Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla miłośników MMA

Nie wiem czy dobrze obiło mi sie o uszy,ale słyszałem że na następnej gali KSW ma walczyć Najman z Burneiką. Czy to jest prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najman z Burnejką będzie walczył na gali MMA ATTACK 27 kwietnia Katowicki spodek. Transmisja gdzieś w TVN (TVN, nSport, TVN turbo?)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman z Burnejką będzie walczył na gali MMA ATTACK 27 kwietnia Katowicki spodek. Transmisja gdzieś w TVN (TVN, nSport, TVN turbo?)

Dzięki za cynk. Musze obejrzeć ten cyrk. Na co schodzi to MMA-żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rofl.gif to ludziom powinni dopłacać za oglądanie tego, a nie odwrotnie. Jakby było dostępne na tvn turbo to pewnie chętni na oglądanie by się znaleźli, żeby sobie zobaczyć jak wygląda parodia walki. A tak skończy się totalną klapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem wp i natrafiłem na taką informacje http://sport.wp.pl/k...,wiadomosc.html .

Stary news, co więcej wątpie, że to dojdzie do skutku. Z inicjatywą oczywiście wyszedł Najman, który robiąc z siebie showmana chce przy okazji dobrze zarobić i zostać kaleką na resztę jego marnego życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację mi też ta informacja wydała się śmieszna a co do samej walki to nie będzie to mma tylko show i pajacowanie obydwu zawodników bo wątpie żeby Burneika wytrzymał 2 rundy,napewno będzie chciał szybko zzakończyć żeby nie odcieło tlenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie walki jak było pisane w inny temacie niestety dla początkowych federacji muszą się odbywać aby więcej ludzi przyciągnąć :) tylko tym razem Najman vs Burneika to jest ostatnia szansa dla Najmana aby pokazać że jest tym fajterem za którego się uważa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Najmana już nic nie pomoże. Nic nie pokazał jako bokser, tym bardziej w MMA, a w K-1 to się kompletnie ośmieszył. To jest człowiek cyrk, który za swoje durne przedstawienia zgarnia niezłą flotę i tylko o to tutaj chodzi. On juz nigdy nic nie osiągnie. Walka z koksem to parodia, ale MMAA zmierza w dobrym kierunku, muszą sie jakoś wypromowac i po ich pierwszej gali widac ze są na świetnej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie walki jak było pisane w inny temacie niestety dla początkowych federacji muszą się odbywać aby więcej ludzi przyciągnąć :) tylko tym razem Najman vs Burneika to jest ostatnia szansa dla Najmana aby pokazać że jest tym fajterem za którego się uważa :P

Nawet jakby wygrał to fighter z niego taki jak ze mnie baletnica ;) Szkoda, że walka z Bartnikiem nie doszła do skutku, bo w końcu ktoś może by mu obił ten głupi łeb. Nie przepadam za tymi "freak show'ami' ale za każdym razem jak "walczy" ten ćwok Najman to oglądam z nadzieją, że ktoś go wdepcze w ziemię. Wkurzające jest to, że taki cymbał Najman zabiera czas, który organizatorzy mogli by poświęcić na jakieś walki promujące nowych zawodników. A młodych utalentowanych jest mnóstwo.

PS może jakiś fan Najmana będzie oburzony moimi określeniami na tego imbecyla, ale jak mówić o kolesiu, dla którego KAŻDA walka jest wygrana. Jakby piłkarze zachowywali się tak jak on to po meczach by były teksty: może i przegraliśmy 3:0, ale i tak wszyscy widzieli, że więcej czasu byliśmy przy piłce i oni wygrali na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet jakby wygrał to fighter z niego taki jak ze mnie baletnica ;) Szkoda, że walka z Bartnikiem nie doszła do skutku, bo w końcu ktoś może by mu obił ten głupi łeb. Nie przepadam za tymi "freak show'ami' ale za każdym razem jak "walczy" ten ćwok Najman to oglądam z nadzieją, że ktoś go wdepcze w ziemię. Wkurzające jest to, że taki cymbał Najman zabiera czas, który organizatorzy mogli by poświęcić na jakieś walki promujące nowych zawodników. A młodych utalentowanych jest mnóstwo.

PS może jakiś fan Najmana będzie oburzony moimi określeniami na tego imbecyla, ale jak mówić o kolesiu, dla którego KAŻDA walka jest wygrana. Jakby piłkarze zachowywali się tak jak on to po meczach by były teksty: może i przegraliśmy 3:0, ale i tak wszyscy widzieli, że więcej czasu byliśmy przy piłce i oni wygrali na papierze.

To on ma jakiś fanów ? laugh.gif

On to robi tylko i wyłącznie dla kasy... Wielki szum, i lud przyciąga... Każdy idzie z nadzieją że w końcu dostanie w ten dekiel. Takie coś powinno być naprawdę zabronione, bo przecież zabiera on miejsce komuś poważnie nastawionemu na MMA. Ktoś chce się wybić, ale dlatego że jest normalny to jest mu ciężko. A te walki Najmana to jest parodia i tyle. Ja się tylko dziwie jak on może się pokazywać publicznie, nikt go nie lubi, każdy nim gardzi, ale sam sobie na to zapracował...

