Skocz do zawartości
Snafu

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób chętnych do zrobieniach pucharków ze wszystkich DLC!

Są to między innymi Advanced Coop, Poker, Hold Your Own Game, Bagi, Kingpin itd.

Po prostu wszystkie pucharki, które wymagają 3+ graczy.

Bodajże do pokera oraz kingpina potrzeba chyba 6 oraz 9 graczy i to są chyba jedyne pucharki z DLC, które wymagają więcej niż 3/4 osób.

Poniżej lista chętnych do robieniach pucharków z DLC:

- Patricko

- Patricko

- Lenno_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych do zrobieniach pucharków ze wszystkich DLC!

- Patricko

- Lenno_x

- Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pucharki z DLC też jestem chętny, w weekend powinienem być dostępny. Głównie interesuje mnie Pa-pa-pa poker ace, kiedy go robimy? Mam HS, także wystarczy jedna osoba która już to robiła (lennox :D) i będzie tłumaczyć co kto ma zrobić, to się zrobi bez problemu. So:

-Patricko

-Lenno_x

-Siriondel

-JoxerTeaman

Siriondel, dodam Cię jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy termin: następna niedziela 20:00 jest cały czas aktualny? Tak chcę się tylko upewnić i w razie czego gdzieś zapisać, żeby nie zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pucharki online z podstawki to niedziela 11 marca o 20:00.

Co do pucharków z DLC, to jeszcze nie mamy pełnej listy osób, żeby zrobić je.

Do coopa i innych by w sumie starczyło, ale zbierzmy najpierw na te najtrudniejsze, a reszta już potem pójdzie.

Także osoby, które są chętne do zrobienia pucharków z DLC, niech wpisują się na listę powyżej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja odpadam :( Powód jest bardzo, że tak powiem prozaiczny, bo zwyczajnie zostałem wyciągnięty do baru. Niestety problem z moim bywalstwem jest taki że w tygodniu jestem zwykle dostępny, to właśnie w weekend bywam zalatany. Mam nadzieję że piszę to odpowiednio wcześniej, wybaczcie :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim od pucharków z podstawki, dzisiaj przypominam, że o 20:00 ustawka.

Proszę o dodanie do znajomych kto mnie nie ma. Jeśli do 20:20 nikogo nie będzie to nie będę czekał więcej jak coś.

- Patricko

- Siriondel

- Firo

- Lars016

- Lenno_x

- compaq1994

- Josephineola

- xenomorph

Jeśli chodzi o pucharki z DLC to mamy jak na razie 5 osób, potrzeba jeszcze 4:

-Patricko

-Lenno_x

-Siriondel

-JoxerTeaman

-dmarcin88

Chętni do robienia pucharków z DLC zgłaszać się! Headsety mile widziane, szczególnie przy coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc na ustawce :thumbsup: Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie miałem jakiegoś buga bo po dodaniu bodaj 3 osób do posse nie mogłem dodać kolejnych więc wyszedłem i zacząłem jeszcze raz ale trofeum wpadło. Jeśli jest taka możliwość żeby ludzie bez DLC pomagali tym z DLC w zdobywaniu pucharków to mogę pomóc jeśli nie znajdziecie kompletu ludzi z DLC. Dzięki wszystkim za pomoc w ustawce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawkę uznaję za udaną, szkoda że nie wszyscy się zjawili co mieli, ale i tak było ok.

Szukamy teraz z chłopakami ludzi do pucharków takich jak Kingpin czy Pa-pa-pa Poker Face.

Potrzeba nam 9 osób. Jak narazie z dodatkami mamy 4 osoby + Joxer, którego nie było.

Prosimy o zgłaszanie się osób, które mają dodatki i chcą porobić pucharki z DLC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z pucharkiem Heading South on a White Bronco, czy tego konia trzeba zlapac i dopiero robic to zadanie czy mozna go wybrac z listy kupionych koni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z pucharkiem Heading South on a White Bronco, czy tego konia trzeba zlapac i dopiero robic to zadanie czy mozna go wybrac z listy kupionych koni?

Najpierw złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Marcing, musisz złapać Hungarian Half-Bred (ten cały biały), potem najlepiej kupić "deed" na niego u jakiegokolwiek kupca.

Potem jak zrobisz to z tym bounty to musisz zrobić tak, że udajesz się do Armadillo najlepiej, zabijasz około 20 tych Law Enforcer (najpierw kogokolwiek, a potem ich jak się pojawią).

