Skocz do zawartości
Chevbacca46

Drift Tournament

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzgledu na brak w GT5 czegos takiego jak wyscigi driftu otwieram sesje. Bedzie polegac ona na; Startuje dwoch kierowcow.Reszta siedzi w pokoju i obserwuje dany przejazd tych wlasnie dwoch kierowcow.Obaj kierowcy beda mieli 2 przejazdy . Raz jeden , a pozniej drugi z przodu.Liczy sie odleglosc do prowadzacego driftera ,kat,predkosc i wszystko co z driftem zwiazane,Kontakt zabroniony.Ilu kierowcow tylu sedziow. Powiedzmy ze bedzie nasz 10-ciu, wiec sedziow jest 8-miu,gdyz wiadomo dwoch jedzie. ocena sedziow polega na daniu zaledwie jednego punktu danemu kierowcy,ktorego to uwazal za lepszego.Przechodzi kierowca ktory wygra oba przejazdy a przegrany odpada i walczy o nizsza pozycje z innymi przegranymi. Dobor samochodow tylko FR. Zapraszam do Zapisywania sie. Termin jeszcze nie uzgodniony gdyz jezeli bedzie zainterwesowanie odbedzie sie ankieta.Aha punkt zostaje przyznany po przejezdzie obydwu przejazdow heheeh zeby wiedziec kto byl lepszy (wedlug danedo sedziego) i komu nalezy sie dany punkt.

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograniczenie opon ? mocy ? jak co, to jestem wstępnie zainteresowany (zobaczymy jeszcze, jaki dzień i godzina ewentualnie przypadnie) :smile: Aston Martin V8 vantage 900Km/1200Nm , opony KT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez ograniczen jak narazie . Zobacze jak to bedzie szlo, ale wiadomo ze trzeba bedzie wziasc cos mocnego jak jakise 600koni i sportowe miekkie wtedy sa dobre.np. sesja pierwsza odbedzie sie na torze indianapolis tor drogowy.Sa tam super zakrety na drifta. Ja np.bede to robil na tej sesji SLS AMG. Nie bedziemy jezdzic czlych okrazen(zaleznie od toru) tylko odcinki tzn. kilka zakretow.

Dla mnie cos nowego wiec czekam na pomysly,zeby to jak najfajniej wyszlo.Beda tez przejazdy samodzielne.Wtedy punktacja do 10 od kazdego z sedziow . Oczywiscie wygrywa ten kto zdobedzie najwiecej punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja rzucę na początek kilka pomysłów :

- całe okrążenie, nie odcinki ( będzie łatwiej oceniać umiejętności niż np. tylko na 3 zakrętach, do tego dochodzi umiejętność złożenia się w zakręt z daleka )

- opony Komfortowe miękkie co najwyżej ( ja na KT przykładowy zakręt brałbym z prędkością 80km/h , Ty na SM już 120 km/h - chyba nie trzeba tłumaczyć, jakby to przeszkadzało w jeździe parami )

- pokój z najwyższą jakością przesyłania danych ( ten na 5 gwiazdek ) , w innym przypadku jest niedokładne odwzorowanie czyjegoś przejazdu, gdy oglądamy to jako widz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje opony musza byc takie same juz o tym myslalem i potwierdzam. Ogolnie dobre pomysly.Biore pod uwage.Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niespecjalnie potrafię driftować, ale z chęcią bym się udzielił jako sędzia albo zwykły widz - jeśli będzie można. Będę śledził temat i trzymam kciuki, żeby to wypaliło, bo akcja jest nad wyraz ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie poki co masz miejsce.Jednak jezeli bedzie tylu zawodnikow ze bedzie pelen pokoj no to niestety jezeli bedziesz chcial w tym uczestniczyc bedziesz musial byc zawodnikiem heheeh, ale jak narazie jest nas trzech. ;D Powiedzmy , ze jeszcze kilku i mozemy startowac ;)

HAHAHAHAHHAHA no nie moge Medmaxx dopiero zauwazylem hahahahahah Mam nadzieje ze mokra jak wisla hahahaha ;P (I) ( . Y . ) hahahahaha

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac nie ma zainteresowania a w trzech nie bedziemy robic turnieju hehehe.No coz pora zamknac temat i po sprawie .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl zainteresowany czyms takim ,nadal aktualne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i ja moglbym sprobowac swoich sil heh;) wiec jesli aktualne, to bylaby nas wystarczajaca ilosc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal jestem chętny jak co, o ile nie będzie ograniczeń mocowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra , wiec mozna cos pomyslec. Jest wiecej chetnych .

