Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie wiem, czy kupować na premierę czy nie... W sumie to w pierwszej kolejności planuje sobie ograć Most Wanted, bo za 79zł warto brać. GRID 2 za 2 stówy? Słabo... Brakuje widoku z kokpitu, dla mnie to musowe, jeśli chodzi o wrażenia z rozgrywki, ale nie przekreślające tytułu. Przy jedynce spędziłem masę czasu. Z drugiej strony może poczekam aż stanieje i kupię w wakacje podczas sezonu ogórkowego? Na lipiec/sierpień będzie jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier od CM to już dawna się nie kupuje w dniu premiery.

Ostatnia warta uwagi gra od nich do DIRT2, cała reszta od tamtego momentu to jakieś popłuczyny, z daremnym F1 na czele.

GRID pierwszy był genialny, ale niestety wtedy jeszcze to było CM, które się chciało cokolwiek zrobić.

Teraz to już tylko odcinanie kuponów i jechanie na marce. Sam fakt, że nawet nie chciało im się kokpitów robić powinien mówić sam za siebie.

W dodatku cały model jazdy został zabrany z DIRT Showdown z tego co czytałem (wiadomo, odpowiednio przerobiony), ale ten DIRT to była najgorsza gra w jaką grałem ostatnimi czasy.

Naprawdę lepiej poczekać aż to coś stanieje. Jedynie co mnie napawa optymizmem to drift i touge.

Jak tego nie zepsuli/usunęli to może jeszcze coś z tego będzie. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze ciekawi ten tryb co sie trasa generuje, jakby cos takiego bylo w the runie bylby wiekszym kozakiem..

Co do slow Patricko.. Dirt 1 i grid kozak, ograne jeszcze na pc, dirt 2 na premiere.. Dirt 3 jak stanial troche, dodatki dokupione juz na skladkach.. Showdown kupiony slot i nawet nie skonczony.. Rownia pochyla od drugiej czesci, takze niestety tutaj spodziewam sie ze tez nie bedzie juz tak kolorowo, poczekam az spadnie do 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spadnie do 100 to zamkną serwery i po grze online :) Przecież tak było z 1. Kupiłem na PS3 Reloaded i po dwóch miesiącach nie można było pograć przez sieć. Biorę jak tylko wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknęli bo im się to nie opłacało. Zostały chyba tylko serwery od Xboxa.

Zresztą GRID to był tylko wyjątek, reszta gier ma serwery nadal Online.

Poza tym teraz będą trofea, RaceNet, itd. Nie ma obaw...z dobrych kilka lat pociągnie online w tej grze.

Kilka miesięcy po premierze i mamy połowę ceny jak nie mniej. Tytuły od CM zwykle szybko szły w dół.

A jak gra się okaże szmirą tak jak DIRT Showdown, to lada chwila gra będzie poniżej 10 funtów chodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za heads up. Tym bardziej zainwestuje te 79zł za Most Wanted teraz (bez wykorzystania online pass spokojnie za podobną cenę sprzedam, jak przejdę), który mam do ogrania i trochę się pościgam, bo wyścigów mi brakuje. Shifty, Dirty i Grid ograny na PC. Do GT5 (sorry Patricko) jakoś nie mogę się przemóc, ale pewnie jakieś podejście jeszcze zrobię :)

Też sądzę, że GRID 2 szybko pójdzie w dół i jeszcze przez wakacje będzie dostępny za koło 120-130 zł. Niestety w gatunku taka posucha obecnie, że nic tylko na DriveClub czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupię na premierze i jak się nie spodoba to pójdzie do ludzi. GRID bardzo mi się podobał. Kupiłem na Steam i PS3. Widok z kokpitu mnie nie interesuje jak i 95% graczy.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się uparliście na ten widok z kokpitu... na takim widoku nie da się grać :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, na kierownicy gra mi się z kokpitu znacznie lepiej niż z jakiejkolwiek innej kamery :) A co do Grida, to prawdopodobnie kupie, ale najpierw trzeba będzie przetestować. Nie kupie kota w worku, straciłem już to bezgraniczne zaufanie do CM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na premierze i jak się nie spodoba to pójdzie do ludzi. GRID bardzo mi się podobał. Kupiłem na Steam i PS3. Widok z kokpitu mnie nie interesuje jak i 95% graczy.

