Skocz do zawartości
ONE

Batman Gotham City Impostors

Rekomendowane odpowiedzi

Sieciowy fps na wzór Team Fortress. Zapowiada się świetny tytuł, cena coś w okolicach 50zł, dość droga, ale wydaje mi się, że będzie warto, bo gra zapowiada się lepiej niż niejeden CoD/BF.

Jak to miodnie wygląda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla zainteresowanych - Na US Store jest darmowa beta, pogram trochę i oczywiście zedytuje posta pisząc w nim co sądze.

Edit: Pograłem, pograłem, wbiłem 20 poziom i stwierdzam, że gra się bardzo fajnie, szczególnie kiedy mamy kogoś w party ze znajomych i mamy możliwość z nim w tym czasie rozmawiać, fun fun fun :thumbsup:. Mam tylko jedno zastrzeżenie, które na pewno wyeliminują w pełnej wersji gry, a właściwie to zawieszanie się konsoli, przedwczoraj konsola podczas gry zawiesiła mi się 3 razy więc po prostu odpuściłem dalszą grę, bo bałem się że jeszcze trochę i coś mi się ze slimką stanie, anyway, w porządku klasy, fajny jest też custom klas pod własne widzimisię, rozbawił mnie trochę wygląd Uzi z dodatkowym celownikiem bo broń wyglądała zupełnie jak inne urządzenie. No i pytanie jedno, bo trochę nie ogarniam do końca - Kupiłem paintjob do broni ponieważ odblokował mi się jeden, no i co on właściwie robi? Bo wydawało mi się że farbuje broń, ponieważ można go dokupić do głównej giwery, lub tej dodatkowej, ale okazało się że nie bardzo.

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabiłem 8lvl i jak dla mnie bardzo przyjemna gierka, bez szału ale gra się przyjemnie i miło nabijać kolejne levele, a cała otoczka dodaje uroku. Ciekawe na ile wycenią bo zapewne się skuszę na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem kilka rundek w bete i podziele sie wrazeniami.. na poczatku rozczarowala mnie grafika, ale mysle sobie nie jestem gimbusem, liczy sie fun! odpalam i dostalem w ciry.. przeszedlem sobie tutoriala, ogarnalem zabawki i jazda.. Nastepne dwie rundy wygrane :D no ale nie o wynikach mialo byc.. Gra daje mocnego kopa wlasnie dzieki zabawkom, jazda na wrotkach, latanie pelerynka (notabene dostalem odznake latajacej wiewiorki :D za najdluzszy czas w powietrzu) czasami wrecz chore zabawki daja rade.. dzieki tym smakom gra dostarcza nam mega funu, niestety nie rozkminilem jeszcze jak sie bronie upgrejduje ale mysle ze w pelnej sie juz tym pobawie, mozna zmieniac camo, dodawac jakies pierdolki.. postacie wygladaja komicznie, a rozgrywka? cos jak unreal wiec na odstresowanie i pogranie ze znajomkami jak znalazl. Pewnie sie skusze i pobatmanie troche pod koniec lutego :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza gra w którą gram przez neta. Mistrzostwo jak dla mnie!

Może ktoś ma ochotę popykać w betę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dzisiaj nabiłem 8lvl i muszę powiedzieć, że gra jest super :D Gadżety rewelacja :D

Takie właśnie "zabawnego" fps'a brakuje mi do mojej kolekcji :D Relax i odpoczynek od CoD'a, BF3 czy K3

Na początku rzuca się w oczy średnia grafika, ale mam nadzieję, że poprawią to do czasu wydania pełnej wersji.

Mi podczas gry ani razu nie zawiesiła się konsola, znaczących spadków klatek nie zauważyłem.

Gra pewnie ma śmigać w 60fps [pasuje jak ulał w takiej grze], bo na 30fps to mi nie wygląda [na pełne 60fps także nie :D]

Muszę dzisiaj pograć dłużej, by dostrzec więcej szczegółów

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja gra i dawka humor! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra. Mnóstwo oryginalnych broni oraz gadżetów, pełno statystyk czy różnych rzeczy do odblokowania, DMG broni niższy niż w MW3/BF3 (nice), jedyny problem to dołączenie się do gry, czasami łączy mnie za 3 razem. Mam nadziej, że z pełną wersją nie będzie takich problemów. Ciekawe na ile wycenią ten tytuł, ale obstawiam coś w okolicach 39/45zł. Czekam na premierę, bo zapowiada się bardzo miła odskocznia od multiplayera Uncharted 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery klase do wyboru, zbieranie doświadczenia, ulepszeń i kupowanie strojów.

Możliwe że większa różnorodność występuje w trybach.

Ekrany ładowania obfitują w dowcipy.

Wersja finalna będzie stabilniejsza i szybsza. Na pewno kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wciagam pelna :)

Wlasnie na taka produkcje czekalem... Milo sie nabija kolejne fragi a kiedy giniesz to tez masz z tego radoche ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, bo już dawno , żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Jeśli kupię na amerykańskim PSS to będę mógł grać i łączyć się przez neta bez problemu? Czy są jakieś niedogodności i utrudnienia z posiadania takiej wersji a nie europejskiej? Bo prawdę mówiąc nie chce mi się czekać jeszcze jeden dzień dłużej po to by mieć europejską wersję.

Edytowane przez kudziowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo już dawno , żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Jeśli kupię na amerykańskim PSS to będę mógł grać i łączyć się przez neta bez problemu? Czy są jakieś niedogodności i utrudnienia z posiadania takiej wersji a nie europejskiej? Bo prawdę mówiąc nie chce mi się czekać jeszcze jeden dzień dłużej po to by mieć europejską wersję.

Na 95% nie będzie żadnych problemów, jedyne jakie mogą wystąpić, to podział na regiony, czyli np., nie zgrasz z polskimi graczami. Jest to mało prawdopodobne, ale lepiej uważać i wstrzymać się ten jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :( No ale skoro to sieciówka to powinienem grać z całym światem. Cóż nie znam się za bardzo (bo nigdy nie kupowałem jeszcze gry przez PSS, a tym bardziej nie grałem przez sieć do tej pory), dlatego pytam. Jutro mam jeszcze dzień wolny a później praca praca praca i mało czasu na granie, dlatego mnie ciśnie :)

Dzięki za odpowiedź, może jednak poczekam ten dzień dłużej, chyba że ktoś rzeczywiście będzie pewny, że to "nic nie grozi" to niech da znać!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, również czekam na gierkę i kupuję na pewno:] Jak ktoś już zassa ją z PSN to niech da cynk, bo podobno manager downloadu nie działa zbytnio:p Może faktycznie skrzyknąć kilkoro ludzi i pododawać się we friendsach i będzie się lepiej grało:) jakby co mój PSN nick: tomekchoi . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś premiera?! Kurcze, zapowiada się nieplanowany wydatek. GCI plus Shank 2. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzisiaj premiera. :) Beta się skończyła, ale warto kupujcie! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak macie, że ściągneliście wersję trial na 60 minut, jak chcę kupić pełną wersję to mi pokazuje, że nie ma zawartości :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też tak macie, że ściągneliście wersję trial na 60 minut, jak chcę kupić pełną wersję to mi pokazuje, że nie ma zawartości :/

Mam dokładnie to samo. Dziwne bo w sklepie na głównej stronie pojawia się odnośnik do pełnej wersji i jak w nią wchodzę jest tylko trial.

Nie jest to problem tylko naszego sklepu. W UK też nie ma.

Edytowane przez Kaazan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś błąd ze strony Sony. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×