Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Najwiekszt problem zeby zalozyc klan to nieszczesne 20 h ktore trzeba miec na liczniku....ciezko je zrobic jezeli wikszosc czasu sie spedza w singlu...na kazda godz online 10h w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej gram 2vs2, 3vs3, 4vs4 - podoba mi się teamwork w takich meczach. Czasem także pogrywam w gry z ograniczonymi brońmi - np. tylko pistolety, sniperki.

Ale najczęściej to 2vs2 - Ja i mój francuzki ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lub jutro będę miał MGS4, w związku z czym mam takie pytanie odnośnie MGO: czy można w swoim GAME ID używać dużych liter? Na stronie Konami ID, podczas zakładanie konta jest napisane, że nie można, ale kolego z klanu twierdzi, że na GAME ID złożone z samych dużych liter... Więc jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś lub jutro będę miał MGS4, w związku z czym mam takie pytanie odnośnie MGO: czy można w swoim GAME ID używać dużych liter? Na stronie Konami ID, podczas zakładanie konta jest napisane, że nie można, ale kolego z klanu twierdzi, że na GAME ID złożone z samych dużych liter... Więc jak to jest?

nie wiem jak to jest ale GAME ID nie jest ci prawie wcale potrzebne - tylko to zalogowania sie. w grze bedzie widac twoj PSNid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest ale GAME ID nie jest ci prawie wcale potrzebne - tylko to zalogowania sie. w grze bedzie widac twoj PSNid.

Bzdury opowiadasz.

Co jak co, ale Konami już bardziej chyba nie mogło zakręcić grą online.

Do gry będziesz potrzebował:

- Konta PSN (musisz być zalogowany podczas gry)

- Konami Id (8-32 znaki, tylko małe litery, cyfry oraz .-_, hasło 8-32 znaki, tylko litery i cyfry)

- Game Id (8-32 znaki, tylko małe litery, cyfry oraz .-_, hasło 4-16 CYFR)

- Postaci

Konami id i Game id rejestrujesz jednocześnie, na http://id.konami.net

W grze logujesz się podając swoje Game Id i hasło.

Po zalogowaniu możesz stworzyć postać, ale uwaga! można mieć tylko jedną postać na jedną konsolę! Możesz później dokupić dodatkowe postaci w MGO Shop - za 4 dodatkowe postaci zapłacisz 4 funty (rejestrując się na Wielką Brytanię, bo rejestrując się na Polskę w ogóle nie kupisz).

Podczas tworzenia postaci wybierasz jej wygląd (którego później nie można już zmienić) oraz wpisujesz nick. I to właśnie ta nazwa postaci będzie widoczna w grze, a nie PSNid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest ale GAME ID nie jest ci prawie wcale potrzebne - tylko to zalogowania sie. w grze bedzie widac twoj PSNid.

Nigdy się tak nie uśmiałem ... w grze będzie taka nazwa postaci jak ją sobie nazwiesz przy tworzeniu. I żeby Cię ktoś dodał musisz podawać nazwę tej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już próbował zakupić cokolwiek na mgo shop. Próbowałem przy pomocy polskiej karty, brytyjskiej debetówki i nic, teraz zastanawiam sie czy wirecard zadziala (ktoś wie?).

Sytuacja jest taka, że jestem udupiony i nie mogę grać w MGO bo skasowalem ID, na którym miałem darmowa postac, nie kasując najpierw postaci. Jak narazie się z tym pogodzłem i cierpliwie czekam na pełne, oddzielne MGO. Ale kiedy to wyjdzie w UE?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bzdury opowiadasz.

Co jak co, ale Konami już bardziej chyba nie mogło zakręcić grą online.

Do gry będziesz potrzebował:

- Konta PSN (musisz być zalogowany podczas gry)

- Konami Id (8-32 znaki, tylko małe litery, cyfry oraz .-_, hasło 8-32 znaki, tylko litery i cyfry)

- Game Id (8-32 znaki, tylko małe litery, cyfry oraz .-_, hasło 4-16 CYFR)

- Postaci

Konami id i Game id rejestrujesz jednocześnie, na http://id.konami.net

W grze logujesz się podając swoje Game Id i hasło.

Po zalogowaniu możesz stworzyć postać, ale uwaga! można mieć tylko jedną postać na jedną konsolę! Możesz później dokupić dodatkowe postaci w MGO Shop - za 4 dodatkowe postaci zapłacisz 4 funty (rejestrując się na Wielką Brytanię, bo rejestrując się na Polskę w ogóle nie kupisz).

Podczas tworzenia postaci wybierasz jej wygląd (którego później nie można już zmienić) oraz wpisujesz nick. I to właśnie ta nazwa postaci będzie widoczna w grze, a nie PSNid.

