Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie DOOM 3 BFG Edition z świątecznej promocji. Od 2 lat chciałem się za niego zabrać, ale wersja pudełkowa trzymała cenę i zawsze było coś innego do ogrania :-) Gra przetrwała próbę czasu i czy może się w nią teraz jeszcze fajnie grać ?

No pewnie, że przetrwała! Kupuj, graj.

Edytowane przez Alpaczino
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MGS 4, tylko pytanie czy grałeś w poprzednie części ? Gra wiele zyskuje jeśli znasz historię od początku, gdyż jest to kontynuacja i zakończenie wielu wątków fabuły z poprzednich odsłon Snake'a jak i wiele odniesień. + Gra nawet dziś wygląda ładnie mimo tylu lat na karku :-)

 

 

Natomiast jeśli myślisz o Final Fantasy to zamiast XIII lepiej weź X/X-2 HD (no chyba, że ograłeś na PS2 i nie masz ochoty już do nie wracać, ja z przyjemnością wracam na Spirę)

Edytowane przez Cuki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w MGS 3 na PS2. 

Dzięki za odpowiedź,wezmę MGS :) o tym FF XIII czytałem niepochlebne recenzje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre to sonic generations z wyprzedazy wielkanocnej? ogrywal ktos? Mam ochote na jakas luzna gierke co byscie wzieli z tamtych? Myslalem o devil may cry hd ale ogralem na ps2 wiec wolalbym cos innego? Dante inferno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Aliena z wielkanocnej promocji (20pln)? Jak wypada singiel jeśli chodzi o klimat dla fana serii? Długi jest? Jest tam online i czy żyje? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego, dobrze ci radzę. Do dziś w uszach dźwięczy mi ten niepełnosprawny odgłos karabinu. To najśmieszniejsza gra w jaką było dane mi zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może nie jest mistrzostwem świata ale na aledrogo można ją za 9.90 kupić. Nie jest to super gierka ale jak się patrzy na nią jak na czystą rozrywkę to da się grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej gra bekowa niż poważny tytuł. Jak Ci nie szkoda 20zł i masz kumpli którzy by z Tobą zagrali dla śmiechu to warto...w innym przypadku lepiej daruj sobie ACM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Jednak sobie odpuszczę. Nie jest to kwestia kasy, a raczej czasu. Szkoda mi go na kiepskie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni no Kuni vs Tales of Graces f ??

 

Cukierkowe klimaty jakoś przeboleję, ale martwi mnie walka, a dokładniej - odejście od trybu turowego :/ Jako zwolennik starych FF mam obawy, czy zdzierżę nowy sposób rozgrywania pojedynków, z drugiej strony potyczki w FF XII pomimo braku "starych tur" nawet przypadły mi do gustu, więc może nie taki diabeł straszny, jak go malują. :) Jak to wygląda w w/w produkcjach?

 

Ps. Na obie produkcje nie znajdę czasu, a tęsknie za dobrym jrpg, w końcu ile można katować "fajnale" :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest tam tryb turowy, masz atb itp itd a jedyna różnica jest taka że możesz poruszać się podczas walki i atb jest active.

 

Wg. mnie z tych dwóch gier to NNK...ale jak już byś miał ToX zamiast ToGF to wtedy TOX>NNK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanko, najlepiej ToGf, najlepszy system walki i najbardziej rozbudowany tytuł, potem ToX i na końcu NNK pomimo pięknej muzy i grafy system walki ssie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci na pudelku nie zalezy to wez oba tytuly bo dostaniesz w promo taniej niz jeden w pudle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś dla znajomego. Jest maniakiem Battlefielda i FIFY :D (dziennie w samego BF min. 1 godzinę :P ). 

 Ma wszystkie NFS, FIFY (od 10) i BF oraz ma dwie gry na MOVE. Budżet 50zł, powinna być nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś dla znajomego. Jest maniakiem Battlefielda i FIFY :biggrin: (dziennie w samego BF min. 1 godzinę :P ). 

 Ma wszystkie NFS, FIFY (od 10) i BF oraz ma dwie gry na MOVE. Budżet 50zł, powinna być nowa.

