Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj macie filmik, na którym widać jakieś info odnośnie GRID 2.



Podobno pierwsze informacje mają być na E3, także czekamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy jak najbardziej ale narazie są to mocne spekulacje. Coś mi sie wydaje ze dopóki codemasters męczy F1, nowego Grida nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak nic nie zobaczymy na e3, wlasnie.. Codemasters na razie siedzi cicho co pokaza, czy moze cos mnie ominelo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters przeważnie pokazuje sporo materiału na GamesComie, na E3 tylko pewnie powiedzą kilka słów o grze i nic więcej.

Jak ktoś liczy na gameplaye to się po prostu przeliczy :) Ale dobrze wiedzieć, że w końcu się coś rusza w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh Yeahhhhhhhhhhhhhhh. Żadny racer nie dostarcza mi tyle przyjemności co Grid, i jestem pewny że składam preordera gdy tylko się pojawi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy GRID był czadowy dla mnie ;) jedyna "ścigałka" którą potrafiłem męczyć dniami na multi :) trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kilka zmian:

- Brak widoku z kokpitu!!

- Single player, Multi, split screen!

- Nowy silnik graficzny EGO

- TrueFeel Handling System połączy fanów symulacji i arcade!

- Nie będzie np. Porsche, Lamborghini i Ferrari. Będą Mach 1 Mustang, BMW E30 M3, McLaren MP4-12C, Mercedes SL65 AMG, BAC Mono, Pagani Huayra i Koenigsegg Agrea R.

- Modyfikacja osiągów aut

Wyłapałem coś takiego. Brak Widoku z kokpitu? Toż to strzał w stope...

Ale Gridem jaram sie jak kościoły w Norwegii... chyba będzie preorder ;)

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łot da fak ? Jak to brak widoku z kokpitu ? Codemasters was chyba do reszty pojeba*o... Sory za emocje ale krew mnie zalewa jak mi Codemasters psuje grę... Ja w Gridzie zawsze śmigałem na kamerze z kokpitu bo gram na kierownicy, i nie wyobrażam sobie gry na innej kamerze... Screw You shitmasters...

Dobrze że gram na PC, to może chociaż moderzy coś zdziałają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie sie wkleił ten cytat ;) ja też zawsze pociskam w scigałki z kokpitu... w pierwszym Gridzie to była podstawa ;) mam nadzieje, że zmienią zdanie, mają jeszcze troche czasu na poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj większa ilość informacji:

CIRCUITS AND VENUES:

- Yas Marina Circuit, Abu Dhabi

- Paris

- Chicago

- Miami

- California

- Open road sections

- 3 continents: USA, Europe and Asia

- All new locations in the game

- Street circuits never seen in any Codemasters games before

- Classic and new circuits

CARS:

- Ford Mustang

- Nissan ............

- Chevrolet Camaro

- Chevrolet Corvette

- McLaren MP4-12C

- Ariel Atom

- Mercedes SLR?

- Pagani Huayra

- Cars spanning four decades

FEATURES:

- Street, track and road racing

- Single player, split-screen and online

- Expansive Career mode

- TrueFeel handling system

- Different race types

- Dynamic AI, the way you behave towards the AI will have an effect on how they behave towards you

OTHER INFORMATION:

- Will run under the Codemasters Racing title

- To be released in Summer 2013

- For Xbox 360, PS3 and PC

- A cinematic race experience

- Will run under the latest evolution of the EGO game technology platform

- Improved graphics, AI, handling and damage

- A great multiplayer experience with a unique progression system

- Integration with RaceNet

- No cockpit view, the time used for that will be used somewhere else

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś złego dzieje sie w Codemasters. wyraźnie widać, że z każdą produkcja idą w strone arcade. Miałem nadzieję, że po wygłupach z dirtem pójda po rozum do głowy i zrobia ukłon w stronę starszych i poważniejszych graczy. Oczekiwałem czegoś innego. Brak widoku ze środka - tego zupełnie nie rozumiem. Ja takiego grida nie chcę. Na szczęście mamy niedoścignione Gran Turismo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedoscignione gran turismo heheheh chyba tylko na ps3, z braku konkurencji wiekszej.. grid zawsze byl arcade. ale do rzeczy, brak kokpitu - strzal w stope, ten element w gridzie byl niesamowity jak ludzik sobie dawal rade przy driftach np w kokpicie.. w ogole ten trailer taki bez szalu, wyglada jak jakies intro gry sprzed kilku lat a nie efektowny zwiastun ktory mial swoj zwiastun.. zero ekscytacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na anglojęzycznych stronach. Ponoć grafa super i same tory graficznie zachwycają. Co do modelu jazdy, to Codies mówią, że zrobili wymagający realistyczny model jazdy przy współpracy z kierowcami wyścigowymi. Później go trochę ugładzili i ułatwili dla niedzielnych kierowców, tak że będzie przystępnie nawet bez żadnych wspomagaczy, ale nadal realistycznie O_o. Niestety oznacza to pewnie dla mnie niegrywalną pozycję. Lubię walkę w zakręcie a nie jedynie szybkie orientowanie się w którą strone kółkiem kręcić, ale zobaczymy.

Co do braku kokptu, to nie napisali, ale to prawdopodobne. Bez modelowania kokpitu mogą więcej mocy obliczeniowej użyć w modelowanie tras i aut. Gierka będzie ładniejsza, oni będą mieli mniej roboty a fani symulacji pójdą sobie gdzie indziej (tylko na PS3 to po ograniu GT5 można już tylko sobie pójść na PC).

