Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co i gdzie mam kliknąć ? 

Widzę po twojej sygnaturze, że jesteś świerzy w temacie kąsoli. Warto jednak w menu głównym PS3 pobiegać sobie po ikonkach i zobaczyć co tam się dzieje.

Szukaj napisu System settings (ustawienia systemowe), a potem Language (język). Poruszanie się w menu opiera się na ruchach lewo/prawo/dół/góra i klikaniu X. Tak jak w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie.

1. Czy dobrze rozumiem żeby zdobyć dodatkowe 10 trofeów trzeba wykupić dwie trasy i pakiet samochodów (łącznie z 70zł)?

2. Czy jest jakiś trick albo coś w

Drifting Like a Boss (Taki drift, że nie ma zmiłuj!)

You've scored 250,000 points in a single drift.

Zdobądź ponad 250 000 pkt w jednym drifcie.

za cholere nie chce mi wejść ten pucharek a np TOKYO DRIFT weszło bez problemu a trzeba tam zdobyć 350 000pkt

 

 

Dzieki.

Wybierz Custom Event i ustaw:

Race Type - Drift

Vehicle Tier - Tier One

Rounds - 1 Round

AI Drivers - Very Easy

Advanced Settings:

Grid Order - Random

Damage - Visual Only

Flashbacks - Unlimited

Wybierz trasę Okutama - Tenshi Way i Mazda RX-7 Type RZ

 

Mi udało się natłuc 399.000 korzystając ze wskazówek tego kolesia... podwójny mnożnik x6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po twojej sygnaturze, że jesteś świerzy w temacie kąsoli. Warto jednak w menu głównym PS3 pobiegać sobie po ikonkach i zobaczyć co tam się dzieje.

Szukaj napisu System settings (ustawienia systemowe), a potem Language (język). Poruszanie się w menu opiera się na ruchach lewo/prawo/dół/góra i klikaniu X. Tak jak w grze :)

Szkoda że oceniasz ludzi po sygnaturkach po podejrzewam że kiedy pierwszy raz grałem na pierwszym PSX'ie jeszcze w pieluchach chodziłeś i twoja ironia była zbędna. Dla twojej informacji to mój drugi profil tylko do PS4 stworzony więc daruj sobie instrukcje poruszania się po menu. Bardzo dziękuje za pomoc pomogło chociaż miałem ustawiony język "English" i działa ale tylko po Polsku a szkoda bo nienawidzę gier po polsku.

 

P.S Widzę że chyba rzeczywiście niedawno waliłeś w pieluchy bo pisze się konsoli a nie "kąsoli"

Edytowane przez kaktusr
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

Mam nadzieję ,że będę mógł czasem komuś pomóc albo dać dobrą radę.

Tymczasem chciałbym się zapytać , czy ktoś pomógłby w trofeach online w tej zacnej grze tj GRID 2?

Moja opinia o grze:

jest to 1 gra samochodowa w jaką grałem na konsoli , na komputerze grywałem głównie w NFSy starsze , czyli gry typowo arcadowe.

Gra mi się spodobała jednak ma kilka wad takich jak mała różnorodność tras , samochody przeciwników są często nie do zepchnięcia , samemu się od nich odbijamy , natomiast jeśli to komputer w nas wjeżdza znów jesteśmy na straconej pozycji.

W sieci gra się ciężko , wielu osobom zależy tylko na eliminacji przeciwnika a nie osiągnięciu dobrej pozycji.

Pozdrawiam i witam na forum.

Mam nadzieję , że ktoś pomoże w trofeum rywal,wygranie z ulepszonym i zwykłym samochodem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkownika kaktusra:  akurat zadałem sobie trudu i sprawdziłem czy z ustawień gry da się zmienić język i jeszcze pogmerałem w menu PS3, zanim odpisałem na twój post. Szczerze. Jeśli dalej grę z plusa masz po francusku (czy po polsku, zmienia się to u ciebie widzę), a ustawienia systemowe są na angielskim to jest jakiś bug i nie mogę ci pomóc. A chciałem :)

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję graczy, którzy pomogliby mi wbić trofeum "Zgoda buduje" Jeśli ktoś jest chętny, niech napisze mi na PSN. Moje PSNid: nick187_pl :)

 

 

AKTUALNE!












