Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

170 zł - U1 i U2 czy BF3? (mam ochotę na FPS ale Uncharted też trzeba by przejść.). BF3 w przeciągu kilku dni może stanieje bo już po świętach (przed świętami dało się wyrwać za 160-170 (!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, na święta sprawiłem sobie konsolkę i szukam pierwszej gry a że funduszy mało to musi być to dobra decyzja na długi czas :D zastanawiałem się nad Killzone 3, Darksiders i Skyrim (słyszałem gdzieś, że po 30h grania gra po prostu zamula nie wiem czy to prawda). Chyba, że polecacie coś innego dla nowicjusza ?

W Killzone nie grałem, więc się nie wypowiadam. Skyrim na razie brałbym na PC(jeśli masz wystarczająco dobry sprzęt), ponieważ jeśli na PS3 zabuguje się jakiś quest to leżysz i kwiczysz a na PC można poratować się konsolą. Także pozostaje Darksiders, którego zresztą polecam. Gra jak na dzisiejsze standardy w tego typu grach jest dość długa, ponieważ pierwsze przejście zajęło mi 23 godziny. Z innych tytułów polecam dwie pierwsze części Uncharted(w trzecią jeszcze nie grałem, więc się nie wypowiadam), Heavy Rain, Metal Gear Solid 4 czy Heavenly Sword(ale jest krótka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snipe__PL

BF3 bardzo polecam jak i BF BC2 też jest super.

Uncharted 1,2,3 też fajne gry :)

Ceny oczywiście spadają po 1mies.-3mies.

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać bo jutro jade do galerii krakowskiej i chce sobie kupić :

GTA IV z tymi dwoma częściami GTA albo ; NFS : The Run albo : Gran Turismo 5

CENA GTA : 169zł CENA NFS : ok 200zł CENA GT5 : ok . 90

mam 2stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty wziąłeś cenę za GTA? O.o Nie lepiej kupić przez neta? Wyjdzie Ci na pewno sporo taniej :)

Nie lepiej jakieś inne gry sobie kupić? Moim zdaniem GTA i GT5 (bez kiery) jest słabe. W NFS grałem tylko w demo i jak dla mnie to to samo co Hot Pursuit tylko grafika lepsza trochę. Nie lepiej kupić jakieś U3, Batmana czy coś starszego, ale ciekawego? Pisze Ci co ja bym zrobił :)

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Czysty

jakbyś pokombinował z innych źródeł niż saturn to dałoby się kupić więcej niż jedną grę.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do saturna się nie wybieram albo do galerii albo do media markt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik , Empik ale jak by co to ten Media markt to nie tylko to tam jest jeszcze real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w Krakowie jakichś mniejszych sklepów z grami? Tam powinno być taniej, albo na allegro z odbiorem osobistym? :) Tak starczy Ci na więcej na pewno.

W empiku strasznie zdzierają. Czasem coś się trafi, ale raczej w sklepie internetowym.

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Czysty

mylisz galerie i sądze, że nie masz odpowiedniego wieku na forum

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jeszcze pytanie, jakie rpg byście polecili w rozsądnej cenie, które ma multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie jakieś Guitar Hero, ale nie wiem jakie. Gatunki jakie by mi najbardziej pasowały to metal i rock. Zastanawiałem się nad GH Metallica. Czy to dobry pomysł? Który GH jest najnowszy/najlepszy? Jaką gitarę wybrać? Czy starsze gitary działają w nowszych grach i na odwrót?

Ponawiam, bo zniknęło już daleko w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie GH są fajne ;). Jak lubisz metal i rock to zdecydowanie bierz metallica'e. Popatrz jeszcze na Rock Band. Może akurat piosenki przypadną Ci do gustu thumbsup.gif. Ja mam gitarę Les Paula (taką czarną) i nie narzekam - działa zarówno z Rock Band jak i Guitar Hero.

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie GH są fajne ;). Jak lubisz metal i rock to zdecydowanie bierz metallica'e. Popatrz jeszcze na Rock Band. Może akurat piosenki przypadną Ci do gustu thumbsup.gif. Ja mam gitarę Les Paula (taką czarną) i nie narzekam - działa zarówno z Rock Band jak i Guitar Hero.

Dziękuję.

A co myślisz o tym:

http://allegro.pl/guitar-hero-6-warriors-of-rock-gitara-ps3-i2001973481.html

http://allegro.pl/ps3-guitar-hero-warriors-of-rock-metallica-nowy-i2019110050.html

Taka sama cena, a w jednym zestawie jest dodatkowo Metallica, a ludzie i tak biorą tą mniej opłacalną...

To jest ten Les Paul?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np wolę rockband :) Tzn grałem w Rockband Green Day i super było. Ale to na X'ie grałem na gitarce Xplorer (z kompa) kupionej za 30zł od kumpla :)

@UP

Ten zestaw z Metallicą jest ok. Nie to nie jest Les Paul :)

Edytowane przez maciek1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np wolę rockband :) Tzn grałem w Rockband Green Day i super było. Ale to na X'ie grałem na gitarce Xplorer (z kompa) kupionej za 30zł od kumpla :)

@UP

Ten zestaw z Metallicą jest ok. Nie to nie jest Les Paul :)

Ok, dziękuję. A lepszy jest Les Paul czy ta gitarka z wyżej wymienionych zestawów? Przepraszam, że taki jestem niespokojny ale chcę wybrać najlepszą opcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawdziwy elektryk, więc nie ma różnicy ;p Tylko w wyglądzie, ewentualnie jaka byłaby wygodniejsza dla Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz to bierz ten zestaw z metallicą - dobra cena. Ja osobiście też wole Rock Banda. Ale jeżeli o gitarce mowa, to niektóre mają taki panel do solówek (lepiej się gra). thumbsup.gif

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, więcej mi nie trzeba ;) Jak uzbieram kasę to biorę tą z Metallicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem 1 gry

W gre wchodza albo Uncharted 3 ,Fallout 3:New Vegas

Czy mapa w F:NV jest wieksza niz w F3? no i co byscie brali biorac pod uwage wasze sugestie i moje ze obie poprzedniczki jak i U2 jak i F3 zrobily na mnie swietne wrazenie (choc U1 bardziej mi sie podobala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ta kwestia była już wałkowana w poprzednim temacie, ale niestety nie mogę znaleźć tych postów :confused:

Pytanie brzmi: TOP SPIN 4 czy VIRTUA TENNIS 4? (chyba, że jest na horyzoncie jakiś nowy tenis?)

Który z nich lepiej spisuje się w połączeniu z move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam do wydania około 250-300zł. Co warto kupić za tą kwotę? Głównie gram w sportowe gry, wyścigi i strzelanki. Zastanawiałem się nad FIFA 12, Top Spin 4, GranTurismo 5 i Call of Duty MW2 lub MW. Doradźcie coś :)

Pamiętam, że ta kwestia była już wałkowana w poprzednim temacie, ale niestety nie mogę znaleźć tych postów :confused:

Pytanie brzmi: TOP SPIN 4 czy VIRTUA TENNIS 4? (chyba, że jest na horyzoncie jakiś nowy tenis?)

Który z nich lepiej spisuje się w połączeniu z move?

Jak na move to tylko Virtua Tennis 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×