Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupować tą giereczke :)? Bo grałem w dwie pierwsze części na PS2 i teraz zamierzam to kupić :)

Wedlug mnie nie warto. Osoba ktora 1 raz gra moze pokonac osobe ktora gra od kilku miesiecy i ogarnia gre. Strzaly sa losowe, latwiej kogos przejsc biegnac niz wykonujac trik i potem w finalach turniejow 3/4 akcji przeciwnika to sprint do bramki i strzal zamiast sklejenie ladnej akcji z kilkoma trikami. Lepiej poczekac na FIFE 13 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie warto. Osoba ktora 1 raz gra moze pokonac osobe ktora gra od kilku miesiecy i ogarnia gre. Strzaly sa losowe, latwiej kogos przejsc biegnac niz wykonujac trik i potem w finalach turniejow 3/4 akcji przeciwnika to sprint do bramki i strzal zamiast sklejenie ladnej akcji z kilkoma trikami. Lepiej poczekac na FIFE 13 : )

Chyba o innej grze mówimy :D Fakt strzały są losowe, ale żeby wpadały, najlepiej mieć "Finishera" z przodu, ja swojego wyrzuciłem bo miał słaby lvl ale teraz żałuję i ściągnąłem do siebie Lamparda. Nie warto grać na Hardzie jak ktoś się denerwuje, szkoda życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o innej grze mówimy :biggrin: Fakt strzały są losowe, ale żeby wpadały, najlepiej mieć "Finishera" z przodu, ja swojego wyrzuciłem bo miał słaby lvl ale teraz żałuję i ściągnąłem do siebie Lamparda. Nie warto grać na Hardzie jak ktoś się denerwuje, szkoda życia...

Nie warto grac w ogole offline. Sproboj online : }

Mialem wymaksowanych wszystkich piłkarzy, a finishing dalej byl losowy wiec wiem troszke o tej grze jednak : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto grac w ogole offline. Sproboj online : }

Mialem wymaksowanych wszystkich piłkarzy, a finishing dalej byl losowy wiec wiem troszke o tej grze jednak : ]

No ja też mam wymaksowanych wszystkich piłkarzy oprócz Lamparda, który strzela całymi seriami. W ostatnim turnieju miał bodaj 12 goli. A gra online? Po co, skoro co chwila ktoś ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem platynę w tej grze jako jeden z pierwszych i muszę stwierdzić że po jej zdobyciu grę włączyłem może raz czy dwa, przechodziłem na hardzie który czasami był nie do przejścia więc po strzeleniu gola długi czas podawałem sobie piłkę pod obroną-najlepsza taktyka, polecam, skoro gra nas chce wykiwać to trzeba się jej odwdzięczyć tym samym ;) A co do turniejów to najlepiej grać online, wyuczyć się zwodów i lejecie każdego po kolei. A szczególnie w grze gdzie każdy gra jednym świetnie się ośmiesza przeciwników, gdy każdego kiwasz, mijasz bramkarza i pakujesz do pustej bramki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakis kod zeby odblokowac wszystkie areny bez gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma, a po co ci on? Boiska łatwo się odblokowuje...

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i latwo ale nie mam czasu na gre z komputerem,tymbardziej ze nie jestem sam na chacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who brought the snacks?

Wygraj turniej z lokalnym Co-Op'owym graczem może ktś mi wyjaśnić o co tutaj chodzi?

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa street najlatwiejsza gra swiata w 2 dni przeszedlem cala i wszystkie rzeczy odblokowalem i mi sie znudzila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa street najlatwiejsza gra swiata w 2 dni przeszedlem cala i wszystkie rzeczy odblokowalem i mi sie znudzila

Jeśli poszukujesz wyzwań to spróbuj wbić platynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja promo FIFY Street ma trofea? I jak tam wygląda z online passem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to dno i 2 metry mułu. nie potrzeba mieć umiejętności żeby wygrać mecz. zawodnicy rozwijają się w takim tempie jak papier toaletowy(SUCHO) :D po 2 godzinach gry moi zawodnicy byli lepsi niż Messi i Cristiano razem wzięci... przy czym ich umiejętności pozwalają robić więcej trików, które nic nie dają. jak już ktoś zacznie sobie podawać to nie ma żadnego sposobu na odebranie piłki. . tryb uliczny przechodzi się w mgnieniu oka. jedyne co mi się podoba to tryb edycji klubu, modyfikacja strojów i muzyka. Generalnie pomysł mega, ale wykonanie tak badziewne że szok. Do tego żeby wbić platynę trzeba wygrać 9 turniejów które są raz na tydzień, przez weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która z serii jest najnowsza? Bo są dziwnie pooznaczane, jedna 4, druga 2012...Nie wiecie czy szykuje się 2013?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street 4 i FIFA Street 2012 to jedna i ta sama gra, i ona jest najnowsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street 4 i FIFA Street 2012 to jedna i ta sama gra, i ona jest najnowsza :)

oficjalnie na pudełku widnieje nazwa Fifa Street, a jest to czwarta odsłona tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś ogarnąć info ile ona zajmuje miejsca na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć czy polecacie najnowszą fife street ? zastanawiam się nad kupieniem ale jakoś za bardzo nie jestem przekonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, mnie ta gra się podoba. Denerwujące może być jednak (zwłaszcza na trybie hard), jak wygrywasz w turnieju mecz za meczem i przegrywasz finał. Czas jaki poświęciłeś na dotarcie do niego przepadł. Natomiast do pogrania z kumplami na 2 (lub więcej) pady jest dobra. A teraz można ją już całkiem niedrogo dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest całkiem bez sensu czy online czy z kumplami, nie ma sposobu żeby zabrać piłke jak zaczna sobie podawać, losowość strzelania bramek jest codziennością i nie potrzeba umiejętności żeby wygrać mecz tylko przypadek rządzi tą grą

miałem zrobić platynę ale poddałem się, bo futsalu w żaden sposób nie dało się wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest jedna wielka parodia. Nazywa się fifa street a prawie NIKT w multi nie robi trików, tylko podają piłkę i każdy strzał kończy się golem. Ja robiąc cały czas tricki nie mogę wygrać meczu, a taki zjeb tylko z podań wygrywa. To jest chore. W multi nie powinny liczyć się gole a punkty za tricki. Jeśli chodzi o singla to gra jest zajebista, ale jak przychodzi grać na multi to tylko wkurwić się można. Wbicie platyny w tej grze jest chyba nie możliwe. Jak ktoś ma jakieś porady odnośnie multi to niech napisze. W żadnej grze tak się nie idzie wkurwić jak w tej, masakra!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×