Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Enslaved jest świetny,bardzo niedoceniona gra,a w Vanquisha niestety nie grałem ale mam zamiar to nadrobić.Bierz to na co masz bardziej ochotę,szybką strzelanine TPP,czy przygodówkę z elementami akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanquish czy Enslaved ?

 

Choć różne, obie to giery na szynach, i obie dosyć krótkie. Niemniej jednak, warto ograć jedną i drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte zainteresowania jest: MoH Warfighter i Army of two the devil's cartel ??

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH Warfighter multi bez dodatkowych mapek troche biedne. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanquish czy Enslaved ?

Najlepiej obie:-)

Vanquish to jeden z najlepszych shooterow tpp tej generacji, natomiast Enslaved jest świetną przygodą z dwójką doskonałych bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte zainteresowania jest: MoH Warfighter i Army of two the devil's cartel ??

 

Jeśli multi nie umarło całkowicie w MoH (bardzo dawno nie sprawdzałem) to za grosze moim zdaniem warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multi nie umarło całkowicie w MoH (bardzo dawno nie sprawdzałem) to za grosze moim zdaniem warto.

Ale tylko z dodatkowymi mapami, bo tak to wieje nuda po pewnym czasie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age II, NfS HP, Dantes Inferno?

Rozbierznosc gatunka ogromna ;)

O ile pierwsze Dragon Age bylo dobre o tyle DA2 to slabiutka gra, moze fabularnie jeszcze ujdzie o tyle mechanika i RPG sa uproszczone znacznie.

Wyscigowek nigdy nie trawilem ale NFS HP mnie wciagnal na kilka dni a to juz wystarczajaca zacheta :p

Dante's Inferno to zwykly slasher garsciami kopiujacy z przygod Kratosa ale broni sie ciekawą otoczką i niezlym klimatem i na stowe jest godzien zainteresowania. Bralbym wlasnie jego..choc najwazniejsze jest ktory gatunek bardziej wolisz bo rozbieznosc masz duzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś arcyprostego FPSa. W gry tego typu do tej pory grywałem tylko i wyłącznie na PC, tak więc sterowanie kamerą i postacią za pomocą pada na chwilę obecną mnie nieco przeraża i póki co wychodzi mi to tragicznie. Zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia dla tego też poszukuje jakiegoś prostego tytułu, który będzie idealny do przyzwyczajenia się do takiego grania. Znajomy pożyczył mi grę Killzone 2 i z jednej strony zachwyt nad oprawą graficzną ale z drugiej gra nawet na najniższym stopniu trudności jest dla mnie zbyt trudna ze względu na sterowanie padem. Jaki tytuł bylibyście w stanie polecić? Naturalnie to nie musi być żaden hit, ani nowość zależy mi tylko na tym, aby był doskonały do nauki sterowania, aby weszło mi to w krew i abym mógł czerpać przyjemność grając w FPSy na PS3 ;)     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś arcyprostego FPSa. W gry tego typu do tej pory grywałem tylko i wyłącznie na PC, tak więc sterowanie kamerą i postacią za pomocą pada na chwilę obecną mnie nieco przeraża i póki co wychodzi mi to tragicznie. Zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia dla tego też poszukuje jakiegoś prostego tytułu, który będzie idealny do przyzwyczajenia się do takiego grania. Znajomy pożyczył mi grę Killzone 2 i z jednej strony zachwyt nad oprawą graficzną ale z drugiej gra nawet na najniższym stopniu trudności jest dla mnie zbyt trudna ze względu na sterowanie padem. Jaki tytuł bylibyście w stanie polecić? Naturalnie to nie musi być żaden hit, ani nowość zależy mi tylko na tym, aby był doskonały do nauki sterowania, aby weszło mi to w krew i abym mógł czerpać przyjemność grając w FPSy na PS3 ;)     

Skyrim jako archer masz slow motion co strasznie pomaga :d polecam też Crysis 3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać ze styczniowej promocji? Zastanawiam się nad Dante's Inferno lub Dragon Age? :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś arcyprostego FPSa. W gry tego typu do tej pory grywałem tylko i wyłącznie na PC, tak więc sterowanie kamerą i postacią za pomocą pada na chwilę obecną mnie nieco przeraża i póki co wychodzi mi to tragicznie. Zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia dla tego też poszukuje jakiegoś prostego tytułu, który będzie idealny do przyzwyczajenia się do takiego grania. Znajomy pożyczył mi grę Killzone 2 i z jednej strony zachwyt nad oprawą graficzną ale z drugiej gra nawet na najniższym stopniu trudności jest dla mnie zbyt trudna ze względu na sterowanie padem. Jaki tytuł bylibyście w stanie polecić? Naturalnie to nie musi być żaden hit, ani nowość zależy mi tylko na tym, aby był doskonały do nauki sterowania, aby weszło mi to w krew i abym mógł czerpać przyjemność grając w FPSy na PS3 ;)     