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się chce

jestem wielkim fanem sportów samochodowych

grałem już w niejedną grę samochodową, rownież w Grida

ale przecież ten Grid 2 to jakiś crap totalny będzie

to zalatuje większym arcade niż w nowych odsłonach NFS

brak widoku z kokpitu?? :blink:

to ma być kontynuacja jednej z najlepszych torowych wyścigówek (moim zdaniem)

Codemasters strasznie zeszło na psy

zaczęło się od Dirta 2 w którego się wpieprzył ten cały obsrany Travis Pastrana i Block

już się boje co wyjdzie z Dirta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Są jakieś gameplay'e czy coś? Bo nie rozumiem narzekania?

Czy już dzieciarnia podchwyciła tekst, że brak kokpitów i wszyscy tylko teraz tego się czepiają, tak jak drzew w GT5?

Kto tak naprawdę jeździł od początku do końca na kamerze z kokpitu? Przecież robili podobno badania czy coś i wyszło im, że jedynie 5% graczy jeździ na tej kamerze.

Osobiście preferuję tylko i wyłącznie kamerę z maski. Kokpit to było do frajdy pograć chwilę, a potem znów wrócić do normalnej kamery.

Nie mówię, że to dobrze, że go usunęli, ale jeśli mamy dostać więcej fur, więcej torów, więcej dyscyplin zamiast tego, to ja jestem za.

Poza tym czepianie się GRID'a, że to arcade jest trochę śmieszne...nawet więcej niż trochę.

Przecież to jest arcade pełną gębą...nie wiem skąd wzięło się info, że ma być realistycznie?

Nawet bez asysty na padzie spokojnie można grać.

Nie graliście w poprzednią część czy jak? Bo ja spędziłem w niej masę godzin, a głównie w online.

To właśnie dlatego, że fizyka jazdy pozwalała bez problemu bawić się każdym autem, bez konieczności kilkugodzinnego ustalania setupu, itd.

To nie ta gra...

Amerykanizacja? Ale gdzie? Tak jak mówię, ktoś grał, widział?

Czy po jednym screenie z gry wiecie już wszystko? Myślę, że GRID spokojnie oprze się temu czym pogrążono serię DIRT.

Tu będzie zapewne wszystkiego po trochu. A o usunięciu jakiś dyscyplin z jedynki raczej nie ma się co bać

Jedynie można liczyć na poszerzenie gamy fury danej konkurencji + więcej ciekawych tras.

Jak ktoś oczekuje drugiego Gran Turismo, czy już w rFactora, to nie wchodźcie lepiej do tego tematu, bo tylko humor psujecie ludziom, którzy naprawdę na tą grę czekają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Są jakieś gameplay'e czy coś? Bo nie rozumiem narzekania?

Czy już dzieciarnia podchwyciła tekst, że brak kokpitów i wszyscy tylko teraz tego się czepiają, tak jak drzew w GT5?

Kto tak naprawdę jeździł od początku do końca na kamerze z kokpitu? Przecież robili podobno badania czy coś i wyszło im, że jedynie 5% graczy jeździ na tej kamerze.

Osobiście preferuję tylko i wyłącznie kamerę z maski. Kokpit to było do frajdy pograć chwilę, a potem znów wrócić do normalnej kamery.

Nie mówię, że to dobrze, że go usunęli, ale jeśli mamy dostać więcej fur, więcej torów, więcej dyscyplin zamiast tego, to ja jestem za.

Poza tym czepianie się GRID'a, że to arcade jest trochę śmieszne...nawet więcej niż trochę.

Przecież to jest arcade pełną gębą...nie wiem skąd wzięło się info, że ma być realistycznie?

Nawet bez asysty na padzie spokojnie można grać.

Nie graliście w poprzednią część czy jak? Bo ja spędziłem w niej masę godzin, a głównie w online.

To właśnie dlatego, że fizyka jazdy pozwalała bez problemu bawić się każdym autem, bez konieczności kilkugodzinnego ustalania setupu, itd.

To nie ta gra...

Amerykanizacja? Ale gdzie? Tak jak mówię, ktoś grał, widział?

Czy po jednym screenie z gry wiecie już wszystko? Myślę, że GRID spokojnie oprze się temu czym pogrążono serię DIRT.

Tu będzie zapewne wszystkiego po trochu. A o usunięciu jakiś dyscyplin z jedynki raczej nie ma się co bać

Jedynie można liczyć na poszerzenie gamy fury danej konkurencji + więcej ciekawych tras.

Jak ktoś oczekuje drugiego Gran Turismo, czy już w rFactora, to nie wchodźcie lepiej do tego tematu, bo tylko humor psujecie ludziom, którzy naprawdę na tą grę czekają.

No widzisz tak to już jest. Przeczytałem parę postów, zobaczyłem trailer i na tej podstawie wyciągam wnioski jak zresztą wiele osób. A widzisz dla mnie kamera z kokpitu jest ważna bo z maski nie lubie grać. Jeśli gram padem to z tyłu samochodu a jak na kierownicy to tylko z kokpitu. Pierwszy Grid był świetny. Też spędziłem przy PC masę godzin driftując Toyotą i licze na to że Grid 2 też zrobi na mnie dobre wrażenie. Ale masz racje, wyciągamy zbyt pochopne wnioski. Trzeba czekać na jakieś konkretne info i porządny gameplay. Mimo wszystko mam nadzieje że te plotki co do braku kamery z kokpitu są zmyślone bo inaczej będzie to wielkim minusem dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak na kierownicy to tylko z kokpitu.

Każdy lubi co innego, ale jak dla mnie granie na kierownicy z kokpitu jest bezsensu bo w zasadzie widzisz dwie kierownice (swoją+na ekranie). Bardziej realnie i według mnie lepiej jeździ się w takim wypadku na kamerze z maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×