Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. Dla swojego stworzonego gracza odblokowalem ten trick i nie moge zrobic tego tricku nim. Po meczu wszedlem jeszcze raz w upgrade i mam ten trick na czerwono(odblokowany). Nie mam pojecia co jest.

Edytowane przez Liwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robisz jakis inny trick. Fake back roulette robisz Prawa gałka do tylu i koleczko od drugiej strony, nie tak jak ruletkę. normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ukończyłem World Tour. Gra super warta kupna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukonczylem World Tour i chcę zrobic te trofeum z wygranymi meczami na wszytskich stadionach. Czy sa jakies stadiony wgl co się nie gralo w world tourze na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są, ja tak zrobiłem że stworzyłem własny rodzaj gry 4vs4 do dwóch bramek, w tym trybie jest najwięcej boisk, więc zacząłem od tych co nie pamiętałem że grałem i zapisywałem sobie ich nazwy, wpadło chyba po 5 meczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzialem nazwiska drużyny allstars czy ci piłkarze mają najlepszy overall. Poda ktoś overalle najlepszych piłkarzy(TOP10).

Z góry dzięki

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie m takiego czegoś jak overall piłkarzy, jest tylko jeden dla całej drużyny ;)

A co do drużyn to są drużyny typu Euro Stars, w której grają najlepsi gracze z danego kontynentu gracze którzy w nich grają mają identyczne statsy co w swoich zespołach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w starej fifie street można było do swojego teamu kupić prawdziwych piłkarzy czy w tej nowej fifie też tak jest bo jestem narazie na mistrzostwach krajowych i nie mam takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywając turnieje Freestyle można później zamienić swojego stworzonego z prawdziwym piłkarzem :) także jak np. grasz mecz z taką Barcelona ja grałem :> to miałem do wyboru Pique, Pedro, Sancheza :-) oczywiście wziąłem tego pierwszego :) ja już mam praktycznie skompletowany skład z tych realnych :> zostawiłem tylko swoją mordę :> Adebayor, Robinho, David Silva, Pique, Thiago Silva, A. Tino Costa ( ten ostatni mimo że jest pomocnikiem warto go wystawiać z przodu bo ładuje bramy jak pojepany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywając turnieje Freestyle można później zamienić swojego stworzonego z prawdziwym piłkarzem :) także jak np. grasz mecz z taką Barcelona ja grałem :> to miałem do wyboru Pique, Pedro, Sancheza :-) oczywiście wziąłem tego pierwszego :) ja już mam praktycznie skompletowany skład z tych realnych :> zostawiłem tylko swoją mordę :> Adebayor, Robinho, David Silva, Pique, Thiago Silva, A. Tino Costa ( ten ostatni mimo że jest pomocnikiem warto go wystawiać z przodu bo ładuje bramy jak pojepany :)

nie tylko turnieje Freestyle :), bylebyś przeszedł event na poziomie HARD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedna kwestia u realnych graczy. Czy mają oni jakiegoś "nadzwyczajnego dopalacza" w porównaniu z naszymi, stworzonymi graczami? Bo (przynajmniej u mnie) zawodnicy na levelu 50+ są statystycznie znacznie silniejsi niż prawdziwe gwiazdy. I teraz się zastanawiam, jak to się przekłada na boisko :D. Czy mimo teoretycznie słabszych statystyk (prawdziwych graczy) są oni lepsi (w końcu to zawodowcy :P) od naszych stworzonych (z teoretycznie lepszymi statami)? Zaobserwował to ktoś? Bo chyba większość tutaj posiada graczy +/- 50 lvl, a taki zawodnik jest już mocno dopakowany...

Mam nadzieję, że zbytnio nie zamieszałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podklejam pod to pytanie. Opłaca się wymieniać "swoich" na gwiazdy ? Bo ja tego nie robię bo w statach są gorsi. Niech się ktoś wypowie co spędził w grze dość dużo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie moge zmienić ubioru pozyskanym (prawdziwym) piłkarzom? Jak zmienić strój meczowy bramkarza na np. adidasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podklejam pod to pytanie. Opłaca się wymieniać "swoich" na gwiazdy ? Bo ja tego nie robię bo w statach są gorsi. Niech się ktoś wypowie co spędził w grze dość dużo czasu

trochę spędziłem czasu w tej grze, każdy mój zawodnik ma powyżej 90 lvl lecz zbytnio się nie różni od tych realnych jak Bale którego mam, ci Prawdziwi piłkarze mają już wszystkie odblokowane więc to ich przewaga, oprócz tego nie różnią się od moich wymaksowanych, jak ktoś potrafi robić triki w tej grze to nawet takich "99+" potrafi przejść bez większych problemów.

Gra mnie na początku mega irytowała lecz teraz gdy w końcu przeszedłem WT na hardzie i mam to już za sobą gra się mega przyjemnie, a najwięcej przyjemności daje objechanie takiego gościa który overall ma na 99 a przez cały mecz nie wykonuje ani jednej kiwki, naprawdę, gdy zaczynałem to rzucałem padem(o poduszkę oczywiście ;)) bo nie mogłem ich znieść, teraz po dobrm wczuciu się w grę gra się naprawdę bardzo fajnie, polecam cierpliwym i opanowanym ;)

Wie ktoś jak odblokować trofeum z Messim, próbowałem już z 20 razy i nigdy nie losuje barcelony, cały czas Valencia i Totenham, sporadycznie inne drużyny, czy zresetowanie drużyn pomaga?? Proszę o odpowiedź, przedostatnie trofeum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi rankingami ? W każdym stagu jestem na 1 miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ranking to jest w WT offline, jak przechodzisz turnieje awansujesz w rankingu, proste ;)

nie ma na niego wpływu granie online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: wbił ktoś może trofeum ? Who brought the snacks? Wygraj turniej z lokalnym Co-Op'owym graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, musisz wygrać jakikolwiek turniej World Tour na dwa pady, wystarczy że w finale podepniesz drugiego podkoniec meczu a trofeum i tak wpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po odblokowaniu np koszulki adidasa nie moge ich uzyc w WT?

Ciężko coś uzyskać porade na temat koszulek\ubrań na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po odblokowaniu np koszulki adidasa nie moge ich uzyc w WT?

Bo odblokowales koszulke dla gracza ktora zmieniasz klikajac EDIT w menu druzyny. Nie sa ta te same koszulki ktore mozesz zmieniac w MY TEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm glupie pytanie.

Mieliscie dylemat moze czy sprzedać tą grę czy zostawić?

Teoretycznie na poczatku fajna gra, no ale jak przeszlo się WT to się z leksza nudy zrobily i mam dylemat czy ta gre sprzedać?

Co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie sprzedam, zawsze jak nudy można zagrać trochę, poza tym na kumple przychodzą to gra się bardzo dobrze sprawdza ;)

Ale jeśli leży u Ciebie na półce to sprzedaj albo zamień na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×