Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Uncharted 3 i muszę przyznać, że gra na prawdę wybitna i rewelacyjna. Jeszcze jej nie ukończyłem, ale czuję, że po ukończeniu nie będzie to oznaczało końca mojej przygody z tą grą (multi również dobre).  ale...

...właśnie interesuje mnie typowy FPS, gdzie mogę rozwijać swoją postać jak to robiłem w MW3. Uwielbiam grać na padzie dlatego szukam podobnej gry na konsole. BO 2 jest teraz za 70 zł w promocji dlatego się mocno zastanawiam.

Powiedziałem, że BO mi się nigdy nie podobało ale niestety nie miałem możliwości grania po sieci, więc nie wiem jak to wygląda od tej strony :) Czytałem również recenzje na tej stronie odnośnie BO 2 i ponoć grafika jest dosłownie skandaliczna czy to prawda??   Mam demo MW3 i wygląda świetnie (lepiej niz u mnie na PC)
a jak sprawa wygląda z BO ?   wielkie dzięki za udzielanie się. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w BO2 wydaje sie ciut gorsza niż w MW3, ale moim zdaniem Treyarch lepiej sobie radzą z oświetleniem i ogólnie designem. Na pewno wygląda lepiej, niż Ghost na current genach. Oczywiście za 70zł możesz brać BO2, bo jakkolwiek by nie było, to gra mimo wszystko wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić jakąś gierkę. Na PS3 grałem tylko w GT5. Dlatego mam sporo do ogrania. Wybór jest ogromny, ale nie wiem na co się zdecydować.

Chciałbym żeby przejście trwało jej trochę dłużej. Najlepiej z trofeami, bo one trochę mi przedłużają rozgrywkę. Dobrze gdyby był multiplayer, choć nie musi. Jak najbardziej może być coś ze starszych gier.

Zastanawiam się nad Infamous I, Heavy rain. Możecie jeszcze coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić jakąś gierkę. Na PS3 grałem tylko w GT5. Dlatego mam sporo do ogrania. Wybór jest ogromny, ale nie wiem na co się zdecydować.

Chciałbym żeby przejście trwało jej trochę dłużej. Najlepiej z trofeami, bo one trochę mi przedłużają rozgrywkę. Dobrze gdyby był multiplayer, choć nie musi. Jak najbardziej może być coś ze starszych gier.

Zastanawiam się nad Infamous I, Heavy rain. Możecie jeszcze coś polecić?

Obie te gry mają dobre recenzje i opinię graczy. Jeśli nie grałeś tak jak koledzy wyżej mówią w Uncharted to polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szukam czegoś ciekawego pod tryb multiplayer, do wyboru mam 3 pozycję (według mnie najciekawsze):

 

Battlefield 4 ,

The Last of Us,

Batman Arkham Origins

 

Która z tych pozycji według waszych opinii i doświadczeń ma najlepszy tryb multiplayer?

 

Grałem w Multi na B3 więc tutaj w sumie chodzi mi bardziej o to czy się mocno zmienił tryb B4 w porównaniu właśnie do B3?

 

Jakbym miał kasę to kupiłbym wszystkie ale nie o to chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie te gry mają dobre recenzje i opinię graczy. Jeśli nie grałeś tak jak koledzy wyżej mówią w Uncharted to polecam:)

 

Zapomniałem jeszcze o GTA V i TLoU. Dwie inne gry, ale obie mają to coś. Online jest tu i tu, więc zabawy będzie sporo.

 

Czy w GTA i TLoU można na jednym koncie PSN mieć 2 profile? Nie tylko ja bym grał i nie chciałbym, wątku fabularnego przechodzić z drugą osobą. Znowu kod online byłby przypisany do mojego konta.

Edytowane przez qasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Przeszedłem właśnie REWELACYJNY Uncharted 3 i mam do Was pytanie czy mogę teraz zacząć przygode z Uncharted 2 ?  Chodzi mi o to czy są ze sobą bardzo powiązane fabularnie ? czy wręcz przeciwnie, nie mają ze sobą nic wspólnego. Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie nie ma powiązania. Ja grałem w kolejności 3, 2, 1. Jak dla mnie druga część była najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. Czy Dishonored w wersji GOTY  ma w pudełku kody na dodatki czy są one już na płytce. Dlaczego pytam? Gdybym nie musiał wpisywać żadnych kodów to odsprzedając grę była by więcej warta. :) Grałem w podstawkę ale mam ochotę na jakąś dobrą skradankę przed premierą Thiefa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie edycje gier przewaznie kupujecie? Warto doplacic te 20-30zl za kolekcjonerke dajmy na to jak zawiera jedynie soundtrack i art work? Taka wersja chyba pozniej jest latwiejsza w sprzedazy czy mi sie wydaje? Wlasnie doszlo do mnie Tales of xillia limited i musze przyznac ze generalnie fajna sprawa zwlaszcza ten soundtrack ale cena byla praktycznie taka sama jak za zwykla wersje dlatego sie skusilem. Patrze jeszcze na graces f (zwyklad 100zl , limitka day 1 z artem soundtrackiem za 134) Warto nie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtasso88