Prosze wpisac sie na ponizsza liste i podac jaki dzin pasuje i o qtorej godzinie tak jak np. ja

Kierowca Czas

1. Chevbacca46 - nie ma znaczenia

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chlopaki jeszcze moze jakies pomysly co do punktacji bo ja cos tam napisalem , ale nie jestem do tego jakos przekonany. Moze tak . Dawali bysmy punkty za predkosc,kat, zlozenie sie,jak blisko zawodnik trzyma sie pierwszego i jak bysmy to oceniali ?? od 0/10??? Czekam na pomysly i na wpisy . :pardon:

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chevbacca46 - nie ma znaczenia

2. David020394 - nie wiem

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Edytowane przez Dav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chevbacca46 - nie ma znaczenia

2. David020394 - nie wiem

3. medmaxx89 - preferuje jakoś w tygodniu, po godz 21

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

może na początek turnieju proponuję pojedyńcze przejazdy, tzn jedna osoba wyjeżdża z boksu, robi do końca kółko rozgrzewkowe i po minięciu start/mety robi okrążenie oceniane . Wszyscy oglądają jego całe okrążenie i później wystawiają ocenę całościową, np od 0 do 10 :smile:

Jazda parami to już większa rozkmina, bo np jak oceniać dwóch kierowców jednocześnie, skoro można mieć podgląd tylko na 1 ?:tongue: i co np, kiedy drugi wjedzie w pierwszego i ten wypadnie z trasy czy coś w tym stylu ? Oczywiście to tylko takie luźne spekulacje, ale jak macie jakieś pomysły na ocenianie dwojga na raz, to się dzielcie nimi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku mozemy jazdzic pojedynczo. Masz racje. Natomiast na wolnych treningach mozna sie dotrzec w parze bo wiadomo ,ze bedzie trudno.co do kontaktu to zabroniony. Jezeli drugi kierowca spowoduje kontakt automatycznie odpada i przechodzi ten co jechal pierwszy. Troche brutalnie , ale ja to tak widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chevbacca - nie ma znaczenia

2. David020394 - nie wiem

3. Medmaxx89 - preferuje jakos w tygodniu, po godz 21

4. Niebieskooki - nie ma znaczenia

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ja mam jeszcze jedna prosbe, zeby tor byl w miare szeroki ,bo takim znowu profesjonalista to Ja nie jestem ;). A co do oceniania 2 kierowcow na raz to byloby kilku sedziow I kazdy ocenialby jednego kierowce, chyba bedzie latwiej bo jeden kierowca pojedzoe szybciej inny wolniej. No I to chyba wszystko ode mnie.

Edytowane przez GT5Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisalem juz w innym watku chetnie jesli godzina bedzie ok dla mnie chyba ze weekend to pora nie ma znaczenia:)

co do pkt to moze zrobic tak jak to jest w prawdziwych turniejach driftu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chevbacca - nie ma znaczenia

2. David020394 - nie wiem

3. Medmaxx89 - preferuje jakos w tygodniu, po godz 21

4. Niebieskooki - nie ma znaczenia

5. buggarek - tak jak Med po 21 i bardziej w tygodniu

6.

7.

8.

9.

10.

Edytowane przez swietym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak wam nie wyjdzie zapraszam

wiecej na stronie gt5amiga.pl w dziale drift

wyzej dalem filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam bo mam zajęty TV.

Więc tak to wygląda:

1. Chevbacca - nie ma znaczenia

2.

3. Medmaxx89 - preferuje jakos w tygodniu, po godz 21

4. Niebieskooki - nie ma znaczenia

5. buggarek - tak jak Med po 21 i bardziej w tygodniu

6.

7.

8.

9.

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×