Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że stary temat już pękał w szwach i zaczął świrować na starość, zaczynamy nowy. Miłego wybierania :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufc 2010, Tekken 6, czy mortal kombat??

Pytanie trochę z serii czy lepsza jest lodówka czy pralka. UFC to najbardziej realistyczna bijatyka z tego zestawu, natomiast Mortal i Tekken to najlepsze według mnie bijatyki (odpowiednio) 2D i 3D na PS3. Osobiście wybrałbym Tekkena.

Edytowane przez Hadzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę samochodową polecacie do grania na padzie przynajmniej na razie? Myślę albo nad NFSem albo jakiś DIRT, nie musi to być najwnowsza gra? Który NFS jest najlepszy w single? Lepszy DIRT 2 czy 3 ? Ostatniego NFSa w który grałem to Carbon na PC pare lat temu a w Dirta nigdy nie grałem co najwyzej w Colina 3 i 4. Chciałbym jakąs grę samochodową :) Wesołych świąt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę samochodową polecacie do grania na padzie przynajmniej na razie? Myślę albo nad NFSem albo jakiś DIRT, nie musi to być najwnowsza gra? Który NFS jest najlepszy w single? Lepszy DIRT 2 czy 3 ? Ostatniego NFSa w który grałem to Carbon na PC pare lat temu a w Dirta nigdy nie grałem co najwyzej w Colina 3 i 4. Chciałbym jakąs grę samochodową :) Wesołych świąt !

Jak na pada to Hot Pursuit lub Dirt 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A więc podsumowując:

1. Socom = odpuszczam

2. NFS:HP vs Burnout vs Motorm Storm = NFS:HP (a jak coś to można Burnout)

3. Guitar Hero vs Rock Band = GH. Tylko tutaj którą wersję? Czy któraś z nich wyróżnia się ilością utworów bądź możliwością ich dokupienia. Czy np jak wezmę GH 3 to na gitarze z tego bundle zagram też w GH 5 lub WT? Czy lepiej kupić GH 5 bo na gitarce zagram w GH 3? Ogólnie lepiej coś nowszego bo gitarka będzie pasować do pozostałych czy starszą bo u starszych lepiej z kompatybilnością. Na pewno dokupie GH Metallica :)

4. Dark Soul vs Demon Soul = Dark Soul (jedna ciężka gra mi wystarczy a jak nie ma fabuły to zacznę od końca :) )

5. Co op = Przetestuje demówki LBP 1 i 2. Dzięki za przypomnienie o Flower (dopisane do Must Have :) )

6. Tutaj nie otrzymałem odpowiedzi więc powtórzę : Ktora czesc Dragon Bala? Kupie tylko jedna ale nie wiem ktora. Nie gralem w nic takiego po za tym ze za mlodziaka w Mugena

7. Mass Effect 2 i Skyrim zostawię do kupienia na PC

8. Street Fighter vs Mortal kombat = Mortal

9. Dopisany Flower :)

A więc poprosił bym o napisanie co z gierkami nawiązującymi do Dragon Bala. Jest coś fajnego czy raczej nie bardzo? No i speca od GH czy by coś polecił/wyjaśnił z gitarkami.

Ewentualnie jakieś obiekcje i inne gusta? :)

A i bym zapomniał!

10. Które Wormsy? :D Jest między nimi aż taka różnica jak między Worms 2 i Worms Armagedon na PC czy to tylko kosmetyka i różnica w misjach?

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

Edytowane przez lobo1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pytanie zbyt sprecyzowane nie będzie, ale co byście mi polecili z gier sportowych, może być też na move'a. Fifa 12, F1 2011 i Sports Champions odpadają, bo te tytuły posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką moglibyście polecić mi nie drogą grę tak do 50-60 zł z bardzo dobrym multi. Interesują mnie FPS'y jak i sportowe, przygodowe. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką moglibyście polecić mi nie drogą grę tak do 50-60 zł z bardzo dobrym multi. Interesują mnie FPS'y jak i sportowe, przygodowe. Z góry dziękuję.

Jeśli jeszcze nie grałeś to Uncharted 2 - świetny singiel, jak i multi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uncharted 2 właśnie grałem. Masz może jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uncharted 2 właśnie grałem. Masz może jeszcze jakieś propozycje?

COD MW, MW2, Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uncharted 2 właśnie grałem. Masz może jeszcze jakieś propozycje?

CoD MW (świetny singiel i jeszcze lepsze multi) lub BF:BC2 (dobry singiel i najlepsze jak na razie wg. mnie multi obecnej generacji). Obie te gry spokojnie znajdziesz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru Killzone 3, lub Battlefield BC:2. Która gra jest lepsza pod względem singla jak i multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 lepszy singiel, BC:2 lepsze multi.

Werdykt? Chyba jednak BC:2 multi nadal żyje i gra się wyśmienicie. Coraz więcej ludzi wraca z B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufc 2010, Tekken 6, czy mortal kombat??

We wszystkie te tytuły grałem i najbardziej mi di gustu przypadł UFC 2010 potem mortal, a na końću tekken, ale wszystkie naprawdę fajne

Może to pytanie zbyt sprecyzowane nie będzie, ale co byście mi polecili z gier sportowych, może być też na move'a. Fifa 12, F1 2011 i Sports Champions odpadają, bo te tytuły posiadam.

NHL i moze być nawet 11 jest tańszy o wiele i nie ma dużej różnicy od 12... W multi można grać we dwójkę na jednej konsoli w jednej drużynie przeciwko komuś, fajna sprawa ;).... Moim zdaniem NHL to najlepsza seria od EA, chcociaż dodam, że jestem fanem zarówno fify ;)

Dodam też coś od siebie jeśli chodzi o wybór. a mianowicie Deus Ex czy SKYRIM??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić gre lecz nie wiem którą wziąć bo wszystkie są moim zdaniem dobre a fundusze nie pozwalaja na zakup wszystkich gier tylko jedna moge kupić.

Killzone3

Castlevania

Call of Duty:Black OPS

BF:BC2

którą grę polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Castlevanie. Jest długa jak na slashera, ma niezłą fabułę, w miarę niezły system walki, bardzo dobrą grafikę i imo genialną ścieżkę dźwiękową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić gre lecz nie wiem którą wziąć bo wszystkie są moim zdaniem dobre a fundusze nie pozwalaja na zakup wszystkich gier tylko jedna moge kupić.

Killzone3

Castlevania

Call of Duty:Black OPS

BF:BC2

którą grę polecacie?

Kupuj Bad Company 2. Teraz jest tanie, a w multi pewnie jeszcze z rok czasu będą ludzie na serwerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po analizie i wypróbowaniu powyższych gier skuszę się na Killzone 3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Killzone 3 jest na prawdę wspaniałą grą? Singiel wciąga niesamowicie? Pytam, ponieważ waham się nad zakupem KZ3 czy BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam jakiejś ciekawej gierki do 100zł; max 150zł. Z multiplayer'em w którą grają ludzie, abym też mógł sobie pograć :)  Czekam na propozycje :)

Edytowane przez AleXander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto podchodzic do Gran Turismo 5 bez kierownicy? Znaczy czy gra padem jest zadowalajaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×