Skocz do zawartości
Chevbacca46

Gt5 Championship

Rekomendowane odpowiedzi

emyl to moze dasz nam przyklad jak sie prowadzi taka zabawe jak masz cos na mysli bo ja nie wiem od kogo mamy brac przyklad moze nas oswiecisz i my na tym skorzystamy co do organizacji jest jaka jest byl to 1 wyscig wiec trudno sie bylo spodziewac ze wszystko bedzie gralo mam nadzieje ze jednak ulegnie to poprawie i bedzie dobra zabawa

Wystarczy zobaczyć jeden temat niżej - GT by Night. I nie chwale go bo sam w nim jeżdżę, ale tam od samego początku są jasne zasady i nie ma takich cyrków. Ja wam chłopaki z całego serca kibicuję, bo wszystkie takie sieciowe ustawki uważam za coś wspaniałego, ale czasem warto przemyśleć coś odrobinę dłużej niż potem przez takie zamieszanie zniechęcać mniej wytrwałych. Liczę, że Chew wróci i zrobi porządek tak, że potem będziemy drugą ligę uruchamiać bo chętnych będzie za dużo.

Aha, dodaj do swoich wypowiedzi interpunkcję (o polskich znakach nie wspominając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to nie Pokemon,to Chewbacca we własnej osobie......Star Wars nie widziałeś?,co Ty też z kosmosu jesteś ? hehe.

Edytowane przez kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kosmosu prawie dokladnie z marsylii tam sie wychowalem co do mojej ortografii to juz tyle oberwalem za to ze czasem wole nic nie pisac co do polskich znakow nie zabardzo kumam jak to zrobic dlatego nie ma nie wiem czy u mie sa na klawiaturze ale to juz inna bajka.Mam nadzieje ze 2 sesja wyscigowa odbedzie sie bez problemow wiemy juz mniej wiecej co trzeba zrobic rekrutacje dodatkowa bo pare osob jednak odpuscilo a i ten termin 14 luty hmm walentynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Trochę przyzwoitości!

Skoro już wrzuciliście tutaj i udostępniacie regulamin żywcem zerżnięty z innego eventu to podajcie chociaż źródło (jeśli nie autora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno Futrzak sam myślał,myślał i wymyślił ten regulamin hehe i przez całą noc go zapewne sam skrobał,a że jest podobny do innego regulaminu,to pewnie niefortunny zbieg okoliczności :rolleyes:

Edytowane przez kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napior jak z wyścigiem na monzie czy mercy sls i lexy lfa też bez tuningu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sesja NR. 2 14.02.12

Lexus LFA vs Mercedes SLS AMG

Auta seryjne bez tuningu.

Autodromo Nationale Monza

Sportowe miękkie/ Wyścigowe miękkie

46 okrążeń

Kwalifikacje 13.02.12

22:00

Sesja NR.3 21.02.12

Auta 475PO

Tuning zabroniony, auta drogowe

Napęd 4x4

Opony Sportowe Średnie/Wyścigowe Miękkie

Fuji GT 35 okrążeń

Lista Drogowych Aut 4x4.

=&search[year_gte]=&search[year_lte]=&search[country_equals]=&search[level_gte]=&search[level_lte]=&search[price_gte]=&search[price_lte]=&search[drivetrain_equals]=4WD&search[race_modifiable_equals]=&search[horsepower_gte]=&search[horsepower_lte]=&search[mass_gte]=&search[mass_lte]=&search[premium_equals]=&search[availability_matches]=&search[_type_equals]=Road&commit=Search"]Auta

Jest to tylko lista spełniająca wymagania aut drogowych z napędem 4x4. Przy wyborze auta pamiętamy żę musi spełniać wymagania o tuningu oraz ograniczeniu punktów osiągów.

Edytowane przez napior1516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej ostatniej aktualizacji,przyczepność opon jakby się zwiększyła,też to może ktos zauważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wczoraj mnie nie było ale brat musiał skorzystać z neta. Jeśli ktoś by mógł to prosiłbym podać czasy z wczorajszych kwalif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się z powodu małej liczby zainteresowanych kwali w dniu wczorajszym przeniosłem je na dziś. Odbędą się przed wyścigiem. Zaczynamy normalnie o 22:00 pokój otworzę z 30 min wcześniej. Zależy jak pójdą kwali zostanie skrócony wyścig o parę kółek.

A i najważniejsze chciałbym oświadczyć że do powrotu futrzaka obejmuję cała kontrole nad turniejem. Od razu odpowiadam że ustaliłem to z Chevbaccą i nie jest to moja indywidualna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak przyznaje ze zerznalem regulamin i chcialem jakos to ugadac z wlascicielami ale nie ma mnie . Za co przepraszam, a ze sytuacja mnie napierala a ten regulami przypadl mi do gustu ( a nie inny bo inne tez czytalem) wiec stalo sie.

Tak przyznaje ze Napior rzadzi , ale Napior masz sie dogadywac z reszta sedziow , a przede wszystkim ich o wszystkim informowac zeby wiedzieli ocb. Wiec wymyslcie sobie kolejne sesjie bo mysle ze te dwie co wymyslone zostaly byly i beda bardzo fajne.

Napior nie rozumiem jakim cudem do punktacji sa +2 pkt prawie dla wszystkich ???

+2 pkt sa za pole w kwali a +1 punkt za najszybszego lapa w wyscigu , wiec nie wiem cos ty tam namieszal????

Futrzaka nadal nie bedzie ale jest cien nadzieji ze jutro podlacza mu jego internet , wiec badzcie dobrej musli to moze cos posmigamy.

LFA VS SLS AMG - tak bez tuningu

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

juz niech ci bedzie te +2 pkt za obecnosc na sesji ale bes sensu i nie wpisales mi moich punktow chyba ze ktos byl szybszy na pierwszej sesji :P zartuje sobie troche . Co do 3 sesji moze byc ciekawa jest kilka interesujacych aut.

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest panowie? żyło,żyło i zdechło ,czy jak? Jedziemy dzisiaj,czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Chev miło Cię tu widzieć jak z tym turniejem. Bo jestem zainteresowany wzięciem udziału. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie sytuacja sie ustabilizowala i moge juz sie nareszcie zajac GT5 championship.

Krakers jak najbardziej zapraszam.

Prosze o wpisanie sie na liste osob jadacych najblizsza sesje 28.02

1. chevbacca46

Napior jutro gadamy na skypie i na szybko ogarniamy temat bo przez ta moja nieobecnosc i niemozliwosc dopilnowania championshipu mamy tu bajzel .

Nie widze danych co do sesji 4-tej. czy gdzies je wrzuciles ?? Ja dopiero wrocilem z pracy wiec bede po 13 polskiego czasu na laczach to sie odezwe i ustalimy co gdzie i jak .

Co do ciecia kraft masz szczescie ze mnie nie bylo bo z wejscia dostalbys kare , ale jezeli nikt nie zglasza protesu to masz fuksa . Nie tniemy zadnych zakretow DWA KOLA NA TORZE !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×