Skocz do zawartości
Chevbacca46

Gt5 Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Najserdeczniejsze ,NAJLEPSZE życzenia i wymarzonej fury życzy Kraft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chev, lepiej ogarnij temat bo po frekwencji widać że narobiłeś ludziom smaku na wyścigi. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musze się wypisać bo mogę się nie wyrobić, a nie chce zajmować miejsca - chętnych od groma. Na treningi z chęcią wpadnę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja jestem i mam kontakt z chevem. Teraz trzeba tylko połapać się na psn. Wysilijcie mi zapy na ps3 z dopiskiem gt5 championship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spytaj Futrzaka czy ma już hasło do gt5 liga,bo jak coś,to Fanti mógłby je dla niego odzyskać i jakoś mu je podeslać..... noID, może Ty mógłbyś za Cheva podczas jego nieobecności wystartować sezon,bo on na razie niema neta,a Ty masz w sobie zacięcie i zdolności przywódcze o czym się już przekonałem.Tylko jak tam z czasem i chęciami by było??? No chyba ,że poczekamy 1 Week na Futrzaka :)

Edytowane przez kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co honda nsx zabroniona?

A skąd ta informacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że lucas80 NSX'em wykręca najlepsze czasy i może domyśla się, że wszyscy tym samym "bolidem" wyjadą na tor ..... i zrobi się nudno....<_<

Ale są przecież lepsze fury na ten tor ...... więc może niech sam się wypowie na ten temat ....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sluchajcie nic nie jest zabronione bo jak zbanuje NSX-a to juz wiem jaki inny samochod jest najlepszy i jest konkurencyjny do NXSX-a wiec nie widze sensu bo bede wtedy musial zbanowac kika aut wiec jaki jest sens ??? ZAden. Sesja otwarta na 430 PO koniec tematu

1. Chevbacca46 - dzień i godzina nie ma znaczenia

2. Kupczyk - wtorek,czwartek po godz 22

3.

4. Napior1516 - od wtorku do czwartku, start po 22

5. INODrift - bez znaczenia bo wszystkich nie zaliczę...

6. otacon3

7. Marek73mo - dzień bez znaczenia po 21

8. GOLDEN_BOY_PL

9. pularys

10. boniek_pl

11. Kraftpol

12. noIDnumber

13. Lucas_z80

14. ARMANDO2000

15. magixster

16. tiborg10.

zwolnilo sie jedno miejsce ale juz mam kandydata . Czekam tylko na potwierdzenie i go dopisuje. |Jezeli nie zostanie to potwierdzone w przeciagu 48h. Miejsce bedzie wolne dla pierwszego lepszego

Panowie jeszcze fajnie by bylo jakby ktos powiedzial , ze ma swiatlowody bo moj net nie pociagnie sesji na tyle osob, wiec zapraszam chetnego na HOSTA !!!!!!!!!!!!!

Sesja NR. 2 14.02.12

Lexus LFA vs Mercedes SLS AMG

PO- bez ograniczen

Autodromo Nationale Monza

Sportowe miekkie/ Wyscigowe miekkie

46 okrazen

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietnie ja dzisiaj dopiero zaczynam trenowac bo pochlonelo mnie u3 a tak wogole to jakie macie wyniki na tej trasie co we wtorek wyscig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wtorek,we wtorek.też zamierzam zaraz wyskoczyć na tor,to możemy razem pośmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wziąłbym udział, jeżeli znajdzie się miejsce.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że posiadam słaby internet (a konkretnie bezprzewodowy z PLAY), a co za tym idzie rozgrywka ze mną może być niekomfortowa. Tak czy inaczej, chciałbym spróbować, najwyżej gdyby grało się krytycznie źle ze mną to mogę po prostu zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wziąłbym udział, jeżeli znajdzie się miejsce.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że posiadam słaby internet (a konkretnie bezprzewodowy z PLAY), a co za tym idzie rozgrywka ze mną może być niekomfortowa. Tak czy inaczej, chciałbym spróbować, najwyżej gdyby grało się krytycznie źle ze mną to mogę po prostu zrezygnować.

Gdyby jednak miejsce się nie znalazło to mogę Ci zaproponować zastępstwo za mnie w wyścigach, w których sam nie będę mógł wziąć udziału....

