Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam gry(najlepiej strzelanki) w którą można grać w trybie cooperacji online. Myślałem nad borderlands 2. Jest coś wartego polecenia?

Edytowane przez kubello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 1 i 2, Rage ma misje z coopem i tak samo U3...a tak to od siebie z ręką na sercu polecam TCGR:Future Soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry(najlepiej strzelanki) w którą można grać w trybie cooperacji online. Myślałem nad borderlands 2. Jest coś wartego polecenia?

Może Dead Island?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie wiem gdzie to napisać, ale mam nadzieje, że pomożecie :D

Przed chwilą przypomniała mi się pewna gra, tylko nie mogę se przypomnieć jej tytułu. Pamiętam z niej tylko tyle, że była sandboxem, troche sci fi, ma gdzieś ze 4 lata, z tego co pamiętam powstał do niej sequel, można było w niej robić niezłą sieczkę z przechodniami xd

Wiem, że niewiele pamiętam ale była bardzo charakterystyczna, więc jak ktoś w nią grał to pewnie pamięta, problem jest tylko taki, że nie jestem pewny czy wyszła na ps3 czy to czasem nie był exclusive na xboxa, ale wydaje mi się że nie. Pomóżcie, bo chętnie bym w nią zagrał jeśli to możliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, bo chętnie bym w nią zagrał jeśli to możliwe :P

 

Może mówisz o Prototype?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem, wcześniej nie mogłem znaleźć bo szukałem jej jako gry na ps3, a moja myśl co do bycia exclusivem na xboxa się sprawdziła. Ta gra to jest Crackdown, trudno, nie pogram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Dead Island?

Grałem w dead island dawnooo temu ale kumpel nie ma tej gry. Z chęcią wrócę do zabijania zombie i może platyna będzie. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU czy gtaV? Co lepiej najpierw?

Zestawiłeś ze sobą dwie genialne gry. To która lepsza to sprawa czysto subiektywna. W moim prywatnym rankingu tylko TLoU i Red Dead Redemption zasłużyło na 10/10.

Jeśli bardziej interesuje Cię fabuła bierz TLoU. Jeśli szukasz dłuższej gry z większą zawartością to GTA V. Warto ograć oba tytuły. Ja z perspektywy czasu kiedy ograłem obie te gry wybrałbym TLoU ale jest też spora grupa osób która wybrałaby GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe grałem w Tlou, ale bierz tańszą czyli Tlou. Ograsz pewnie w tydzień dwa i kupisz/wymienisz na GTA V. No chyba że jesteś bardzo "napalony" na ogromny ciekawy i otwarty świat to w tym wypadku GTA czeka na CIebie. Jeśli nie myśl ekonomicznie i bierz tańszą opcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU czy gtaV? Co lepiej najpierw?

 

TLoU. GTA V jak dla mnie przereklamowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU. GTAV podobnie jak IV mega przehypowane. Gra jest co najwyżej dobra, a TLoU to top 3 tej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU czy gtaV? Co lepiej najpierw?

 

najlepiej obie naraz a jak nie to polecam zacząć od TLOU, skończyć i brać GTA. IMO trudny wybór - obie gry są genialne, każda na swój sposób....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznę w tej kolejności jaką mi podałeś :biggrin: bo zanim kupię te gry to minie duuużo czasu...póki co GTA przy okazji CoD Waw (muszę się pozbyć Crysisa 2)...obskoczę te 4 tytuły i będzie git :) dzięki, haha nic nie szkodzi każdy może się pomylić :P

Edytowane przez Ghost_girL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz Dishonored, Deus Exa, czy pierwszego Riddicka, możecie polecić jakiś tytuł w fajnym klimacie, w którym nie tylko ciśniemy do przodu serwując headshoty, ale mamy również alternatywę lub chociaż etapy skradankowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz Dishonored, Deus Exa, czy pierwszego Riddicka, możecie polecić jakiś tytuł w fajnym klimacie, w którym nie tylko ciśniemy do przodu serwując headshoty, ale mamy również alternatywę lub chociaż etapy skradankowe?

Far Cry 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3?

 

FC3 zapewne fajny, ale pisząc o klimacie, miałem na myśli coś odmiennego od oklepanej w moim odczuciu dżungli, czy innych terenów wojennych.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batmany ograne?Elementow skradankowych sporo i daja satysfakcje.

Spliter Cell no i Metro podobno klimatycznie i skradankowo bardzo sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batmany ograne?Elementow skradankowych sporo i daja satysfakcje.

Spliter Cell no i Metro podobno klimatycznie i skradankowo bardzo sprawny.

 

Wszystkie batmany (nie)dawno ograne. Z braku laku, chyba zainteresuję się trylogią Splinter Cell. Metro też na liście, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak polecił Far Cry 3. Moim zdaniem pod względem mechaniki jest to jedna z lepszych gier skradankowych w ogóle. Bardzo przyjemnie to jest wszystko skomponowane. Grałem na hard i poziom był idealnie wyważony a gra po cichu sprawiała chyba większą frajdę niż w Deus Ex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry kiedyś tam ogram, jednak teraz mam ochotę na grę ociekającą przede wszystkim fajnym klimatem (a flora i fauna w wersji ubisoftu mnie nie kręci) z +/- jakąś tam swobodą działań. Chyba czas sięgnąć po Dishonored w wersji niewykastrowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored jezeli nie ograles to bierz natychmiast ,jak ksiadz ministranta.

A co do klimatu to chyba Metro ma najgestszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry kiedyś tam ogram, jednak teraz mam ochotę na grę ociekającą przede wszystkim fajnym klimatem (a flora i fauna w wersji ubisoftu mnie nie kręci) z +/- jakąś tam swobodą działań. Chyba czas sięgnąć po Dishonored w wersji niewykastrowanej.

Bioshock najnowszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×