Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam do wydania około 250-300zł. Co warto kupić za tą kwotę? Głównie gram w sportowe gry, wyścigi i strzelanki. Zastanawiałem się nad FIFA 12, Top Spin 4, GranTurismo 5 i Call of Duty MW2 lub MW. Doradźcie coś :)

wyścigi - Gran Turismo 5 (symulator), Dirt 2, z NFS to może Hot Pursuit, może Motorstorm: Apokalipsa / Burnout Paradise

sportowe - NBA2k12, Fifa 12 (ewentualnie 11), Top Spin 4 (ewentualnie Virtua Tennis), Sports Champions (jeśli posiadasz move)

fps - Battlefield BC2/ z CoD'ów tylko i wyłącznie MW 1 i 2 (Black Ops'a odpuść, MW3 też)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to mam mętlik, biorę Darksiders (na allegro po 60zł to chyba dobra okazja ?) i może wyłudze od siostry pare złotych na Skyrima :D mój PC ma z 6 lat, służy jedynie do komunikacji przez Skype... Chyba, że macie jeszcze inne propozycje ? (posiadam też 2 move jeśli w czymś to pomoże)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam do wydania około 250-300zł. Co warto kupić za tą kwotę? Głównie gram w sportowe gry, wyścigi i strzelanki. Zastanawiałem się nad FIFA 12, Top Spin 4, GranTurismo 5 i Call of Duty MW2 lub MW. Doradźcie coś :)

Fifa 12 mogę ci zdecydowanie bardzo polecić. Realizm gry. Skoro masz move to kup sobie jakiś boks i sports champion. Jeśli chodzi o gry samochodowe to ciężko powiedzieć, bo w takowe za bardzi nie gram, grałem w motorstorm apocalipsa i szczerze mówiąc słaby. Z gameplayów dirt 2 wydaje się być spoko. Podsumowując za ty pieniądz kup sobie sports champion i fife 12. To są pewniaki których na pewno nie będziesz żałować :)

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dam Red Dead Redemption i dostanę Fight Night Champion. Opłaca się???

Ogólnie oby dwie gry fajnie, ale jak przeszedłeś rdr i znudził ci się multi to jak najbardziej możesz się wymienić, a z resztą Fight Night Champion jest droższy :) :)

Edytowane przez d01011990
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na move to tylko Virtua Tennis 4.

Nie zgodzę się z tymwhistling.gif. Moim zdaniem lepsze jest Top Spin. Na youtube są filmiki, pokazujące jak działa move w tych grach. Ja osobiście posiadam Top Spin 4 i uważam, że to był dobry wybór.

@Rastafaraj: Opłaca się, opłaca ;).

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 GOTY czy Oblivion GOTY??

Lubię i klimaty postapokaliptyczne i walkę na mieczę itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 GOTY czy Oblivion GOTY??

Lubię i klimaty postapokaliptyczne i walkę na mieczę itp...

Teoretycznie to w Fallout 3 GOTY, też masz możliwość walki bronią białą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 GOTY czy Oblivion GOTY??

Lubię i klimaty postapokaliptyczne i walkę na mieczę itp...

W Oblivion dobijały mnie lokacje w tytułowej Otchłani. Nie dość że zawsze była to ta sama lokacja z jedynym możliwym sposobem jej przejścia. No i skalowanie przeciwników.

Fallout da ci więcej radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą część Skate'a wybrać: Skate 2 czy Skate 3. Czy jest możliwość gry multiplayer lub co-op? Proszę o porady. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 mogę ci zdecydowanie bardzo polecić. Realizm gry. Skoro masz move to kup sobie jakiś boks i sports champion. Jeśli chodzi o gry samochodowe to ciężko powiedzieć, bo w takowe za bardzi nie gram, grałem w motorstorm apocalipsa i szczerze mówiąc słaby. Z gameplayów dirt 2 wydaje się być spoko. Podsumowując za ty pieniądz kup sobie sports champion i fife 12. To są pewniaki których na pewno nie będziesz żałować :)

Kupiłem sobie FIFE 11 i GranTurismo 5. Popołudniu podjadę jeszcze po używkę MW2 :) Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serii czy się opłaca :D.Więc tak moje infamous2 pl edycja specjalna(bez wykorzystanych dodatkowych kodów) za uncharted 3 (bez kodu online) i moje pes11+uncharted2 pl za fifa12pl+niewykorzystany kod online? Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą część Skate'a wybrać: Skate 2 czy Skate 3. Czy jest możliwość gry multiplayer lub co-op? Proszę o porady. Dzięki :)

Jak chcesz grać w kilka osób na jednej konsoli to bierz Skate 2.

z serii czy się opłaca :D.Więc tak moje infamous2 pl edycja specjalna(bez wykorzystanych dodatkowych kodów) za uncharted 3 (bez kodu online) i moje pes11+uncharted2 pl za fifa12pl+niewykorzystany kod online? Dzięki za odpowiedzi :)

Infamousa bym nie wymieniała(no chyba, że nie zależy Ci na multi w u3), pesa i uncharteda za fife tak. thumbsup.gif

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą część Skate'a wybrać: Skate 2 czy Skate 3. Czy jest możliwość gry multiplayer lub co-op? Proszę o porady. Dzięki :)

Ogólnie ciężko wybrać która część jest lepsza. Ja osobiście wybrałbym Skate 3. Multiplayer oczywiście jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać w kilka osób na jednej konsoli to bierz Skate 2.

Infamousa bym nie wymieniała(no chyba, że nie zależy Ci na multi w u3), pesa i uncharteda za fife tak. thumbsup.gif

No tak,ale zawsze moge dokupić kod online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze multi do 100zł?

BF BC2

RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@erroreq: Może Red Dead Redemption, Uncharted 2, LBP biggrin.gif

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze multi do 100zł?

Może Killzone 3 lub Uncharted 2 ?

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ta kwestia była już wałkowana w poprzednim temacie, ale niestety nie mogę znaleźć tych postów :confused:

Pytanie brzmi: TOP SPIN 4 czy VIRTUA TENNIS 4? (chyba, że jest na horyzoncie jakiś nowy tenis?)

Który z nich lepiej spisuje się w połączeniu z move?

Odpowiem ci tak w Virtua tennis 4 nie grałem,ale Top spina dostałem na święta i gra jest naprawdę bardzo fajna, kariera przyjemna a jak masz osobę z którą można pograć jest bardzo przyjemnie,online zagrałem 2 mecze bo trafiłem na kolesia który umiał grać więc wrócziłem do singla i się uczę aby stać się lepszym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×