Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z trofeum shopping centre. chodzi w nim o założenie odblokowanej rzeczy. Próbowałem wszelkich sposobów i nie chce mi zaliczyć. Wygląda na to że zbugowane, tak więc czy da radę jakoś inaczej je zdobyć? Usunąć dane gry i ponownie zainstalować, ale czy wtedy nie usuną mi się dotychczasowe zdobyte trofea i progres gry? macie jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa street 1 , 2 - zaj**sta czesci , moim zdaniem jedna z najlepszych gier na ps2 : DD. Oby ta byla dobra . : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sterowanie manualne jak w Fifie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nie nie ma takiej opcji ;)

wczoraj wpadła platyna, turnieje online nie były zbytnio wymagające, raczej wpadały za pierwszym podejściem, ze trzema się męczyłem 2-3 razy więc jak ktoś się boi o to trofeum to jak się umie choć trochę grać nie ma się czego bać i im większa liga tym łatwiejsi przeciwnicy więc nie trzeba cisnąć do pierwszej bo jest trudniej w pucharach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ulik mam pytanie czy jakbym miał problem z ostatnim pucharem to pomoglbys mi z nim w następna sobotę ?

Nie wiem w jakim sensie pomóc, przeciwników dobiera losowo więc za bardzo ci nie pomogę, ale jak coś po pisz PW żeby nie zaśmiecać tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, o co chodzi z tym trofeum za wygranie 9 pucharów onilne ? Ja wygrałem 3 i nie dostałem trofeum za wygranie jednego trofeum(srebnego) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Lepiej jak zawodnik ma wszystko na maxa zrobione z umiejetnosci czy lepiej tylko w specjalnych dziedzinach go robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, o co chodzi z tym trofeum za wygranie 9 pucharów onilne ? Ja wygrałem 3 i nie dostałem trofeum za wygranie jednego trofeum(srebnego) ?

Chodzi o te puchary po wejściu do Ligi online, turnieje w których je wygrywamy są dostępne w weekendy od piątku do niedzieli, co tydzień inny. Ty zapewne wygrywałeś te z World Tour dlatego ci nie zaliczyło ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i trzeba wygrać 9 obojętnie jakich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i trzeba wygrać 9 obojętnie jakich ?

Trzeba wygrać 9 innych, czyli wszystkie, musisz na to poświęcić 9 tygodni, jak ci się jakiegoś nie uda wygrać musisz czekać kolejne 9 aż będzie on znowu dostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś powiedzieć czy w tej grze jest opcja importu twarzy z konta EA(gameface).

Używałem własnej facjaty w Fifa2010:World Cup i w Fifa11 i zawsze grało mi się lepiej "sobą" ,a w Fifie Street przy tworzeniu własnego zawodnika nie zauważyłem takiej opcji.

Widziałem opcję importu postaci z Fify12 ,ale czy to sprowadzi moją twarz czy tylko wpisane dane i jakieś statystyki?

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pannę :biggrin: nie Pananę :P ja mam inny problem, mianowicie, mój zawodnik ma już 22 LVL i drybling prawie na maksa jednak nie chce robić żadnych zwodów, podobnie inni zawodnicy, wszystko jest zablokowane, co robię źle? W demie było robienie tricków o wiele łatwiejsze, niezależnie od pozycji, a w pełnej wersji jest ten durny system z Fify...

Edytowane przez Adam_GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej robi się tricki tak samo.. ustawienach pewnie sobie przestawiłeś. A zwody trzeba kupić za pkt indywidualnie u każdego zawodnika, w menu składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić? Bo ja mam niby odblokowane z racji LVL ale mam tylko dwie opcje "Preview" i "Done"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam dostępu do konsoli, ale jutro zedytuję ten post i postaram się dokładniej wyjaśnić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie noob :D faktycznie nie zauważyłem że mam jeszcze "upgrade"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak trików nie umie robic to co na pałe ma grac? Zastanów się. Każdy gra jak umie.

tylko tyle w temacie ....

Siema :biggrin: zapraszam wszystkich do zaproszenia mnie do znajomych ktorzy by chcieli zagrac jakis friend match badz online team play moj PSN to Pro0emek !!

Moje zdanie o grze jest rozne przechodze powoli WT najgorzej to z futsalem na hardzie lecz mam na to sposob juz i caly WT to pozytywnie biore .. najbardzie to wkurzajace jest granie online niektorzy graja za dobrze ale czasami sa tacy co na mecz zrobia z 2-3 triki i caly czas podaja i strzelaja i niektorych nie umie zatrzymac albo tacy co strzela 1 bramke i caly mecz kepia podaniami przy bramce i nie da sie odebrac jemu pilki [zdarzylo mi sie 1 raz grac z takim] to poprostu wkur.. na calego i myslalem ze wyzuce za okno ta gre .... albo tacy co na koncu meczu rozlaczaja sie wnerw byl jak gralem jakis knockout turniej to z 5 razy gralem final bo nikt nie umial sie pogodzic z porazka lecz tez jest fajne to co "odkrylem" jak sie laczysz w jakims turnieju i nie ma z kim grac online to jak anulujesz taki mecz to sie wyswietla czy chcial bys rozegrac mecz offline z cpu io w ten sposob wkoncu wygralem final ... moja ocena to 7.5/10

Edytowane przez EmekFreestyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miałem dzisiaj błąd gry! Grałem zamiast piłką... pucharem. Otóż zacząłem turniej Notre Dame gdzie pierwszy mecz zagrałem z jakimś użytkownikiem online, wygrałem o dziwo nie wiem czemu pokazała się animacja z pucharem, typ uciekł nie zaliczyło mi meczu w fazie grupowej i chciałem grać dalej, pierwszy mecz zdziwiło mnie, że na początkowym filmiku latają konfetti, a nagle zamiasyt piłki moim oczom ukazał się puchar zamiast piłki którym grałem już do końca turnieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miałem dzisiaj błąd gry! Grałem zamiast piłką... pucharem. Otóż zacząłem turniej Notre Dame gdzie pierwszy mecz zagrałem z jakimś użytkownikiem online, wygrałem o dziwo nie wiem czemu pokazała się animacja z pucharem, typ uciekł nie zaliczyło mi meczu w fazie grupowej i chciałem grać dalej, pierwszy mecz zdziwiło mnie, że na początkowym filmiku latają konfetti, a nagle zamiasyt piłki moim oczom ukazał się puchar zamiast piłki którym grałem już do końca turnieju

Ja tam kilka razy grałem nogą któregoś z zawodników lub w ogóle piłka nie była widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady co do Futsalu? Za nic nie mogę bramki strzelić... chyba że wystawię na pustą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrales to? Jesli tak to moglbys gdzies to idostepnic, z przyjemnoscia popatrzylbym na tego buga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować tą giereczke :)? Bo grałem w dwie pierwsze części na PS2 i teraz zamierzam to kupić :)

Edytowane przez Eskimos47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrales to? Jesli tak to moglbys gdzies to idostepnic, z przyjemnoscia popatrzylbym na tego buga :)

Niestety nie, liczyłem że może na jakiejś powtórce z gola się zachowa, ale w online nie zapisało mi powtórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×