Czyli GAME ID nie będzie wyświetlane, tylko nick, który nadam swojej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Miski pogrywacie sobie w MGO???na jakich serv i pod jakimi nazwami pokoi mozna Was znalezc?pktciorow dusho jush macie???ja w TDM niespelna 1900:Dwiem super dusho:P no to czekam podawajcie kiedy gdzie pod jaka nazwa pykacie bo zdaloby sie zaladowac sjakiegos headzika;)a tak na marginesie to nie moge zakladac nowych tem i mam pytanko co sadzicie odnosnie nowego tenisa TOP SPIN3???oplaca sie kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli GAME ID nie będzie wyświetlane, tylko nick, który nadam swojej postaci?

Nie lubię się powtarzać, ale tak - inni widzą tylko nick postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Dzięki, wszystko ok, nazywam się tak, jak chciałem. A jeszcze takie pytanie: czy i kiedy można dostać nowe hełmy, kurtki, dodatki itp.? Po dojściu do jakiegoś poziomu doświadczenia czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dojściu do poziomu bogactwa Konami nie udostępniło MGO Store dla PL póki co. A jak się można domyśleć dokupisz poprzez MGOStore Tak samo kupić można fajny Codec Pack ( nowe odgłosy, rozkazy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj zagramy panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczy z MGO Shop będą kiedyś dostępne w PSS?? Narazie się zapowiada krucho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to beda tylko w MGO Shop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ten klan MGO na Ps3site?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do klanu DEMONY WOJNY,wiecej info na subforum klany-temat rekrutacja do DW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do klanu DEMONY WOJNY,wiecej info na subforum klany-temat rekrutacja do DW

Super tylko jak niby mam sie tam dostać skoro forum jest zabezpieczone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do klanu DEMONY WOJNY,wiecej info na subforum klany-temat rekrutacja do DW
Witam

Na poczatek przepraszam za opoznienie

...Mam zaszczyt poinformowac ze klan DEMONY WOJNY oficjalnie zacza dzialalnosc i zwiazku z tym poszukuje ludzi chcacych wstapic do klanu.

Co nalezy zrobic zeby przystapic do wspolnej zabawy,kilka rzeczy tj:

-Przyslac na moj nick w psn (RUCUS1910)wiadomosc w ktorej beda zawarte nastepujace informacje;chec przylaczenia do klanu,swoj nick w psn,swoj nick w MGO,swoj nick na forum,informacje na temat czy posiadamy headset czy nie.

Prosze o tyle nickow poniewaz niekturzy maja rozne nick w grze,forum i niewiadomo gdzie jeszcze

-Podeslac chec wstapienia do klanu w MGO ktora mozna znalesc w zakladce (Clan,join to clan)

-Oczekiwac mojej akceptacji

Oto przyklad jak powinno to wygladac.

Wiadomosc do mnie o tresci:Czesc chce wstapic do klanu,moj nick w psn to xxx,w MGO yyy,na forum zzz,tak mam headset.

Ja na biezaco bede aktualizowal w tym temacie czlonkow,wiec prosze nie zasmiecac go pytaniami...piscie w temacie sparing,badz na psn

Jako że nie każdy ma do sub-forum dostęp kopiuje warunki ustanowione przez lidera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawa wygląda tak, kupiłem mgs-a, mój brat zrobił konto na mgo bez mojej wiedzy, a ja gdyz niepodobała mi się jego postać kazałem mu skasować to konto(KONAMI ID). Aha równocześnie gdy on utworzył konto ja tez to zrobiłem. Teraz jest cos takiego ze on juz to konto skasował, a ja jak logoje sie na swoje konto. to piszę ze charakter juz jest i trzeba kupic nowgo slota na postac. I teraz się chciałbym zapytać czy jeśli skasował to konto to bede mógł utworzyc sobie postac? Domyślam się ze kasowanie konta i zanim to wszystko sie zaktuaalizuje to trochę potrwa, a konto było skasowane jakies 15 min temu. Kurcze nie wiem co robixc gdy to tez nie bedzie działać bede musiał chyba zrobić jeszcze jedno konto i kupic slota ;/;/ wogole troche namieszali w tym mgo ;/;/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w Polsce bedziesz mogl kupic Powdzenia jestem dobrej wiary.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Polska jak zwykle wykluczona z profektu MGO Shop. Ale teraz sie zastanawiam czy darmowy charakter jest jeden na PS3 czy jest jeden na konto ?? Jeśli na PS3 to zostaje mi kupić slota ;/;/ Bede musiał kurcze skasować konami ID i stworzyc nowe konto tyle ze niby w UK Oj Konami strasznie pokreciło całą zabawe po cholere to ja nie wiem ;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×