Ja bym Ci polecił serie Uncharted. Jest to gra TPS ale myślę, że akurat w tym przypadku nie ma to żadnego znaczenia. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i myślę, że szybko dasz radę je opanować. W dodatku jest to świetna gra i exclusive Sony. Ja bym zaczął Twoją przygodę od tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś arcyprostego FPSa. W gry tego typu do tej pory grywałem tylko i wyłącznie na PC, tak więc sterowanie kamerą i postacią za pomocą pada na chwilę obecną mnie nieco przeraża i póki co wychodzi mi to tragicznie. Zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia dla tego też poszukuje jakiegoś prostego tytułu, który będzie idealny do przyzwyczajenia się do takiego grania. Znajomy pożyczył mi grę Killzone 2 i z jednej strony zachwyt nad oprawą graficzną ale z drugiej gra nawet na najniższym stopniu trudności jest dla mnie zbyt trudna ze względu na sterowanie padem. Jaki tytuł bylibyście w stanie polecić? Naturalnie to nie musi być żaden hit, ani nowość zależy mi tylko na tym, aby był doskonały do nauki sterowania, aby weszło mi to w krew i abym mógł czerpać przyjemność grając w FPSy na PS3 ;)     

 

Jak proste i głupie fps'y to tylko COD, BF i MOH,Crysis na singlu...mimo że te gry mają tragicznego singla który raczej do niczego się nie nadaje tooo....będą to gry w sam raz do zapoznania się z padem i strzelaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś arcyprostego FPSa. W gry tego typu do tej pory grywałem tylko i wyłącznie na PC, tak więc sterowanie kamerą i postacią za pomocą pada na chwilę obecną mnie nieco przeraża i póki co wychodzi mi to tragicznie. Zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia dla tego też poszukuje jakiegoś prostego tytułu, który będzie idealny do przyzwyczajenia się do takiego grania. Znajomy pożyczył mi grę Killzone 2 i z jednej strony zachwyt nad oprawą graficzną ale z drugiej gra nawet na najniższym stopniu trudności jest dla mnie zbyt trudna ze względu na sterowanie padem. Jaki tytuł bylibyście w stanie polecić? Naturalnie to nie musi być żaden hit, ani nowość zależy mi tylko na tym, aby był doskonały do nauki sterowania, aby weszło mi to w krew i abym mógł czerpać przyjemność grając w FPSy na PS3 ;)     

 

A ja polecam Borderlandsy. FPS-ów nie trawiłem dopóki w to nie zagrałem. Masz tam elementy RPG, więc stopień trudności i przeciwników poniekąd sam ustalasz - w zależności od levelu Twojej postaci może być prosto lub gra może stanowić wyzwanie. No i jak na singla FPS giera jest długa - całość opiera się na lataniu od jednego krótkiego zadania do kolejnego. Borderlandsy 2 masz obecnie w plusie a jedynkę wyrwiesz za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz co bedzie w nastepnym miechu w psplus bo mysle czy nie wykupic ale gry ze stycznia mnie nie kreca. Dmc nowe mi nie podeszlo a borderlands na pc przeszedlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz co bedzie w nastepnym miechu w psplus bo mysle czy nie wykupic ale gry ze stycznia mnie nie kreca. Dmc nowe mi nie podeszlo a borderlands na pc przeszedlem

Nie wiadomo, duża szansa jest na Bioshocka Infinite. Do pobrania masz jeszcze 3 gry roczne : Xcom, Uncharted 3 i LBP Karting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje, postaram się z tymi tytułami bliżej zapoznać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karting pogralem fajna gra ale nie na tyle by abonament kupowac:) no nic poczekamy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sobie 10 gier w które chciałbym sobie zagrać na PS3, są to: Uncharted 1,2,3, wszystkie God of Wary (z PSP) i The Last of Us. Teraz próbuję się przekonać, że to się opłaca (kupić PS3:)) i tutaj pojawia się pytanie, kupił ktoś PS3 dla 10 gier lub koło tego, no bo przejdę je i potem konsola będzie leżeć?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem xklocka dla 3 gier, a te 10 gier to kupa grania plus znajdziesz od cholery innych tytułów które Ci podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tez niedawno i tez dla kilku tytulow i juz w miedzyczasie mnie zainteresowalo tyle zenie wiem w co najpierw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko we wszystkie inne interesujące mnie tytuły gram na PC, a z innych gier na obie konsole zainteresowałby mnie jeszcze może Red Dead Redemption, czyli 11 gier. Zakładając, że kupiłbym tylko te 11 gier, opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×