Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnosnie misji z przypadkowymi ludzmi raz koles ktoremu miałem pomóc zginął przez przypadek :) czy to oznacza ze juz nie ukonczę gry na 100% ?? i musze grać od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnosnie misji z przypadkowymi ludzmi raz koles ktoremu miałem pomóc zginął przez przypadek :) czy to oznacza ze juz nie ukonczę gry na 100% ?? i musze grać od nowa ?

Nie, wróć tam za jakiś czas. Pamiętaj, że niektórzy losowi ludzie pojawiają się tylko o określonej porze dnia, także wróć po kilku dniach o tej samej porze i na pewno tam będzie znowu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wróć tam za jakiś czas. Pamiętaj, że niektórzy losowi ludzie pojawiają się tylko o określonej porze dnia, także wróć po kilku dniach o tej samej porze i na pewno tam będzie znowu.

dzieki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie lotów helikopterami (Helitours). Mianowicie na trzech stanowiskach (dwa dolne i jedno górne) stały sobie helikoptery. Wsiadłem do każdego, odbyłem podróż, nacisnąłem X, wróciłem na ziemię i wskoczyłem do kolejnego. Jednak po zaliczeniu wszystkich trzech trofeum jak na złość nie wpada? Przeoczyłem coś czy może to błąd gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie lotów helikopterami (Helitours). Mianowicie na trzech stanowiskach (dwa dolne i jedno górne) stały sobie helikoptery. Wsiadłem do każdego, odbyłem podróż, nacisnąłem X, wróciłem na ziemię i wskoczyłem do kolejnego. Jednak po zaliczeniu wszystkich trzech trofeum jak na złość nie wpada? Przeoczyłem coś czy może to błąd gry?

No przecież na pierwszej stronie jest ten problem opisany.

Rozumiem jakby temat miał z 50 stron...ale całe 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież na pierwszej stronie jest ten problem opisany.

Rozumiem jakby temat miał z 50 stron...ale całe 2?

Tak aczkolwiek ja mam tam zaledwie cztery stanowiska i za każdym razem gdy przyjdę tylko trzy są zajęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś o innych porach? Robić ten save i przychodzić co jakiś czas? Czasami trzeba zrobić kilka saveów pod rząd, żeby czas się przesunął mocniej i wtedy sprawdzić.

Też mi to sprawiało problem, ale w końcu pojawiły się heli na innych stanowiskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, przeszedłem całe GTA robiąc jakies 96 % wsyzstkich zadań a nie wpadło mi żadne trofeum,gdize może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 96% całej gry, czy po prostu ukończyłeś fabułę? Jak mimo tego nie wpadło żadne trofeum, to albo grasz na cudzym save'ie, albo korzystałem z cheatów podczas gry.

Najlepiej to powiedz dokładnie, o które trofea Ci chodzi. Wtedy może dojdziemy do tego, gdzie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą fabułę misję poboczem itp tylko gołębi nie szukałem wszystkich. Grę dostalem razem z konsola nowa w roku. Konsola była nowa wszystko przechodzilem sam bez czitow a nie wpadło żadne trofeum.

W foli*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aktualnego softa? Pobrałeś patcha do gry? Bo trofea zostały wprowadzone dopiero w patchu.

Także jak patcha nie pobierałeś to musisz to zrobić i grać od nowa po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem też online więc proste ze wszystko było jak należy. prawda to było prawie 2 lata temu dopiero zaczynałem grac na konsoli i nie ogarnialem a teraz z ciekawości pomyślałem ze może ktoś też tak mial

Teraz znowu planuje kupic grę i chcialbym rozwiązać ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem. Przeinstaluj dane, ściągnij na nowo patche, usuń stare save'y i graj od nowa.

Wtedy nie ma bata, żeby puchary nie wpadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyć raczej nie zaliczy. Tak jak radzi Patricko; usuń może najpierw instalkę gry i zainstaluj ją jeszcze raz od nowa z patchami. Jak to nie pomoże to wywal sejwy. Już nie pamiętam czy tak jest w rzeczywistości, ale właśnie czytałem, że podczas wgrywania stanu gry w lewym górnym rogu pokazuje się napis "Trophies are available" i wtedy na pewno trofiki będą wpadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przypadkowymi ludzmi a konkretnie z Gracie Ancelotti ukonczyłem misje diamonds coś tam która jest potrzebna żeby się ta babka pokazała w opisanym w poradniku miejscu ale nie ma jej probowałem o róznych porach i nic miał moze ktos ten problem z góry dzięki za odp:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przypadkowymi ludzmi a konkretnie z Gracie Ancelotti ukonczyłem misje diamonds coś tam która jest potrzebna żeby się ta babka pokazała w opisanym w poradniku miejscu ale nie ma jej probowałem o róznych porach i nic miał moze ktos ten problem z góry dzięki za odp:(

Spróbuj zrobić jeszcze kilka misji do przodu. Te osoby będą się pojawiać nawet po ukończeniu fabuły, więc bez stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jak robie pucharek Liberty City Minute to jak załączę pauzę to ten czas podczas zatrzymania gry tez sie liczy do trofeum ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jak robie pucharek Liberty City Minute to jak załączę pauzę to ten czas podczas zatrzymania gry tez sie liczy do trofeum ???

Nie. Po za tym masz licznik czasu w stats'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×