 

Edytowane przez nick187_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam problem z trofeum "nerwica natręctw". Mam przejechanie wszystkie zadania specjalne, wyzwania, każde wyścigi, poprostu wszystko co jest wymagane. Trofeum jak nie było tak nie ma... Jakieś sUgestie co może z tym być nie tak? W chronologii każdy wyścig sprawdzałem jest pierwsze wszędzie, bo i tak nie przechodziłem do następnej planszy bez pierwszego miejsca ;]. Wszystkie zadania specjalne odhaczone na zielono, żadnego nie ominąłem. Ktoś miał podobny problem?

Połowę gry prZeszedłem jeszcze raz, osobna każdą planszę w chronologii i dalej nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam problem z trofeum "nerwica natręctw". Mam przejechanie wszystkie zadania specjalne, wyzwania, każde wyścigi, poprostu wszystko co jest wymagane. Trofeum jak nie było tak nie ma... Jakieś sUgestie co może z tym być nie tak? W chronologii każdy wyścig sprawdzałem jest pierwsze wszędzie, bo i tak nie przechodziłem do następnej planszy bez pierwszego miejsca ;]. Wszystkie zadania specjalne odhaczone na zielono, żadnego nie ominąłem. Ktoś miał podobny problem?

Połowę gry prZeszedłem jeszcze raz, osobna każdą planszę w chronologii i dalej nic :/

A w WRC też byłeś pierwszy ? Gdzie się rozbija parę wyścigów w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSR Masz na myśli? W każdym sezonie w każdym wyścigu pierwszy.

Sprawdź sobie w statystykach. Wchodzisz w nie poprzez opcje.

 Mi dziś to trofeum wpadło normalnie,musiałeś zrobić gdzieś błąd.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś, kto pomogliby przy trofeum "Zgoda buduje" Mój PSNid: anty___55 nick na racenet anty55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w statystykach. Wchodzisz w nie poprzez opcje.

 Mi dziś to trofeum wpadło normalnie,musiałeś zrobić gdzieś błąd.

Wiem gdzie są statystyki :) mam wszystko ok, zrobione, trofea dalej brak. Musiałbym założyć nowego kierowcę, ale póki co szkoda mi osiągnięć online. Może gra zrobiła mi na złość, bo końcowego filmiku nie obejrzałem :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś, kto pomogliby przy trofeum "Zgoda buduje" Mój PSNid: anty___55 nick na racenet anty55

Cześć ja chętnie zrobie z tobą to trofeum też szukam pomocnej osoby mój nick psn kniec89 na race net też kniec89 jestem wieczorami dostępny wyślij zap do znajomych pozdro

Cześć ja chętnie zrobie z tobą to trofeum też szukam pomocnej osoby mój nick psn kniec89 na race net też kniec89 jestem wieczorami dostępny wyślij zap do znajomych pozdro

Anty55 wysłałem Ci już zaproszenie na Racenet po powrocie do domu zaproszę Cię na psn i się wieczorkiem możemy zgadać na to trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ponawiam, potrzebuję jednej pomocnej osoby do zrobienia trofki "zgoda buduje" mój psn: kniec89 Racenet: kniec89 - nieaktualne

Edytowane przez kniec89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wbicia "zgoda buduje" nick: mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też szukam.

 

mój psn: KT_74_06

racenet id: KT7406

 

jak ktoś chętny to proszę o wysłanie prośby o dodanie do znajomych

 

ps. ciepek96 wysłałem ci prośbę o dodanie do znajomych oraz zaproszenie przez racenet.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra na ps3 jest gówniana, grafika to jakieś nieporozumienie, płynność też :P

Grałem na pc i to jest chyba inna gra :)

 

A za multi 80% osób powinno dostać bana na konsole za jazdę. Po prostu jestem aż czerwony ze złości i bluzgam na pół bloku przez debili co jeździć nie potrafią :P

Dobór ludzi jest wręcz genialny do 1 poziomu dają ludzi z 99 poziomem :) i co się wchodzi to gra w toku. 

Odpaliłem grę bo widzę kumpel zrobił platynke to ja też zrobię bo na pc miło mi się robiło a tu jakie było moje zdziwienie :)

 

Edit:

Wreszcie platyna zrobiona i mam w d..ie tą grę ale ile nerwów na multi straciłem to masakra :) 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos jeszcze ? przydala by sie pomoc w trofikach online 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×