Skocz do zawartości
cwir

Shank 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem tego problemu, ale gdzieś już czytałem o tym... Ponoć wystarczy usunąć grę i ponownie ją pobrać oraz zainstalować. Dobrym pomysłem będzie też usunięcie sejwa z dysku.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Edytowane przez zimzvm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Mam problem z grą. Jakiś czas temu wygasła moja subskrypcja, ale widząc DEUS EX-a i kilka innych znowu zakupiłem na 3 miesiące... I co wszystkie gry są znowu dostępne w wersji Full z nową datą ważności. natomiast gdy odpalam grę SHANK 2 i daję np. Survival widzę śliczny napis informujący mnie o tym, iż muszę kupić grę. A wszystkie postępy zniknęły (choć pliki zapisów są na dysku).

I nie wiem co zrobić :( Wszystkie gry mają znowu przedłużoną ważność a SHANK 2 (ulubiona gra mojej żony :) ) niestety nie :(

Jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w historii ściąganych plików?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co?? Zerknąć w historii? Trial Unlock (Rozbudowa do pełnej wersji :P Jak to ładnie nazywają w Polskim PSN).

Cholera :/ Myślałem że się obędzie bez neta. Bo nie mam jak PS3 do necika podłączyć.... No ale faktycznie może poszukam w historii :) (o ile wysępie neta od kogoś ;) )

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem tego problemu, ale gdzieś już czytałem o tym... Ponoć wystarczy usunąć grę i ponownie ją pobrać oraz zainstalować. Dobrym pomysłem będzie też usunięcie sejwa z dysku.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

a jak usunąć sejwa z dysku ?? bo zrobiłem operację pod tytułem wywalić grę ściągnąć jeszcze raz i zainstalowac i ciągle problem z sejwem ps w menu gry wogóle nie widzę opcji zapisu ktoś wie gdzie jej szukać ??gierka wciąga ale przez takie problemu się odechciewa grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w końcu się przysiadłęm i przeszedłem. Praktycznie pierwsza gra którą zacząłem i skończyłem od ręki .Naprawdę polecam. Taka gra jak na starych automatach tylko w dużo lepszej oprawie :) Fajni bossowie wymagająca już na poziomie normal.

Szukam przy okazji chętnego na coopa w survival mode. HS jest gra solo w tym trybie praktycznie nie grywalna przynajmniej w mojej opinii.

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×