Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:

Poszukuje gry z ciekawym singlem. Wiadome ze znalezieniem takie gry problemów może i nie ma, lecz głównie chodzi o to żeby do "platyny" nie było trzeba gry drugi raz przechodzić =.=

Po 1,5 roku odkopałem znów Uncharted 2 i przechodzenie na crushingu nie dawało już takiej satysfakcji i zaskoków co pierwsze przechodzenie... bo nie mal że ponad 75% gry pamiętałem ...

Szukam czegoś w stylu singla jaki jest w seriach Assasin Creed. Raz jest dość długi i ciekawy a dwa nie trzeba go drugi raz przechodzić by spróbować zdobyć platynę...

gry które mam:

https://www.playfire.com/patolo

@wiem

że nie mam ac2 i ac revelations no ale to kolejne tytuły które za nie długo kupie ;)

to samo tyczy się gier od Rockstara -> RDR, la noire czy gta4

Edytowane przez olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Space Marine:40:000 Długa ,ciekawa i fajna fabuła z krwi i kości podzielona na akty.

Polecam w niezłej ofercie 88,89 zł.

http://allegro.pl/space-marine-ps3-i1984156825.html

Polecam sam ograłem 2 razy tą gierkę i za niedługo będę się za nią brał 3 raz

Drugim mocnym plusem jest tryb multiplayer..zabawa z tą grą zajmie ci trochę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Space Marine:40:000 Długa ,ciekawa i fajna fabuła z krwi i kości podzielona na akty.

Polecam w niezłej ofercie 88,89 zł.

http://allegro.pl/sp...1984156825.html

Polecam sam ograłem 2 razy tą gierkę i za niedługo będę się za nią brał 3 raz

Drugim mocnym plusem jest tryb multiplayer..zabawa z tą grą zajmie ci trochę czasu :)

Sprzedaż w dziale black market - wydaje mi się, że łatwiej Ci będzie sprzedać w dziale do którego wchodzą użytkownicy zdecydowani na zakup. Chyba że komuś doradzasz - jak tak to sorry. Ale jak komuś się odpisuje to się pisze do kogo się zwraca (opcja cytuj np). Piszę to dlatego, bo obawiam się, że za Twoje posty dostaniesz warna lub bana od admina.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Poszukuje gry z ciekawym singlem. Wiadome ze znalezieniem takie gry problemów może i nie ma, lecz głównie chodzi o to żeby do "platyny" nie było trzeba gry drugi raz przechodzić =.=

Po 1,5 roku odkopałem znów Uncharted 2 i przechodzenie na crushingu nie dawało już takiej satysfakcji i zaskoków co pierwsze przechodzenie... bo nie mal że ponad 75% gry pamiętałem ...

Szukam czegoś w stylu singla jaki jest w seriach Assasin Creed. Raz jest dość długi i ciekawy a dwa nie trzeba go drugi raz przechodzić by spróbować zdobyć platynę...

gry które mam:

https://www.playfire.com/patolo

@wiem

że nie mam ac2 i ac revelations no ale to kolejne tytuły które za nie długo kupie ;)

to samo tyczy się gier od Rockstara -> RDR, la noire czy gta4

A moze skusisz się na Deux Ex'a, sweitna gra i swietna fabula, bodajze do platyny za 1 razem mozna ją mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż w dziale black market - wydaje mi się, że łatwiej Ci będzie sprzedać w dziale do którego wchodzą użytkownicy zdecydowani na zakup. Chyba że komuś doradzasz - jak tak to sorry. Ale jak komuś się odpisuje to się pisze do kogo się zwraca (opcja cytuj np). Piszę to dlatego, bo obawiam się, że za Twoje posty dostaniesz warna lub bana od admina.

Dzięki za uwagi i pomoc, na przyszłość będę wiedział.

A ta aukcja byłą w formie doradzenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął Fight Night 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mnie mocno zawiodły, jako tako jeszcze spisują się w grze 1 vs 1 na kanapie z kumplem, 1 vs cpu, online czy tryb kariery wypada poniżej oczekiwań w obu grach.

Jak już koniecznie chcesz mieć jakiś boks to weź FNR 4 używkę za 30 zł. Będzie to mniejsze (czytaj tańsze zło)

FNC na początku jeszcze był jako tako, ale popsuli go patchem a następnych już raczej nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Moze ktos doradzic ktory boks wybrac Fight Night 4 czy Fight Night Champion ?

Też raczej wybrałbym FN4. Mam obie gry i jakoś bardziej mi przypasowała wcześniejsza wersja. Szczególnie dobrze się gra z kumplem. W FNC za szybko padają. Jak graliśmy we dwóch to dojście do 6 rundy było nie lada wyczynem. Zawsze kończyło się wcześniej czyimś nokautem, bo drodze zaliczając jeszcze nokdauny. Na pewno nowsza gra jest bardziej nastawiona na akcję. Ciosy są wyprowadzane błyskawicznie, duże tempo. Natomiast w starszej jak już nauczysz się dobrze grać i grasz z drugą osobą, która też wie o co chodzi to ciężko jest nokautować. Raczej kończy się na punkty, chyba że ktoś popełni jakiś błąd. Ja mam obie i jak mam grać to wybieram FN4.