Thx za heads up. Tym bardziej zainwestuje te 79zł za Most Wanted teraz (bez wykorzystania online pass spokojnie za podobną cenę sprzedam, jak przejdę), który mam do ogrania i trochę się pościgam, bo wyścigów mi brakuje. Shifty, Dirty i Grid ograny na PC. Do GT5 (sorry Patricko) jakoś nie mogę się przemóc, ale pewnie jakieś podejście jeszcze zrobię :)

Też sądzę, że GRID 2 szybko pójdzie w dół i jeszcze przez wakacje będzie dostępny za koło 120-130 zł. Niestety w gatunku taka posucha obecnie, że nic tylko na DriveClub czekać :)

GT5 zjada na śniadanko wszystkie ścigałki w które grałeś na PC. Jedynie Forza 4 może mu dorównać jeśli chodzi o fun z gry, ale grałem w nią ze 2 dni, nie wiem jakby się to sprawdziło na dłuższą metę.

Ja preferuję kamerę "z maski" na kierownicy, a grając padem gram w "TPP" :biggrin: Chociaż trzeba przyznać, że jadąc jakąś Ferrarką w GT "czuć klimat", hehe :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut gameplayu z GRID 2.

 

 

Powiem Wam, że jak tak patrze na tą grę, to od czasu premiery pierwszej części minęło 5 lat... a różnic w stylistyce nie czuję aż tak bardzo. Mam wrażenie, że to troszkę podrasowany graficznie (ale mam wrażenie, że wyglądający słabiej niż Most Wanted) GRID 1 z nowymi samochodami i trasami. Zobaczcie na hud, jest niemal identyczny. Menusy też podobne. Nie czuć tutaj żadnego skoku jakościowego, mimo, że minęło aż 5 lat. Mam wrażenie, że ta gra spokojnie mogłaby wyjść ze 2 lata temu i wtedy wyglądałaby tak samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze jest krok wstecz nawet.. albo moj zachwyt nad ta gra (gralem jeszcze na pc) albo ten ostatni trailer z sls-em chyba w dubaju pokazuje, ze grid 2 to najzwyczajniej kicha, skok na kase od "mistrzow" kodu.. poziom ostatnich ich gier na to wskazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo CM to już niestety banda debili, a nie to genialne studio co lata temu. Każdy ich kolejny twór jest gorszy od poprzedniego. Stanieje do 15 funtów to może kupie. Chociaż nie wiem czy nawet tyle to jest warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wieści na temat dema czy będę musiał ściągnąć wersję demonstracyjną z Torrentów ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym obczaił demo bo biję się z myślami, kupić czy nie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak ogladam gameplaye z tej gry to mam wrazenie jakbym gral w dirta w przebraniu, podobne z dupy nerwowe zachowanie auta albo jak po szynach jadace, mimo ze wierzylem w ta gre to mam jakies czarne mysli jesli chodzi o jakosc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to podobno sporo jest przeniesione z DIRT Showdown, czyli najgorszej możliwej części DIRT'ów.

Także jest to prawda, to model jazdy będzie banalnie tragiczny. Ale tak jak mówię, to tylko było gdzieś przeczytane, nawet nie pamiętam gdzie.

Ale chyba mówił o tym, któryś  z tych kolesi co zajmowali się produkcją. Pewnie trochę pozmieniali, ale nieznacznie.

A szkoda, bo przecież model jazdy w pierwszym GRID był po prostu super. Prosty i zarazem lekko wymagający bez wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle licze ze GRID 2 bedzie pozytywnym zaskoczeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na jakieś demko w środę w PSN, ale chyba się nie doczekam, bo dotychczas nie widziałem takiej informacji. Zauważyć można również przedłużone embargo na recenzje, które wygasa chyba dopiero jutro, wraz ze światową premierą. Gdyby gra była dobra i mogłaby liczyć na wysokie oceny, pierwsze recenzje powinny się pojawiać dziś, albo nawet pod koniec zeszłego tygodnia :) tymczasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy zobaczymy. gorzej, ze nie wiem ktoremu portalowi mozna ufac. Chyba pozostaje ocena graczy na metacritic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufaj zadnemu portalowi. Oceny wystawiane za F1 mowia same za siebie. Trzy crapy a oceny ponizej 8 nie schodzily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupujcie!! to i ja bede wiedzial czy kupic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam ci znać dobry kolego ,kupiłem w psstore także w piątek już coś będę wiedział :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×