Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by dodać jakieś fajne bronie zamiast kombinować.

Ta gra właśnie polega na kombinowaniu. Więcej broni- Po co? To nie Call of Duty. Gra Snake'iem to czysta sztuka. Mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brrr...Ten tryb ze snake'iem i ta dziwna nowa(?) mapa.

Wogóle mi to do gustu nie przypadło .

Mogli by dodać jakieś fajne bronie zamiast kombinować.

A mi juz zaczynaly sie tamte mapki nudzic i Bogu dziekuje za ta mape

Teraz mysle nad rozwijaniem innych niz CQC i Noz skilli dla odmiany - ktos ma jeszcze jakie ciekawe kobinacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja mam takie pytanko, jest ktoś chętny na podskillowanie fast mov? jeśli tak to piszcie w tym temacie lub na PW mi, jeśli uzbiera się więcej osób można by było zrobić serv jutro (a najlepiej w czwartek bo mam wolne więc serv mógł by stać cały dzień ) z tego co na razie widzę to 3lvl daje jakąś nową umiejętność (nóż podrzynanie gardeł, CQC rozbrajanie) więc może i fast mov coś ma ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobilem celu:

1049 zabic 738 HeadShot'ow przy 737 smierciach EDIT: I mam 6 lvl

Moge isc spac spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC co Ty cały dzień dziś grałeś ?? ;]

Ja robie fast mov ale napewno nie w takim tempie jak ten crejzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec, gdyby nie nowa mapa, a szczegolnie TRYB to bym zrobil przerwe od MGO, najlepiej gra mi sie snejkiem, ale to chyba kazdemu.. Szczegolnie gazeta>tag>ciach ciach nozem

Caly dzien mialem postawiony swoj wlasny serwerek, jako ze jest juz pozna godzina zaczalem sie bawic noz, itp. co o dziwo szlo mi dobrze, a tu nagle kick, a co najsmieszniejsze z mojego wlasnego serwa! I to za to ze latalem z kosa, LOL. Oby GTA szybko doszlo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie dane bylo jeszcze grac snejkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym trailerze była jeszze mapa U.U. widoczna Ciekawe czy ją dadzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac Snakiem ujawnia sie przydatnosc coversystemu - przyklejonego do sciany Snake po prostu nie widac. Grajac jako snake trzeba sie wykazac cierpliwoscia - radar jest cholernie pomocny jednak snake vs 9PC to troche za duzo, dopiero przy 10PC dochodzi MK2 i trzeba niestety liczyc ze ten kto ci pomaga nie jest idiota i nie lata po mapie bezmyslnie usypiajac jak leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ktorzy nie grali/polubili/bla bla bla a chcacy pograc Snejkiem zapraszam na swoj serwer:

!!!ONLY SNE

EVA/OTACON/VAMP

4 rundy, wszystie mapy, 3 zycia dla snejka, 99min na runde (malo ruszajacy sie snejk [czyt. idle] = kick)

max 8 os, wiecej nie probowalem ale przy tylu laga nie ma

Jak nie mozecie znalezc dodajcie FialasPL do friensow w grze i tam X>Move to game>join Zapraszam wszystkich ktorzy jeszcze graja/nie maja GTA, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy ktorzy nie grali/polubili/bla bla bla a chcacy pograc Snejkiem zapraszam na swoj serwer:

!!!ONLY SNE

EVA/OTACON/VAMP

4 rundy, wszystie mapy, 3 zycia dla snejka, 99min na runde (malo ruszajacy sie snejk [czyt. idle] = kick)

max 8 os, wiecej nie probowalem ale przy tylu laga nie ma

Jak nie mozecie znalezc dodajcie FialasPL do friensow w grze i tam X>Move to game>join Zapraszam wszystkich ktorzy jeszcze graja/nie maja GTA, itp

