010 była imo lepsza od 10. Rzeczywiście niejako z przyzwyczajenia sądziłem, że wychodzi ta gra na pewno. Próbowałem szukać, wśród premier na przyszły rok nie ma tej gry. Jeśli to prawda to szkoda, liczyłem na tę grę, nawet jeśli tylko jako fajną pamiątek z takiej imprezy, a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozgrzanie umiejętności, wziąłbym Modern Warfare 3. Później, najwyżej dokupiłbym tego Battlefield'a 3. Żeby zacząć grać w BF 3, trzeba mieć tam jakiegoś skilla, a myślę, że jako świeżak FPS'owy możesz odrazu rozpocząć grę w Modern Warfare 3 na multi. Warto dodać, że są operacje specjalne i dobry Singiel. Co do FIFY i GTA, wziąłbym używki. Nic Ci nie zależy, jak są nie zjechane, bo żadnych Online Pass'ów nie ma ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem gra Euro 2008 nie była najwyższej jakości ale moge sie mylić, EA chyba nie ma licencji co do UEFA więc nie onie robia gry dla tej imprezy ;) Nie jestem pewien ale tak mi sie wydaję, a moja FIFA już czeka na święta i zagoszczenie w moim czytniku ;)

Z tego co ja się orientuje to się mylisz co do licencji. Póki co wszystkie gry typu MŚ i Euro robiło EA(ja kojarzę od Euro 2000, na pewno EA Sports robiła imprezy UEFY) . Niektóre były mniej, inne bardziej udane ale faktycznie WC 2010 był lepszy od FIFY 10 więc teraz może Euro będzie lepsze od FIFY 12.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole mam od niedawna i już GT5 mi się znudziło, więc chce sobie kupić nowe gry. niestety nie ukrywam, że jak na razie granie w FPSy idzie mi słabo i muszę się przyzwyczaić, że nie ma tutaj myszki ;)

niemniej jednak zastanawiam się nad kupnem BF 3 i CoD MW3. na razie chciałbym trochę 'posinglować' i nauczyć się dobrze ogarniać pada, żeby potem pograć w multi bo taki jest sens tych gier :) obydwie gry można na allegro wyrwać za 170zł z wysyłką, którą lepiej wziąć?

drugie pytanie, nowa FIFA 11 + nowe GTA IV za 150/160zł czy używana FIFA 11 + używane GTA IV za ~100zł?

Fifę weź nową. Dużej różnicy w cenie nie ma a online pass już w pudełku i mniej zachodu. Co do GTA to dla mnie ta gra na PS3 była porażką. Mam na pc'ta i (nie chwaląc się) gram na prakt. max ustawieniach i jak zobaczyłem na PS3 to się załamałem. Dlatego z czystym sumieniem polecam zestaw Fifa11 nowa + Red dead redemption używka jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się orientuje to się mylisz co do licencji. Póki co wszystkie gry typu MŚ i Euro robiło EA(ja kojarzę od Euro 2000, na pewno EA Sports robiła imprezy UEFY) . Niektóre były mniej, inne bardziej udane ale faktycznie WC 2010 był lepszy od FIFY 10 więc teraz może Euro będzie lepsze od FIFY 12.

Przpraszam Euro 2008 było wydane przez EA Sports ;) Ale myślę, że i tak lepiej teraz kupić FIFE 12 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×