Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak sprawdzic statystyki w tej grze ? chodzi mi o online bo jak daje w stats na network i wybieram tryb gry w ktorym gralem to mi pisze ze nie znaleziono moich statow czy ktos wie o co kaman ??? :(

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic statystyki w tej grze ?

Zakładka "Stats" w grze lub zarejestruj się tutaj i tam masz podgląd stats'ów w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic z tych Helitorów. Przez osiem dni gry cały czas chodziłem tylko na odbywanie tych wycieczek. Zawsze na stanowiskach znajdowały się trzy helikoptery. Na siłę wsiadałem, leciałem, pomijałem i po zakończeniu wszystkich podróży trofek nie wpadał. Najwyraźniej czwarty helikopter gdzieś się zagubił jak i trofek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pięć helikopterów z tego co pamiętam, każdy helikopter to inne lądowisko, więc poluj na helikoptery stojące na lądowiskach, z których nie korzystałeś. Wpada bez problemu, ale helikoptery pojawiają się o różnej porze dnia, więc metoda save'ów wydaję się najlepszą. A i jeszcze jedno, lot helikopterem można "przewijać".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofek wbity. Jakimś cudem pojawiły mi się jeszcze dwa helikoptery, których mi brakowało.

Dziękuje za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W zasadzie to ja miałem się zabrać za AWP. A bardzo Ci się śpieszy?

no niebardzo ale czym predzej tym lepiej :) wysyłam zaproszenie :) ale musisz zrobic miejsce bo wysylam i nic

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak ktoś jest chętny na trofea - multi to pomogę i sam liczę na pomoc. Szukamy chętnych do Team ..... i czasówki (Deal Breaker itd.)

ID: Mokotow81

Piszcie i dodawajcie mnie do znajomych. Mile widziane headsety lub jakieś inne słuchawki+mikrofon. Każde ręce do pomocy się liczą.

Mam 5 rangę, więc do 5.000.000$ brakuje mi dużo, ale jakoś mi już idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam trzeciej Osoby do trofików on-line :)

Chętnych proszę o kontakt na psn :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z długiego doświadczenia z trybem online powiem Ci w sumie to co napisałem w poradniku :)

Załóż grę i przy zakładaniu robisz 1 slot prywatny. Potem czekasz aż dołączą 2 osoby i jedziecie z Hangman Noose.

W trakcie gry się wyklaruje kto co robi. Czy strzelasz, czy latasz, nie ma znaczenia. Najlepiej jakby latała osoba, która ma obcykany heli, bo trzeba umieć wylądować ślizgiem potem, a nie normalnie.

W dodatku helim trzeba też umieć manewrować przy odrzutowcu, w razie jak się zatnie ten kacap co z niego wyłazi. Jak się zatnie to trzeba minimalnie się przestawić, itd.

Dobrze jest też umieć bardzo szybko go posadzić przy odrzutowcu.

Ja się nauczyłem obsługi heli wręcz do perfekcji, ale niekiedy grałem z takimi ludźmi, że latali helim do góry nogami + wlatywali pod tekstury i tryb zaliczało się w trymiga :)

Ale to rzadkość była, więc nie ma się co napalać na glitche.

W każdym razie graj i czekaj, bo ze swoją ekipą to będzie to rok robić :) Ale jak trafisz na debili, którzy nie wiedzą co się dzieje, to od razu wyłaź, bo szkoda czasu.

Jak widzisz, że umierają non-stop, biegają tylko za kasą, a nie za robieniem misji (biegać za kasą i zabijać prawidłowo i nie paść, to też trzeba umieć) to olewaj ich.

Ale jak trafisz dobry team to graj ile wlezie, czasami potrafiłem ze 4 godziny grać z jednym teamem.

No i pamiętaj, że przy wychodzeniu, ZAWSZE najpierw do singla, odczekać chwilę, a dopiero potem grę wyłączyć.

Jak wyjdziesz od razu z multi to Ci może staty wywalić i całość pójdzie psu w dupę :)

To tak na krótko ode mnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za wskazówki :)

Prawdę mówiąc póki co jest nas dwóch i liczę, że jeszcze ktoś do nas dołączy :)

Generalnie zaczyna do mnie docierać na co się porwałem :D jaja będą i to bankowo :)

Twój poradnik dokładnie analizuje i na pewno będzie mega pomocny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem brzydko "ale porwaliście się z motyką na śłonce" do świąt wam z tym zejdzie :banana: a tu nowości nadchodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem brzydko "ale porwaliście się z motyką na śłonce" do świąt wam z tym zejdzie :banana: a tu nowości nadchodzą

Mati - możesz być spokojny :)

Nasz wspólny event z nowym Dead Island jest poza kolejnością :)

Może Patricko do nas dołączy :) byłoby grubo ! ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam GTA IV kurcze :( A mógłbym Wam tam polatać szybko, bo niekiedy sam siebie zadziwiałem XD

Grajcie w dwójkę + random, bo w 3 osoby to idzie najszybciej i jest najwięcej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodziło o nowy Dead Island :)

Z Matim jesteśmy ustawieni na wspólne przejście, dolaczylbys do nas :)

Byśmy go we trzech rozprawiczyli :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo podczas misji Shadow musze gonić dilera i jak go gonie mam caly czarny obraz i nie dam rady przejsc tej misji ? ma ktos moze jakies rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jakieś 1,5mln dolców do Wanted. Do końca tygodnia powinienem się uwinąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób, którym udało się zaliczyć trofeum Fly The Co-op. Zna ktoś jakiś sposób by w misji Deal Breaker zawsze respawnowała się łódź, czy to tylko kwestia szczęścia? Gramy w dwie osoby i zazwyczaj trafiamy na furgon albo motory  :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz za bardzo, ale moze to zalezec tez od ilosci graczy. Sprobujcie znalezc jeszcze jedna osobe. Jesli to nic nie da to raczej trzeba liczyc na szczescie. W przypadku motorow czy furgonu ktos musi przygotowac helikopter i zablokowac im droge o ile dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy z trzecią i jest chyba gorzej bo wtedy respawnują się w dwóch a nawet trzech różnych miejscach. Ale faktycznie tu masz rację, przed rozwaleniem ostatniego przeciwnika lub podniesieniem ostatniej paczki, druga osoba powinna być już w heli gotowa do startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś jeszcze chętny na trofea online?? :D Ja właśnie zakupiłem grę w styczniowej wyprzedaży i chce się zabrać za wbiciem calaka przed zakupem GTA V ;p. HS oczywiście jest, jakby ktoś się znalazł to pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto mógłby pomóc przy trofeum "fly the co-op"

 

Proszę o pomoc ponieważ 31 maja prawdopodobnie wyłączają serwery w GTA4.

PSN - Javor_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jednej ogarniętej osoby, która pomoże przy glitchu Bomb da Base, albo pogra w Hangman's Noose. Zostało prawdopodobnie 13 dni na wbicie trofeum Wanted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×