Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nowy filmik prezentujący tryby gry:

:):)

Edytowane przez RagMan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos przetłumaczyc co ten gosciu powiedzial? :)

Krótko opisac te tryby gry

Futsal- i napisac tu o co chodzi :>

Wielu by pomogło wraz ze mna, z góry dzięki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futsal prezentuje się elegancko. FIFA Street staje się moim obowiązkowym tytułem! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby gry super. Mam pytanie, czy bedzie mozliwosc grania online np 2 na 2 ? Bo ciekawym rozwiązaniem byloby osmieszanie rywali + skomentowanie tego przez hs z kumplem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam poważne obawy co do systemu obrony. Na wszystkich filmikach widać skuteczne ośmieszanie rywala, który wygląda na zupełnie bezbronnego. Jak to będzie tak wyglądać, że wszystko będzie nam wychodziło - będzie lipa.

Tryby gry dla tych którzy nie rozumieją:

5-a-side - klasyczne 5vs5. 2 połowy po 3 minuty, wygrywa ten kto strzeli więcej goli.

Panna Rules - każda siata (ole!) założona przeciwnikowi to 3 pkt, efektowne przelobowanie 2 pkt, minięcie zwykłym zwodem 1 pkt. Punkty zbierają się nam do specjalnej puli - jeśli strzelimy gola, punkty z puli lądują na naszym koncie. Jeśli jednak przypuścmy nazbieramy 10 pkt zwodami i nie zdążymy strzelić bramki a zrobi to nasz przeciwnik - pula nam się resetuje.

Futsal - 5vs5 tyle, że bez ścian otaczających boisko - trzeba uważać na strzały i podania, piłka nam się nie odbije tylko poleci na aut.

Las Man Standing - 3vs3 bądź 4vs4, bez bramkarzy. Jeśli dany piłkarz strzeli gola - schodzi z boiska. Wygrywa ta drużyna która pozbędzie się wszystkich swoich graczy (świetnie się zapowiada, wiele różnych taktyk, kuriozalne sytuacje typu 1vs4)

Custom Match - wiadomo, gra dowolna (zapewne nierankingowa). Możemy ustalić liczbę piłkarzy, czy gramy z bramkarzami czy bez, jak naliczają się punkty itd.

Zapowiada się bardzo dobrze!

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam podobne obawy co jimmy co do tej obrony. Na żadnym z tych filmików nie jest pokazane, ze rywal odbiera piłkę. Może raz bramkarz obronił strzał. Jest to efektowne, ale czy nie będzie tak, że po iluś tam rozegranych meczach stanie się to schematyczne to nie wiem.

Co do trybów to Last Man Standing wydaje się najciekawszy. Wygrać mecz 1v4 to będzie miazga. Gra zapowiada się ciekawie i czekam na więcej gameplay'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ocena wstępna w Extreme nie jest jakaś mega, na szczęście to tylko wstępna a po gameplayach myślę że i tak się zdecyduję, online może być naprawdę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak myślicie czy jest jakaś szansa że demo pojawi się za tydzień w środę???

Edytowane przez RagMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie na PSN?

Demo na pewno pojawi się na PSN. Trzeba czekać na ruch EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

TROCHĘ INFO:

-W grze będzie tylko angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka i włoska liga plus 20 reprezentacji

-Po 13 piłkarzy, z najlepszą techniką w drużynach, czyli polaków za dużo nie zobaczymy

-Za to będzie oczywiście demo, niedługo dowiemy się kiedy...nie będzie "Pro Clubs"

-Gra online do 8 graczy

-Triki robi się tak samo jak w zwykłej fifie lecz oczywiście wprowadzono pewne uproszczenia

-Odpowiednik "Head To Head Season" to "Street Season", w którym będą rozgrywki 5vs5, 6vs6 i futsal

-Wszystkie kluby będą posiadać swoje oryginalne jak i drugie, bardziej "podwórkowe" stroje

-Ultimate Team też zabraknie

-Będzie zmodyfikowana obrona taktyczna

-World Tour będzie w stylu tego z fify street 2, tworzymy zawodnika, drużynę, zbieramy skład, robimy stroje itd. nowych graczy będziemy pozyskiwać po wygranych meczach z ich drużynami

-Będzie drużyna złożona z legend futbolu jak Zidan, Ronaldo i inni, którą można będzie odblokować

-Nie będzie wirtualnej gwiazdy

-W grze jest 37 lokacji/boisk

-Będzie arena jak w dużej fifie lecz nie w czasie loadingów

-Cieszynki robimy jak w normalnej fifie, te bardziej skomplikowane musimy odblokować

-Piłkarze będą oceniani przez 7 statystyk

-Tryb World Tour starczy na około 8 godzin

Mnie najbardziej cieszy spora liczba boisk i World Tour, martwi natomiast mała liczba polaków, więcej niż pięciu to się nie zapowiada...

I jest nowy filmik:

http://www.youtube.c...h?v=7q5VuhJAVjc

Edytowane przez ulik10
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polaków pewnie zobaczymy Szczęsnego, Piszczka, Błaszyczkowskiego, Lewandowskiego, Obraniaka (?) jeśli będzie już po transferze do Bourdelux, ale to i tak taki pół polak. Ktoś jeszcze przychodzi komuś do głowy? :mellow: Coś mało naszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może konto na twiterze??? Jak tak to może ktoś z was zadać pytanie dotyczące dema,bo sam Director Gary Peterson ma odpowiadać na pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić kupie, ale pewnie w dniu premiery 200 zł kosztuje co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No 200 złoty będzie kosztować. A tutaj masz pre-order za 179zł z bonusem + przesyłka.

http://www.gram.pl/s...aign=sklep_gram

Słuchaj, a jak kupie giere w MediaMarkt lub czymś podobnym to tych dodatków nie dostane które są tam wymienione? Wole nie ryzykować z preorderem bo wcześniejsza Fifa Street ssie

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo one są tylko w pre-orderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z każdą Fifą lepiej poczekać 2 tygodnie i na allegro będą nówki po 150zł albo i mniej.

Jestem ciekaw futsalu w tej grze i tylko przez to interesuję się tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta FIFA wymaga tylko trików? Bo ja bym se popykał zwykły mecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta FIFA wymaga tylko trików? Bo ja bym se popykał zwykły mecz :D

Jak zwykły mecz?

Jeśli chodzi Ci o to, że tak jak w Fife 12 że biegasz po trawie, masz sędziego, trybuny, mecz 11 vs 11 to nie.

Natomiast możesz grać w futsal bez trików :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zwykły mecz?

Jeśli chodzi Ci o to, że tak jak w Fife 12 że biegasz po trawie, masz sędziego, trybuny, mecz 11 vs 11 to nie.

Natomiast możesz grać w futsal bez trików :whistling:

 o zwykłą halowke mu chodzi 5 na 5 ale żeby nie było tricków 

Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×