Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

 o zwykłą halowke mu chodzi 5 na 5 ale żeby nie było tricków 

Dokładnie. Będzie takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem?

Będzie coś takiego że grasz na gole, a nie są tam zabronione tricki. Nie ma też "Super Trików" jak w Fifa Street 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie za bardzo rozumiem?

Będzie coś takiego że grasz na gole, a nie są tam zabronione tricki. Nie ma też "Super Trików" jak w Fifa Street 2.

http://www.youtube.com/watch?v=QhSfkqt7Zwg

O coś takiego, zwykła gra bez tricków - to by było kozackie grać takie mecze w sezonach

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, imo po tych wszystkich promo video trzeba chyba jednak nastawić się na to, że ze stricte futsalową piłką nie będzie to miało za dużo wspólnego.

To w ogóle śliski temat, bo wszystko rozgrywa się o zbliansowanie takiej gry pomiędzy 'normalną' taktyczną rozgrywką futsalową, a częstotliwością i efektywnością street skill'i, których chcąc, nie chcąc nie może jednak zabraknąć. (patrz Falcao, Ricardinho, itd.)

Niestety EA zapowiadała obniżenie trudności wykonywania tricków w stosunku do F12, co chyba jasno sugeruje w która stronę ta gra pójdzie, niestety. No ale trudno, raz, że jak finalnie będzie to się jeszcze przekonamy, a dwa, że to jednak FIFA Street i czego oczekiwać tak prawdę mówiąc? W tym aspekcie na pewno nie za dużo.

Pozostaje mieć nadzieję, że jeśli dwóch użytkowników obierze sobie za cel grę opartą na maksymalnym wykorzystywaniu podań, a minimalnym użyciu gałki, to ta gra ciągle będzie miała ręce i nogi. W przeciwnym wypadku pozostaje czekać na FIFE Futsal. :thumbsup:

Obyśmy się kiedyś doczekali. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemcy - francja, wyglada wszystko bardzo fajnie :) joga bonito heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, już się nie mogę doczekać dema. Gameplay wygląda świetnie, sporo trików się powtarza no ale nowe odblokujemy po przejsciu World Touru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mi sporo wyjaśni. Gameplay wygląda świetnie, ale obawiam się tego co było we wcześniejszych odsłonach. Gra nie wymagała żadnego skilla tzn. założenie siatki automatycznie skutkowało animacją i brakiem interwencji obrony.

Jeżeli faktycznie dostaniemy Fifę 12 wraz z jej systemem obrony + mnóstwo nowych tricków, to biorę. Jeżeli gra będzie promować casuali, to zostaję przy normalnej dwunastce (większość wymiataczy z youtube pewnie też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem w tym roku upatrzone kupienie dwóch nowych gier, ale teraz to już będą trzy.

FarCry 3, FIFA 13 + FIFA Street

naprawdę nie wydaje pochopnie 200zł na grę dlatego wszystkie zakupy są przemyślane

a po tych wszystkich filmikach fifa street dołącza do mojej kolekcji w jedynkę grywałem z kuzynem godzinami :)

oby przy tej części było tak sam.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street 3 właśnie jest taka niezbyt ciekawa, do tego nie ma trofeów. Strasznie nie mogę się doczekać dema, bo na prawdę FIFA Street prezentuje się znakomicie. Poza tym od dawna kręci mnie Futsal, zatem EA trafiło jak dla mnie w dziesiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś nie potrafi bardzo grać w normalną fifę, jest szansa, że nauczy się grać w Fifę Street? W oparciu o poprzednie części... bo gameplay mnie zachwycił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. To będzie coś zupełnie innego, ktoś kto nie umie grać w Fifę na pewno nauczy się grać w FS :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę tak wygląda, ze rywal jest tylko pachołkiem do mijania zwodami. Ciekawe na czym będzie polegała gra w obronie. Chciałbym zobaczyć jakąś akcję skończoną bramką po kilku podaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy demo będzie dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam 28 lutego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co pamietam 28 lutego.

29 luty.

Zawartosc dema:

" EA Sports pozwolą nam sprawdzić Manchester City, AC Milan oraz jeden z zespołów, który będzie bonusem do zamówień przedpremierowych - Adidas All Stars. Ponadto, pobawimy się tutaj w trybie 5-a side, Freestyle Match oraz rozpoczniemy karierę w World Tour, a jeśli uda nam się osiągnąć jakieś postępy, zostaną one przeniesione do pełnej wersji gry. "

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czy jak zamowie preordera to dojdzie w dzien premiery?????czy wczesniej czy pozniej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie zamówisz i w jaki sposób ci to przyślą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czy jak zamowie preordera to dojdzie w dzien premiery?????czy wczesniej czy pozniej???

Z gram.pl raczej wysyłają 2/3 dni przed premierą, fifę 12 dostałem właśnie dzień przed ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×