Jaki jest czas po ktorym kickuje nieruchomego snake - bo ja wygrywalem nieraz gry (5min na runde) momentami czekajac ponad minute w bezruchu az jakis wiekszy gunfight sie zakonczy zeby tylko ubic ostatniego stojacego. Grajac jako snake trzeba miec cierpliwosc bo inaczej nici z wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze czas to 99min na runde (wlasnie dla tego czajenia sie) a po 20/15 min ani sladu po snejku (smierc, ogluszenie kogos, itp.) to vot na kicka :)Wlasnei stawiam serwa wiec zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako ze czas to 99min na runde (wlasnie dla tego czajenia sie) a po 20/15 min ani sladu po snejku (smierc, ogluszenie kogos, itp.) to vot na kicka :)Wlasnei stawiam serwa wiec zapraszam

Mysle ze 20-15min to nawet za duzo. Mozna po 5-10min braku aktywnosci zapytac na ogolnym czacie i jezeli snake nie odpowie to wtedy mozna myslec nad kickiem.

Wpadne napewno jak bedzie miejsce kiedy wroce z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na grę? Chciałbym sobie skilla podnieść, mam dopiero 2 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK przerwa, knife master (rekin) zdobyty jazda jak nie wiem, jak by co classic pisz na PSN Szkoda ze nie ma 6 miejsc na skille, bo biegam z movement speedem na 2 i knifem na 2, a wolalbym po 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany gdzie Wy znajdujecie czas na granie...

Mnie akurat teraz jak na złość się robota musiała na głowę zwalić

Znowu w dniu premiery nie pogadam z nikim bo wszyscy będą wymasterowani a ja dalej z 1m w przeciwnika nie trafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadłem się pochwalić tym, że osiągnąłem 14 miejsce w rankingu SNE Jak widać dużo mi nie brakuje do czołówki (500pts), może jeszcze dziś osiągne ten wynik

Pozdro i przypominam, że stawiam serwa swojego, non-stop SNE, dla chętnych oczywiście, którzy jeszcze nbie grają w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kurcze cały dzień prawie dzis grałem a nawet jednego lvl nie wbiłem ;/;/ Ale gierka ogolnie wypasiona ;] Teraz to tylko czekac na premiere i do sklepu biegiem :D. Ogolnie najbardziej podoba mi sie tryb Team Deathmatch Ten Sneak jakis taki dziwny, choc snejkiem fajnie sie gra ;]. Kurcze dlugo trzeba grac aby wbic jakies porzadne lvle ? POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie zaczynasz z levelem 0 (zero) moze juz masz 1 tylko nie zauważyłes ze od zera sie leci - ja na pierwszy jakies 2 godz i miałem - wazne by nie ginąc za często i miec w rundzie mniej więcej fifty-fifty (kill/death) wiadomo - lepiej więcej kill-i niż zgonów, ale czasami sie nie udaje (he szczególnie jak na początku zagrałem na serwie PS3SITE) pogonili mnie chłopaki, że postanowiłem potrenować poprzez autostart, gdzie cie dorzucają do podobnego poziomu i masz większe szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem z auto dopasowaniem, chyba spróbuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dlugo trzeba grac aby wbic jakies porzadne lvle ? POzdrawiam

ja mam jakies ~~12h grania w online w statsach razem i mam przewage 200 zabic na zdechnieciami i mam 5 lvl + master w assasult rifle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa No fakt nie zuważyłem że od zera leciało, Spoko thx. A jeszcze gdzie serwer PS3Site stoi bo nie znalazłem jeszcze, i czy zawsze ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Mam male pytanko co do zdobuwania skilli.

Generalnie gram ponad 5h i mam 3 level, ale co z tego jak wcale nie rosnie mi skill w broniach..CQC,itd.

Jedynie mam ponad polowe assl.rifle. a pozostałe ani drgnie.

Jakas mala porada co z tym zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

Mam male pytanko co do zdobuwania skilli.

Generalnie gram ponad 5h i mam 3 level, ale co z tego jak wcale nie rosnie mi skill w broniach..CQC,itd.

Jedynie mam ponad polowe assl.rifle. a pozostałe ani drgnie.

Jakas mala porada co z tym zrobic???

Zacznij uzywac skilli - CQC rosnie ci kiedy rzucasz i dusisz przeciwnikow, assl.rifle kiedy strzelasz z karabinow itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×