Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ale walka w KSW do Pride ma daleko, KSW jedynie wygląda jak PRIDE, ale jeśli chodzi o reguły walki to te u nas są znacznie bardziej łagodne, ale dla TVP to jak walki na maczety

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni jak zawsze przesadzają ale złe osoby wybierają do swoich reportaży, ale wiadomo znawcą może być każdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna beznadzieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW lepiej się przy tym prezentuje, ale wiadomo każde początki są słabe, a że mają hojnych sponsorów kolejne gale mogą być ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellator w Canal+

http://www.mmarocks.pl/bellator-fc/gale-bellatora-w-canal/

Bellatora nigdy nie oglądałem, bo jakoś nie chciało mi się szukać filmików kiepskiej jakości w internecie.

Przed dużym TV w HD to zupełnie inna bajka, więc chętnie rzucę okiem.

Trochę te godziny mało ciekawe, ale zawsze można nagrać na twardy dysk dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny z dupy ;< Ale i tak nie mam C+ :D

Bilety na MMA Attack 2 zamówione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapp rywalem Pudziana. Żenada.

Sapp w ostatnich latach wygrał co dziesiątą walkę mimo że walczył z samymi leszczami.

KSW kolejny raz udowadnia że woli być cyrkiem dla casuali, niż organizacją dla prawdziwych fanów MMA.

No ale nasz Mariuszek w końcu ma szanse wygrać skoro z takim amatorem jak Thompson sobie nie poradził.

Miałem się wybrać na galę ale szkoda mojej kasy.

Po jaką cholerę Pudzian trenuje w USA u "najlepszych trenerów" skoro dają mu Sappa który "walczy" poniżej 10 tys $ dla każdego, z każdym wszędzie i o każdej porze. (podobno następną walkę ma tydzień później)

BTW to nie primaaprilisowy żart, bo 1.IV. Pudzian miał walczyć w M. Tysonem

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie rusza że Pudzian dostał Sappa. Rola Pudziana póki co jest taka że ma przyciągać widzów, a Sapp to ogromne nazwisko, kiedyś całkiem przyzwoity fighter a aktualnie worek do bicia. Pudzian po ostatniej właśnie czegoś takiego potrzebuje, dostanie kogoś kto jest znany, kogoś kto walczył z dobrymi fighterami, kogoś kto walczył dla legendarnej organizacji Pride. Pudzian dostanie Sappa z którym wygra szybko i przeciętny Kowalski pomyśli, że dobrze mu idzie. Walka idealna na odbudowanie wizerunku. Wydaje mi się że nie ma co się spinać że robią show, przecież mamy jeszcze walkę Mameda, Materli i paru innych świetnych zawodników, a Pudzian tylko podkoloryzuje cała galę. Jak dla mnie KSW 19 ma szanse zostać jedną z lepszych gal w tej organizacji, tylko po chuj ta walka kobiet ;o

Btw ten Sapp to tylko po hajs do ringu wchodzi, walczy 22 kwietnia, potem 12 maja a potem 18 maja :D Wydaje mi się że typ wie że się wykruszył dlatego trzepie hajs póki może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko ok , gdyby ta walka była 2 lata temu np zamiast Pudzian - Najman.

Widziałem kilka ostatnich wyczynów Sapp-a i on klepie szybciej niż dostanie cios.

Scenariusz jest tylko jeden, elementów sportowej rywalizacji brak.

KSW miało skończyć z freak fightami dla Pudziana, a sam Mariusz podobno ciężko trenuje w Stanach, tylko po co.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej walki mogłoby dojść wcześniej, przed KSW 16 było gadane że mają 3 zawodników, jednym był Thompson, drugim Sapp a trzeciego nie pamiętam. Na 16 wybrano Thompsona, Sapp mógłbyć na 17 ale był rewanż z Thompsonem, na 18 nie było Pudziana także było wręcz pewne że na 19 będzie Sapp, do tej walki musiało dojść. Pudzian rozjebie Sappa w max 2 minuty i wszyscy będą happy. Na 20 prawdopodobnie też będzie Pudzilla bo stwierdzą że to jubileusz i musi być na grubo, myślę że wtedy Pudzian dostanie jakiegoś wartościowego przeciwnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 20 prawdopodobnie też będzie Pudzilla bo stwierdzą że to jubileusz i musi być na grubo, myślę że wtedy Pudzian dostanie jakiegoś wartościowego przeciwnika ;)

Rewanż z mistrzem "Lou Kingów" Najmanem :P . Oby tylko El Estrogen nie zabił się przy wchodzeniu do ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ;) Ja myślę że Najman może chcieć rewanżu w przypadku gdyby wygrał z Koksem, ale jako że nie wygra to rewanżu nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dojdzie do walki Mamed'a Khalidov'a z Hector'em Lombard'em? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien powstać program o tytule:„Gwiazdy biją Najmana” Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dojdzie do walki Mamed'a Khalidov'a z Hector'em Lombard'em? :)

Bez szans.

Smucą mnie słowa Mameda że on swoją przyszłość wiąże z KSW i nie interesuje go wypad do stanów.

Dostaje wygodnych przeciwników, łatwych do poddania, choć nie są to jacyś totalni leszcze, to emocji w jego walkach za dużo nie ma, a lata lecą.

Wygląda na to że KSW za dużo płaci swoim gwiazdom, bo nie mają motywacji by walczyć z najlepszymi w innej organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dojdzie do walki Mamed'a Khalidov'a z Hector'em Lombard'em? :)

Prędzej czy później na pewno, ale czy na KSW 19? Troszkę wątpie

@up

Mamed powiedział że chętnie pojedzie do stanów jak dostanie jakiś kontrakt nieduży np na 3 walki, tak żeby mógł powalczyć i wrócić do Polski

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mamed, dobrze się czuje w Polsce i tu bardziej bym się kierował tym, lecz wiadomo mogę się mylić. A co do Pudziana i Najmana to nie chce się wypowiadać :) A co do tej Walki kobiet to może być śmiesznie, mam nadzieje że nie będzie szarapania i drapania itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale typ ma bekowy śmiech ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią że zrobił z siebie idiotę tym filmem a dla mnie jest pozytywnie zakręcony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije sie słabo, ale poczucia humoru mu nie można odmówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


A tutaj koksu naśmiewa się z Najmana :biggrin: Ciekawy jestem strasznie tej walki, nie od strony sportowej, a po prostu jestem ciekawy. Tym bardziej że będę ją oglądać z trybun, dlatego mam nadzieje że będzie coś ciekawego :P Osobiście życzyłbym sobie żeby Koksu jakoś ośmieszył Najmana, np wyjebie go z klatki czy coś :D Ale wątpię by był czas na takie głupoty ;) Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fedor to już nie to samo co kiedyś. Wielki fighter ale ostatnio się jakby wypalał, teraz jest zajawka na Alistaira.

Dzisiaj w nocy UFC 145 i walka Jon Jones z Rashadem Evans'em. Będzie świetna walka, ale chyba nie ma wątpliwości kto wygra, na Bonesa nie ma kozaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×