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście liczę że Burneika zrobi coś zupełnie niespotykanego w stylu wyrzuci go za klatkę czy coś :D A tak na poważnie to mam nadzieje że Robert go oklepie porządnie, jakieś długie TKO żeby przez najbliższe pół roku miał bandaże na mordzie i może w końcu odechce mu się mma ;D

Co powiecie o następnym KSW? Mnie zbytnio nie jara, ale interesują mnie walki Błachowicza, Kornika, Różala i Bedorfa. Waluś i Bazelak może się okazać ciekawa bo pójdą na szybką wymianę ciosów - po prostu zaczną się naparzać więc jest szansa że poleje się krew ;D Zawodników z pierwszej walki w ogóle nie kojarzę, a Jewtuszka nie lubię bo za bardzo go promują na siłę i się popisuje chłopak. Jak da dobrą walkę to może mnie do siebie przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiś super walki, ale wszystkie mają w sobie coś ciekawego i z obejrzę wszystkie z zainteresowaniem. Le Banner to jednak legenda sztuk walki, choć niekoniecznie MMA. Zapowiada się że Różal dostanie porządne baty. Plus dla KSW, że kontraktują takie walki. Jak ktoś mądry powiedział MMA to nie boks. Jak patrzę ta taką rozpiskę gali Wasileskiego to jest dopiero żenada. Tylko obijanie leszczy, aby przypadkiem pupil nie przegrał. Taki Kołodziej ma grubo po 30 a w życiu nie walczył z nikim dobrym, skończy karierę z bilansem 50-0, jako mistrz morza Bałtyckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walke Walusia i Błachowicza bardzo chetnie obejrzę, ale najbardziej czekam na lebannera z różalem, licze na konkretną stójkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na KSW jak na gwiazdkę :P Mam nadzieję że Różal da radę. I będę go dopingował. Niestety mimo, że to u mnie w mieście to nie dam rady pójść na galę. Zostaje polsat :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej wyczekuje MMAA aby zobaczyć ich postępy i jak to wszystko będzie się prezentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala on Fuel dość ciekawa. Emocjonujące walki choć bez głośnych nazwisk. Struve imponujące warunki fizyczne(211), jak nabierze doświadczenia może poobijać najlepszych.

Bardzo dobra walka wieczoru, do pełni szczęścia zabrakło, aby był to pojedynek 5 rundowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala on Fuel dość ciekawa. Emocjonujące walki choć bez głośnych nazwisk. Struve imponujące warunki fizyczne(211), jak nabierze doświadczenia może poobijać najlepszych.

Bardzo dobra walka wieczoru, do pełni szczęścia zabrakło, aby był to pojedynek 5 rundowy.

Nie będę się rozpisywał o umiejętnościach sancheza i ogólnie o walce, bo kto widział, ten wie. Ale jedno skomentuje. Mógłby się ogarnąć ze strzelaniem "pap" ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tej nowej federacji mma w indiach? Super Fight League się nazywa, z tego co kojarzę to założył ją jakiś dziany typek dlatego można się spodziewać dużego show ;) Na początek dwa znane nazwiska James Thompson (tak ten od Pudziana) vs Bob Sapp. Raczej nie ma co liczyć na popis umiejętności ale show będzie na pewno ;D Tym bardziej, że wiele osób wyznacza BoB'a Sappa na kolejnego przeciwnika Pudzilli :P Gala 11 marca, co ciekawe następne gale już w kwietniu i maju, także możemy się spodziewać ciekawych nazwisk.

a tutaj widać, że koledzy za sobą nie przepadają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapp fajnie kozaczy. Z tego co mówią, to raczej ta federacja żadnej poważnej walki nie zakontraktuje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnej może nie, ale przypuszczam że będzie wiele dużych i znanych nazwisk nie tyle z umiejętności co z robienia show, a takie walki zawsze są ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapp fajnie kozaczy. Z tego co mówią, to raczej ta federacja żadnej poważnej walki nie zakontraktuje :tongue:

Póki co pewnie nie, ale jeśli utrzyma się na tyle długo, aby wyrobić sobie porządną markę, to kto wie jakich zawodników będą w stanie zakontraktować w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dzisiaj oglądając wywiad z Łukaszem Jurkowskim spojrzałem na komentarze pod filmikiem i ktoś wspomniał że w tle trenuje Pudzian. Trochę zdziwiony zrobiłem filmik na pełny ekran i rzeczywiście się okazało, że z tyłu widać naszego Pudziana. Ciekawe czemu Mario siedzi w Polsce, miał przecież trenować w American Top Team od stycznia. Możliwe że jakieś kłopoty finansowe, związane ze sponsorem po ostatnim niemiłym incydencie na KSW 17. Takie moje przypuszczenie :D Swoją drogą szkoda, że kolega prowadzący wywiad nie zapytał krótko albo nie zagadał do Mariusza ;)

Jeśli ktoś jest ciekawy to link do filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×