Na dzień dzisiejszy 2 pierwsze wyścigi jadę na pewno, 3-ci odpada ( jeżeli o stałej porze ) - praca na nockę :verymad:

Oczywiście jeżeli Chevbacca46 wyrazi na to zgodę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze problemu z ta zamiana i ogolnie miejsce ktore zarezerwowalem kazuje sie byc wolne . Takze dopisuje cie do listy, ale bedziesz musial pogodzic sie z tym ze jezeli bedziesz lagowal to niestety nie pojezdzisz i to sie tyczy nas wszystkich.

Tuminure podaj swoj PSN ID badz poprostu dopisz sie pod numerem 3 .

Zawodnicy ktorzy beda lagowac niestety nie beda brac udzialu w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój PSN jest taki sam jak nick.

1. Chevbacca46 - dzień i godzina nie ma znaczenia

2. Kupczyk - wtorek,czwartek po godz 22

3. Tuminure - pn-pt, wieczorami

4. Napior1516 - od wtorku do czwartku, start po 22

5. INODrift - bez znaczenia bo wszystkich nie zaliczę...

6. otacon3

7. Marek73mo - dzień bez znaczenia po 21

8. GOLDEN_BOY_PL

9. pularys

10. boniek_pl

11. Kraftpol

12. noIDnumber

13. Lucas_z80

14. ARMANDO2000

15. magixster

16. tiborg10.

Tak jak wspomniałem - u mnie z pingiem różnie bywa, nie obrażę się jak uznacie, że nie da się ze mną jeździć ;).

Edytowane przez Tuminure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis około 22 organizuje kwalifikacje teraz nie mam czasu pisać dokładnych zasad, dokładnie napisze popołudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 22:30 powinienem dopiero wrócić z roboty..... ale może zdążę się załapać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kwalifikacje!

Zasady:

1. Obecność sędziów obowiązkowa, zadanie obserwacja stylu jazdy oraz jego zgodności z regulaminem zawodów.

2. Każda osoba będzie miała 3 okrążenia na wykręcenie najlepszego czasu. Pierwsze z wyjazdem z boksu i rozgrzanie opon i dwa następne na wykręcenie czasu. Najlepszy zaliczony przez system czas będzie dodany do tabeli pozycji startu. W przypadku nie zaliczenia czysto żadnego okrążenia, zawodnik zostanie sklasyfikowany na końcu stawki która stawiła się na kwalifikacjach następny po najgorszym czasie podczas kwalifikacji.

3. Dozwolony rodzaj opon to wyścigowe miękkie jeden komplet.

4. Na torze może jechać tylko jedna osoba, zapewni to wszystkim równe warunki i ułatwi sędziom wykonywanie punktu nr. 1.

5. Kolejność wyjazdu na tor będzie decydować kolejność wejściu do pokoju.

6. Kwalifikacje odbywają się identycznymi i tymi samymi autami co wyścig

7. Osoby których nie będzie na kwalifikacjach będą startować z ostatnich pozycji, ich pozycje będą losowe.

8. Osoby które zmienia auto na wyścig czyli jada jednym kwalifikacje a na wyścigu pojadą innym startują z ostatniej pozycji za osobami które opuściły kwalifikacje. Przy zajęciu punktowanej pozycji na wyścigu zostaje odjęta połowa punktacji tzn. gdy zajmiemy 1 pierwsze miejsce dostaną zamiast 25 punktów tylko 12 punktów!!!

Można odpuścić kwalifikacje wtedy proszę o deklaracje w temacie, wobec nich zostanie zastosowany punkt 7

Start kwalifikacji to 22:00 (-+ 5 min)

Pokój będzie otwarty dla wszystkich numer IP pokoju podam w temacie.

Edytowane przez napior1516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego kwalifikacje są dzisiaj? I to w dodatku obowiązkowe. To będzie trochę krzywdzące dla tych co się nastawili na jutro i za karę pojadą z ostatniej pozycji. Co do kwali wystarczy ustawić wyścig na 4 okr. z karami i sprawa załatwiona. Każdemu będzie się liczyć najlepszy lap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×