Popatrz sobie jeszcze na filmiki z gamplayem obu gier i zobacz, który sposób walki bardziej Ci podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak juz wstępnie zdecydowalem się na jakies gry na swiat ;p

Z tych gier co wymienie, chcę kupić tyle aby nie przekroczyly sumy 200 zl, moga byc uzywki

Wiec gry które mnie zaciekawily:

Dirt 2, Gran turismo 5, Killzone 3, Mass effect 2, Ea sport active 2, Mafia 2, Just cause 2, Kane i Lynch 2, The Godfather 2, Resident Evil 5, Meatl gear solid 4, mirror's edge

No i z tych gier chce kupic jakis pakiet tak to 200-250 zl.

Co z tego polecacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2, Gran turismo 5, Killzone 3, Mass effect 2, Ea sport active 2, Mafia 2, Just cause 2, Kane i Lynch 2, The Godfather 2, Resident Evil 5, Meatl gear solid 4, mirror's edge

ME2 i Just Cause 2 jako gry akcji sprawdzają się znakomicie. Jeśli lubisz eksplorować olbrzymie światy do JC2 jest grą dla ciebie. Masz z głowy 40-50 godzin gry.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak juz wstępnie zdecydowalem się na jakies gry na swiat ;p

Z tych gier co wymienie, chcę kupić tyle aby nie przekroczyly sumy 200 zl, moga byc uzywki

Wiec gry które mnie zaciekawily:

Dirt 2, Gran turismo 5, Killzone 3, Mass effect 2, Ea sport active 2, Mafia 2, Just cause 2, Kane i Lynch 2, The Godfather 2, Resident Evil 5, Meatl gear solid 4, mirror's edge

No i z tych gier chce kupic jakis pakiet tak to 200-250 zl.

Co z tego polecacie ;)

Mafia II, MGS4 i JC2.Gry różnią się od siebie, więc na pewno się przy nich nie znudzisz ;). Powinieneś się zmieścić( i to spokojnie) w kwocie 250 zł. ME2 nie polecam, znudziło mnie po 2 godzinach grania. IMO słaba gra, nie wiem co inni w niej widzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Mafii II, MGS 4 i JC2 poleciłbym jeszcze do tego Dirta 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to narazie moj pewniak juz to: just cause 2

Poczekam jesczze na opinie innych.

Mirror's Edge - chyba jedyna tego typu gra, mowa o free run, bardzo przyjemnie się w nią grało. JC2 jak najbardziej - ogromny, otwarty świat. Mafia II - ma ten klimat. Killzone 3 - świetny exclusive z bardzo dobrą grafiką. Dla urozmaicenia Dirt 2. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Fight night round 4, ufc, czy wwe co wybrac ??

Ja bym brał UFC 2010. FN4 trochę mi się przejadł, UFC dla mnie ciekawsze. Walki na większej ilości płaszczyznach. Można bardziej pokombinować jak pokonać rywal. Czy lepiej w stójce czy parterze. W FN4 jak grałem z kumplem to gdy nauczyliśmy się juz przyzwoicie grać to 90% pojedynków kończyło się na punkty. Ciężko było dać się czymś zaskoczyć. Teraz gram w UFC 2010 i ta gra zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. W WWE nie grałem, więc nie będę się wypowiadał. Ale z tych dwóch gier brałbym UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącymi świętami, również chciałbym zakupić jakieś nowe tytuły. Pobrałem demo God of War, gdyż wstyd się przyznać ale nigdy nie miałem do czynienia z tą serią. Powiedzcie mi w związku z tym, czy zakupić tylko God of War HD Collection czy może wziąć do tego vol. 2? Sama idea gry mi się spodobała, ale czy nie znudzi mnie granie tak naprawdę w to samo? Decydując się na takie rozwiązanie mam tak naprawdę 4 odsłony tego samego. Warto? Czy może vol.2 zastąpić jakimś innym tytułem? Myślałem m.in. nad Killzone 3 to kolejny FPS w kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącymi świętami, również chciałbym zakupić jakieś nowe tytuły. Pobrałem demo God of War, gdyż wstyd się przyznać ale nigdy nie miałem do czynienia z tą serią. Powiedzcie mi w związku z tym, czy zakupić tylko God of War HD Collection czy może wziąć do tego vol. 2? Sama idea gry mi się spodobała, ale czy nie znudzi mnie granie tak naprawdę w to samo? Decydując się na takie rozwiązanie mam tak naprawdę 4 odsłony tego samego. Warto? Czy może vol.2 zastąpić jakimś innym tytułem? Myślałem m.in. nad Killzone 3 to kolejny FPS w kolekcji...

Grałem we wszystkie części i mi najbardziej podobała się God of War 3, Chains of Olympus, Duch Sparty, God of War 2 ii na końcu God of War 1.... Wkręciłem we wszystkie części, no może oprócz jedynki chociaż jakimś wielkim fanem wcześniej nie byłem. Seria konkretna i posiada syndrom tzn. jak się przejdzie jakąś część to chcę się grać w następne ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×