 

"Budżet 50 zł, powinna być nowa" to prawie sprzeczność :).

Może Killzone 3, który jest pierwszosobową strzelanką z multiplayerem i z obsługą move. A jak nie to polecam coś z serii Call of Duty albo Medal of Honor Warfighter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy posiada ktos w kolekcji gre split/second velocity? chce sie dowiedziec czy multi w tej grze jeszcze zyje.

 

shift 2 wart jest uwagi? slyszalem kiedys ze jest slabszy od 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shift 2 wart jest uwagi? slyszalem kiedys ze jest slabszy od 1.

 

Moim zdaniem jest rownie dobry co - Shift1. 1ke ogralem i zrobilem prawie wszystko z wyjatkiem driftu.

w Shift2 mam jakies 36% kakiery ukonczonej i powiem ze podobalo mi sie dla mnie to taki gdzie niegdzie podrasowana 1. Jest widok z kasku (choc nie gra sie z nim latwiej), jest wiecej ustawien jesli chodzi o tunning wozu. Mnie zarowno 1 jak i 2ka przypadly do gustu.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić z tej wyprzedaży wielkanocnej Star Treka ?

Edytowane przez Paweł91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam gry rajdowej na 2 osoby. Grafika musi byc bardziej realistyczna , nie bajkowa jak f1 stars czy inne. Mam 3 typy dirt 3, grid2, gt5. Moze sa jeszcze jakies, ja nie znalazlem. Jaka gre polecicie? A, na gameplayach na yt z gt5 widac na splicie jakby nie cale auto, troche uciete, czy w grze tak jest? Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy oddalić kamerę i widać normalnie.

 

Z tej trójki to GT5 wg. mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w różne FPS, niestety wiele z nich zaczęło mnie zaczęły nudzić swego czasu. Uratował mnie tryb zombie w Black Ops'ie, który uważam za na prawdę świetny. Stąd też moje pytanie. Są jakieś dobre alternatywy w świecie gier z zombie dla Black Opsa ? Moglibyście jakieś pozyjce polecić? Może podam dlaczego tak mi się spodobał tryb zombie w BO2:

- klimat, bardzo mi pasuje owy klimat,

- silink, co jak co ale pomimo braku zniszczeń silnik w CoD'ach jest naprawdę dobry. (chyba więszkość jak nie każdy kod korzysta z tej samej biblioteki bodajże napisanej w C)

- współpraca, multiplayer (4 gości, reanimacja)

- pomimo że mało mapek (tylko w green run podstawę gram) to jednak starcza na wiele godzin gdyż każda rozgrywka jest inna.

 

*pytanie czy musi być multiplayer w grze z zombie - niekoniecznie ale jest naprawdę mile widziane tym bardziej, że Zombie BO2 tak bardzo podpasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w różne FPS, niestety wiele z nich zaczęło mnie zaczęły nudzić swego czasu. Uratował mnie tryb zombie w Black Ops'ie, który uważam za na prawdę świetny. Stąd też moje pytanie. Są jakieś dobre alternatywy w świecie gier z zombie dla Black Opsa ? Moglibyście jakieś pozyjce polecić? Może podam dlaczego tak mi się spodobał tryb zombie w BO2:

- klimat, bardzo mi pasuje owy klimat,

- silink, co jak co ale pomimo braku zniszczeń silnik w CoD'ach jest naprawdę dobry. (chyba więszkość jak nie każdy kod korzysta z tej samej biblioteki bodajże napisanej w C)

- współpraca, multiplayer (4 gości, reanimacja)

- pomimo że mało mapek (tylko w green run podstawę gram) to jednak starcza na wiele godzin gdyż każda rozgrywka jest inna.

 

*pytanie czy musi być multiplayer w grze z zombie - niekoniecznie ale jest naprawdę mile widziane tym bardziej, że Zombie BO2 tak bardzo podpasował.

Dead island brałeś pod uwagę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co najpierw zagrać? Uncharted 3 czy Remember Me ? Obydwie gry mam dzięki ps+ i nie wiem na którą najpierw się zdecydować, pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×