Gdy zabijesz wszystkich to robisz save i load. Teraz w mieście powinni być US Marshals. Przywołujesz białego konia i uciekasz poza obszar poszukiwania.

Co do coopa to poczytałem, że spore znaczenie ma ten licznik zabić, a dokładnie ten mnożnik u góry.

Im większy tym lepiej. Również, żeby nie używać dynamitów oraz walić jak najwięcej headów.

Wiem, że łatwo się mówi, ale spoko, damy rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do advanced The River na gold to wam powiem co jest potrzebne - powyżej 10k pktów, czas może być i 40 minut. I pamiętajcie że więcej nie znaczy lepiej, ja męcząc się we czterech zrobiłem to w końcu w dwie osoby, ale trzeba żeby były w miare ogarnięte. A co do The Herd, to tutaj 4 osoby się przydają, najlepiej jak dwie idą od razu w prawo, a druga dwójka pilnuje bydła. Jak to robiłem z randomami to doprowadziliśmy 19 krów! :biggrin:

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........................ Również, żeby nie używać dynamitów oraz walić jak najwięcej headów.

Wiem, że łatwo się mówi, ale spoko, damy rady.

No to już wiemy dlaczego wpadał nam ciągle Silver ;)

Tyle że bez dynamitów będzie masakra :biggrin: - choć jeśli chodzi o dyliżans to może lepiej że bez ..... :biggrin::D:D:D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaa i wcale nie trzeba lapac tego konia, ja go sobie kupilem i odpalilem kiedy chcialem i trofeum po 2h meczarni wpadlo. cos mnie nie chcieli wytropic ;)

a co do dynamitu, to mowie stanowcze nie dynamitowi w dylizansie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......................a co do dynamitu, to mowie stanowcze nie dynamitowi w dylizansie :biggrin:

No co by nie mówić był to hit wieczoru :biggrin: - ale obiecuje że następnym razem co najwyżej butelka z benzyną ;D :banana:

Nie no żart :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o ustawce na trofea z DLC, głównie Poker Face oraz Kingpin.

Potrzeba nam do tego kolejno 6 i 9 osób.

4 osoby już mamy, popytajcie znajomych, którzy mają RDR czy nie chcieliby pomóc (oczywiście dodatki wymagane).

Bo jesteśmy bliżej niż dalej zrobienia tego.

Lista obecnych osób:

-Patricko

-Lenno_x

-Siriondel

-dmarcin88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie trofeum Spurred to Victory. Będę zaczynał grę od nowa bo przegapiłem ten pucharek. Rozumiem że po każdej skończonej misji mam przywiązać konia przed domem ? Czy jeśli koń mi zginie gdzieś przypadkiem to czy jak wczytam poprzedni zapis to gra będzie dalej mi naliczać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oja tez wlasnie zaczelem od nowa bo tez przegapilem ten pucharek. Tez mam pytanie, czy misje stranger tez sie wliczaja w te 20 misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego konia, to ja to robiłem cały czas z jednym koniem od początku gry (War Horse).

W plecaku powinienieś mieć deed na niego, także nawet jak Ci umrze, to przyzywasz go tym znowu i po kłopocie.

Nie musisz też go nigdzie przyczepiać po skoczeniu misji, szczerze mówiąć to ja nigdy ich nie przyczepiam.

Co do misji od Stragerów to nie wliczają się w to raczej, chodzi tylko o misje fabularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. W jednej z początkowych misji u Bonie dostajemy K. Saddlera i zastępuje nam on naszego konia czyli licznik się wyzerował i teraz po tej misji zaczynam z kontem 0 ? Strasznie nie jasno opisane to trofeum. War Horse jest tylko w GOTY więc nie mam możliwości przywołania go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup po prostu u kupca deed na jakiegokolwiek konia, nawet najtańszego.

Potem śmigaj na nim cały czas, a w razie jak się coś stanie, to używasz tego deeda z plecaka i koń znowu żywy :)

Co do misji to sam już nie wiem właśnie, bardzo możliwe, że od tamtego momentu jest to liczone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacząć nabijanie tego trofika od misji, kiedy to z Bonnie i kilkoma innymi typami jedziesz w okolice Armadillo -> Twin Rocks złapać takiego żółtawego konia. Wówczas albo zacznij naliczanie misji z tym konikiem, albo jak pisał Patricko kup sobie Deed.

Chodzi o to, że po tej misji przez długi czas nie ma zmian wierzchowca. Wykonuj też misje poboczne i zadania od "Strangers" - one są krótkie i będzie szybciej :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×