Skocz do zawartości
Snafu

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota, dzisiaj, trzech z nas będzie od około 21: 30, jeden jeszcze nie odpisał ale raczej też będzie ca 21:30, szkoda że nie ma mnożnika x3 hehe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej w ten weekend nie ma mnie w domu po niedzieli każdy dzień mi pasuje oprócz wtorku i soboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, co prawda udało się zrobić 2 osobom Pa-Pa-Pa Poker Face i wszystkim Kingpina...

Oczywiście robimy kolejną ustawkę dla dmarcina oraz Sirondela, bo oni nie zdążyli już dzisiaj zrobić.

Ale ten burdel Panowie..no masakra :P Nie śmiałem się tak już od dawna.

Normalnie myślałem, że się zacznę po podłodze tarzać zaraz ze śmiechu.

Pozytywnie było dzisiaj :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz zostało mi tylko jedno trofeum do 100%. Dzięki Panowie, fajnie, że pomagacie, chociaż właściwie nie musicie, kiedy sami macie tematy ogarnięte. I tak 12 pucharków zrobiłem, więc nieźle ;)

Ale ten Lariko to jest mocny gość, nie ma co. Pozytywny chłopak, wszyscy byliśmy jego przyjaciółmi :D Później zrobił się taki bajzel, że byłem zdziwiony, kiedy udało się to ogarnąć i pociągnąć dalej! Dobrze spędzone 5 godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć słyszałem "dobrze przyjacielu" to wybuchałem śmiechem :D

Jeszcze ten akcent, no bajka!

Janek, powiedz koledze Lariko, że mamy tutaj takie forum i niech dołączy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wstałem i humor mi się od razu poprawił hehe :banana: , bałagan był straszny ale OGARNĘLIŚMY do 4 rano, to nic, że 7 godzin i jedno trofeum mi wpadło hehe :ok: reszta sporo powbijała (to najważniejsze) a i platynkę Shooter zdobył, Lariko jesteś mocny mam nadzieję, że Babcia spokojnie zasnęła (pozdrawiam ;) ), czekam na następną ustawkę bo kilka trofeów mi jeszcze zostało. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak pozytywnie się dawno nie bawiłem :)

Zabawa przednia. Prawdę mówiąc śmiałem się jeszcze zasypiając :biggrin: Ale o to chodzi - przyjemne z pożytecznym - trofiki Wam wpadają i jest wesoło :biggrin:

Fajna ekipa się zebrała, ten kto w tym nie uczestniczył nie wie co stracił :biggrin:

Nie mogę się doczekać kolejnej ustawki :biggrin: :rofl:

......................Dzięki Panowie, fajnie, że pomagacie, chociaż właściwie nie musicie, kiedy sami macie tematy ogarnięte.........

Cała przyjemność po mojej stronie :)

Oczywiście robimy kolejną ustawkę dla dmarcina oraz Sirondela, bo oni nie zdążyli już dzisiaj zrobić.

Koniecznie !

No i Co-op :)

Ilekroć słyszałem "dobrze przyjacielu" to wybuchałem śmiechem :biggrin:

hahahahhaha

MEGA !! chyba wykupie prawa autorskie do tego tekstu :biggrin:

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ktoś z ekipy] Lariko, ty nie masz dynamitu, to weź od marcina!

[Lariko] A kto to jest?

[ktoś z ekipy] No, ten gruby!

LOL. Niemcy też byli genialni, chociażby jak vihu, który przy robieniu posse up wrzucił dwa razy wszystkich ludzi na inny FR :D

Świetnie się bawiłem, chociaż takiego burdelu to jeszcze nie widziałem. Zdobyłem brakujący pucharek do 100% i jestem Wam za to bardzo wdzięczny.

Do zobaczenia :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ktoś z ekipy] Lariko, ty nie masz dynamitu, to weź od marcina!

[Lariko] A kto to jest?

[ktoś z ekipy] No, ten gruby!

no sie popłakałem ze śmiechu teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo biega taki grubasek to jak ja mam inaczej na niego wołać :P hehe

Co do co-opa to musimy się w tygodniu ustawić. Mi pasuje każdy dzień od 19:00 - 19:30 w górę.

Nakłoń tego gościa Twojego Lennox, powiedz np. że we wtorek albo środę wieczorkiem i spróbujemy.

Co do Poker Face'a oraz Kingpina, to standardowo proponuję przyszłą sobotę/niedzielę znów w godzinach wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pewnie będzie pasować i Sobota i Niedziela, to zależy od reszty, wiec się dostosuję. Natomiast gdyby zabrakło Wam kogoś do co-opa, to w tym tygodniu już mogę, bo pracuję na pierwszą zmianę, od 6 do 14. Dajcie tylko znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem dostępny w weekend następny, ale piszcie jeśli będziecie kogoś potrzebować, czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój Josh ma śliczne tłuściutkie boczuszki :) ja sie nie gniewam ze tak wołacie, wtedy wiadomo o kogo chodzi od razu :)

co do co-op, tylko nie w srode bo to jedyny dzien co mi nie pasuje po 19.

i pytanie czy kolejny event jest 23.03, bo muszę sobie do tej zebry w końcu dobić.

Mi się udało wczoraj zrobić 4 trofea i tym samym zostały mi 3, pa-pa poker, gold ad co-op, no i all ad co-op, niestety 15 fali i kinpina nie zrobie bo nie mam tego dlc.

"dobrze przyjacielu" :D

Edytowane przez dmarcin88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Przyjaciele :-) dolaczylem tutaj do was bo super na ustawecze bylo i Janek mi pisal ze macie tutaj forum:-),Dziekuje slicznie za pomoc i pisze sie na przyszlosc na ustawki z wami i nawet moge pomoc w innych grach jakie ja posiadam i wy rowniez .Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cie widzieć przyjacielu :D

Ustawkę na pucharku Poker Face dla Marcina i Sirondela planujemy w sobotę/niedzielę o 19:00 albo troszkę później.

Jeśli jesteś chętny to również przyjdź :) Wytłumaczymy Ci co i jak masz robić potem.

Z tym coopem to będzie trochę dupa blada, bo potrzebujemy ja, Sirondel i Marcin.

A ten kolega Lennoxa to nie wiem czy będzie chciał grać bez niego :)

Też głupio tak trochę, żeby Lennox nie grał z nami. Ewentualnie znów spróbujemy w starym składzie i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

Nie no nie ma problemu :), poczekam gdzieś na free roam aż skończycie :) (chyba że jak piszesz sami spróbujemy - aaaa !! :biggrin:)

Lariko - fajnie że dołączyłeś do forum :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, to chciałem przeprosić, że nie zjawiłem się na umówionym spotkaniu, do zrobienia trofików z podstawki. Ale niestety po operacji nie dałem rady się pojawić.

Może następnym razem jeszcze ktoś będzie potrzebował, to się wreszcie uda.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z co-op wygląda tak, że Kumpel będzie dziś wieczorkiem lub jutro wolny i może nam pomóc :)

proponuję tak ok 18:00 być on-line.

Na chwilę obecną na 99% dziś :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dopiero od 20:00 mogę być online, wcześniej po prostu nie dam rady bo mnie w domu nie ma :/

Wtorek to jedyny dzień w tygodniu, w którym tak późno wracam :(

Poczekacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na spokojnie przekładamy na jutro na 18:00 :)

Napiszę Wam na prv w psn jego nicka to dodacie się do kontaktów ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem potrzebny do jakiegoś trofeum? Jak coś to piszcie do mnie indywidualnie, żeby nie było wtopy że mnie nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×