Szczerze mowiac sam kupuje tylko zwykle edycje, nie widze w sensu doplacaniu (czesto grubej) kasy za artbooki, litrorgafie czy soundtracki. Jedynym ciekawszym elementem zestawu moze byc figurka, ale tylko dla kogos kto lubi sie w to bawic i ma na te figurki miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod multiplayer tot chyba oczywiste ze Battlefield 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 > TLoU > Batman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejsc gry przygodowej ( zalezy mi aby byl jezyk pl napisy sa ok).

Tlou oraz wszystkie unchartedy zaliczone. Lare zostawiam na ps4 to samo z assasynem bf ( chcoiaz to raczej przygodowka nie jest ;) ) . Ewentalnie jakas skradanka i tu splinter cell blaclist zaliczony.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejsc gry przygodowej ( zalezy mi aby byl jezyk pl napisy sa ok).

Tlou oraz wszystkie unchartedy zaliczone. Lare zostawiam na ps4 to samo z assasynem bf ( chcoiaz to raczej przygodowka nie jest ;) ) . Ewentalnie jakas skradanka i tu splinter cell blaclist zaliczony.

Dziekuje

 

Z takich bardziej klasycznych to Monkey Island, z nowszych Tales of monkey Island i Back to The Future, ew The Walking Dead (choc nie klasyczna przygodowka) - niestety jesli sie nie myle te gry nie posiadaja zadnej polonizacji.

 

Jesli chodzi o skradanki to moze Hitman Rozgrzeszenie ten ma polska wersje i jesli mnie pamiec nie zawodzi nawet pelna. Gra ma rozne opinie mnie przypadla do gustu.

Cos co przygodowka nie jest ale jest moim zdaniem to taki nowy gatunek ktory czerpie niekiedy z przygodowek - mowie tutaj o Heavy Rain czy tez Beyond Two Souls - od siebie raczej polecalbym HR.

 

Niestety przygodowki (z malymi wyjatkami) to jednak domena innych (a wlasciwie innej) platform.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje. Wezme beyond bo heavr rain obejrzalem na youtubie i dosc dobrze pamietam ta gre.

Dzieki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje. Wezme beyond bo heavr rain obejrzalem na youtubie i dosc dobrze pamietam ta gre.

Dzieki raz jeszcze

 

Przepraszam za poza tematem.

 

Kazdy gra jak lubi - HR w mojej ocenie stoi wyzej niz BTS. Ale doprawdy ogladanie gier na YT to zly pomysl!!! Wiem z doswiadczenia zrobilem to raz.

Recke jakas, fragment no to jeszcze choc to tez moze zepsuc zabawe.

 

Kupujac BTS - sprawdz/dowiedz sie czy na pewno ma PL wersje z tego co wiem w PL sprzedawane sa pudelka z PL i bez PL wersji jezykowej (glownie w necie).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz zaluje ale wtedy nie mialem ps3 i nawet nie bylo blisko do jej zakupu. Na szczescie nie mialem czasu wiekszej ilosci gier obejrzec. Koncze tylko infamousa i zabieram sie za BTS bo jakos infamous mi srednio podchodzi i zakladam ze 2 czesc rowniez mnie nie urzeknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pierwsza część cię nie wciągnęła to druga też cię nie wciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eloszki od siebie dorzucam:

Przygodówki - Podróż, Testament Sherlocka Holmesa.

Skradanki - Deus:EX, Dishonored, 28 II wychodzi nowy Thief.

Wszystkie gry przynajmniej z napisami PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sherlock to jest CHYBA to czego szukalem obecnie. Troche odskocznia od strzelanek i sandboxow :). Ide szukac recenzji i mam nadziejej ze sie nie zawiode.

Bardzo Wam dziekuje

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×