Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

mi do platyny zabrakowało kilku pucharów online i dokończyć 4 stage, ale poddałem się jak zobaczyłem częstotliwość pucharów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się możliwość edycji klubu, czyli koszulki, herb itp, ale np futsal jest tragiczny, nie mogłem wygrać żadnego pucharu w futsalu. multi to też tragedia bo jak zaczną podawać to nawet piłki nie można powąchać bo nie ma sposobu na odebranie im piłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta kupna, sprzedałem ją tydzień po premierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem swietna gra. NIe spodziewalem sie az takiej dawki rozrywki. Co prawda sa w niej bledy czy niedocianiecia, lecz ktora gra ich nie ma. Naprawde polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra naprawdę fajna, fakt potrafi zdenerwować, gdy praktycznie każdy strzał przeciwnika na hardzie kończy się bramką i z 3 bramkowej przewagi w parę sekund robi się remis. Jeśli ktoś byłby chętny pograć Online to zapraszajcie PSNid Sieni4_

EDIT

Zmieniam zdanie, tak mnie wkur*iła, że stwierdziłem, że gra z CPU nie ma sensu. Nadaje się tylko do gry przez internet i z znajomymi

Edytowane przez Sieni4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gra nie warta pieniedzy, dobrze ze nie kupowalem tylko z wymianki mialem bo zamierzam ja od razu zamienic na byle co byle tylko nie fifa street;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem dzis po ponad dwumiesiecznej przerwie i w grze on-line, po porazce, frajerzy nie przelaczaja powtorek. Czyli co najmniej 3 minuty ida w pizdu;/ Co za banda poronionych kretynow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę fajna, fakt potrafi zdenerwować, gdy praktycznie każdy strzał przeciwnika na hardzie kończy się bramką i z 3 bramkowej przewagi w parę sekund robi się remis. Jeśli ktoś byłby chętny pograć Online to zapraszajcie PSNid Sieni4_

EDIT

Zmieniam zdanie, tak mnie wkur*iła, że stwierdziłem, że gra z CPU nie ma sensu. Nadaje się tylko do gry przez internet i z znajomymi

przez internet też to nie ma sensu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest moim zdaniem niezla, ale niestety durni przeciwnicy+spory random powoduja, ze az czasem pada chce sie rozbic ze zlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promo za 21 zł na PSStore - warto brać? W FIFĘ gram od małego, ostatnia FIFA Street w jaką grałem to ta na ps2 u kumpla i teraz mnie kusi żeby spróbować pograć w tą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promo za 21 zł na PSStore - warto brać? W FIFĘ gram od małego, ostatnia FIFA Street w jaką grałem to ta na ps2 u kumpla i teraz mnie kusi żeby spróbować pograć w tą część.

za 21 zł warto, ale po pierwsze cała mechanika gry jest beznadziejna, online już dwa lata temu leżało. Ale cała otoczka jest super, tylko niestety jak to od EA wszystko jest niedorobione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie gra podobala, co prawda w online ludzie mniej kiwaja tylko leca sprintem na bramke byle cos strzelic ale jezeli chodzi o calosc to nie jest zle, imo za 20 zl (lub za dyszke jesli sie z kims zrzucisz) to warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Za taką cenę nie ma co myśleć, gierka na domówkach kosi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na online nie mam zamiaru się zarzynać ani dobijać platyny - ot sobie pograć na ulicy w singlu i tak jak mówi @sew pograć w towarzystwie na imprezie ze znajomymi :) gierka już wylądowała na dysku i na razie trwa oswajanie się z nią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×